Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

poruka: 21
|
čitano: 4.968
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?".
5 godina
protjeran
offline
Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

Nimalo nemoguće. Gdje su natruhe love tu je i konzorcij. Zapravo, uopće me ne bi začudiolo da se vrate KOKA korjenima ;)

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
6 1 hvala 0
8 godina
offline
Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?
Ovo mi sliči na marketinški trik. Hoće se kupcima skrenuti pažnju na nove inačice Coca-Cole koje misle lansirati - a ne na Coca-Colu s kanabisom, koju ne misle.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

Bez oklijevanja bih legalizirao 420, LSD i gljive. Naravno uz kazne u slučaju vožnje pod utjecajem ili remećenjem javnoga reda i mira. Ostale droge u medicinske svrhe za najteže slučajeve.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
3 1 hvala 0
7 godina
offline
Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

već mi je pun quqi marihuane a još nije ni legalizirana...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?
fredii kaže...

Bez oklijevanja bih legalizirao 420, LSD i gljive. Naravno uz kazne u slučaju vožnje pod utjecajem ili remećenjem javnoga reda i mira. Ostale droge u medicinske svrhe za najteže slučajeve.

  da i onda gledati po ulicama  zombije,imali smo mi jednog polunarkomana na poslu jedno par mjeseci ,jer mu se šef smilovao da mu pomogne,od njega nije bilo ama baš nikakve koristi,samo bi gledao da nešto ukrade ,pa bi dolazio pa nebi itd.

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
15 godina
offline
Re: Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?
blackalbum kaže...
fredii kaže...

Bez oklijevanja bih legalizirao 420, LSD i gljive. Naravno uz kazne u slučaju vožnje pod utjecajem ili remećenjem javnoga reda i mira. Ostale droge u medicinske svrhe za najteže slučajeve.

  da i onda gledati po ulicama  zombije,imali smo mi jednog polunarkomana na poslu jedno par mjeseci ,jer mu se šef smilovao da mu pomogne,od njega nije bilo ama baš nikakve koristi,samo bi gledao da nešto ukrade ,pa bi dolazio pa nebi itd.

 

Gledam ih i sada kada je ilegalno. Dok je legalno ima neke kontrole. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
6 godina
protjeran
offline
Re: Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?
fredii kaže...

 

Gledam ih i sada kada je ilegalno. Dok je legalno ima neke kontrole. 

 ma da, onda bi i mi koji ne saugamo postali redovni korisnici... 

zaustavi te policija i pita; Jeste li pušili maricu ?--nisam, Jeste li drmnuli koju gljivu ?--nisam, Jeste li uzeli LSD ? --nisam. Jeste li konzumirali alkohol ? JESAM. OK kaže polismen, doviđenja i ugodna vožnja.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
8 godina
offline
Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

Ili sve legalizirat ili sve zabranit... nisu niti ovi narkomani ispred dućana sa žujom ništa bolji..

 

A kanabis je već odavno legalan, barem ovaj (industrijski) koji se spominje u članku, probao sam taj CBD i ok je malo opusti nema to veze sa "drogom".

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 10:00 (win10pro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

samo nepotrebno kompliciraju. trava je da se puši. eventualno srkotina čaja od. koji će ti q kokakola s korisnim cbd-om kad je ostatak štetniji za organizam nego što je eventualno koristan udjel? kokakola ima samo jednu suvislu svrhu: kad šmrkavca "boji tiba" jer je poždro pitajbogakojiq, kokakola to potjera i sve ok. no dobro: dvije korisne svrhe - i kao kontracepcija (post-fukum). ajde, tri (ali to je zadnje): povratna naknada za ambalažu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 10:33 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

hmmm... slažem se s Ajarom, marica se puši...

 

a kako se o okusima ne raspravlja, evo mog prijedloga:

 

https://pulptastic.com/craft-beers-are-so-2015/

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?
Lol. Sto je to polunarkoman i kakve ima veze s maricom. Ako zelite vidjeti legalne zombije samo se prosetate gradom subotom navecer.
16 godina
offline
Re: Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?
Ajar kaže...

kao kontracepcija (post-fukum). 

WAT

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
6 godina
offline
Re: Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?
Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
15 godina
offline
Re: Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?
Doc Berecki kaže...
...

 ako službenici srkvet'ne u rvata javno i najozbiljnije navode molitvu kao djelotvornu konjtracepciju, onda možene samo kokapepsifantamirindainkatonikkola, nego i zurenje dikobrazu u oči 6 minuta prije snašanja. čital sam i da jaja treba namakat u jedva izdržljivo vrućoj vodi (meko kuhana?) prije, e ne bi li se banda satrla. postoji i aplikacija za mobitele u tom smislu (ne kuhanja jaja, nego postizanja željene netrudnoće). mislim, ja sam (čim me vide, a čak ne nosim ispod na slici navedeno) najbolja kontracepcija no nažalost rijetko u uporabi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 16:36 (Ajar).
4 godine
protjeran
offline
Re: Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?
Što da ne, kad je već puna otrova, kemikalija i šećera, droga je samo gratis. Pa kad se već debljate i trujete (i još za to plaćate) barem nećete biti svjesni svega toga. Naločeš se cole, dobrano napušiš i život prođe... umreš a da nisi ni bio živ.
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

Pitanje za autora, možda i blentavo, može li se CBD i ostale vrijedne supstance kanabisa (ako ih ima izuzev CBD-a) proizvesti sintetičkim putem, odnosno u laboratoriju bez samog kanabisa ili se mora ekstraktati?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 1:50 (love2ml86).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

Ma jebo ti kole i Coca-Colu!
Jel zna netko di u Hrvatskoj mogu kupiti Traubisodu i jel proizvodi netko još uvijek sok Malz kao što je bio Malz iz Štitara????

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 11:58 (vkmarko).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

Slažem se s tobom. Tko ima imalo soli u glavi i želi koristiti CBD, jednostavno će si nabavit ulje i koristit ga na čisto.
Međutim, dam se kladit da će stondirani nekritični klinci uživati u "kanabis" Coca-Coli.

15 godina
offline
Re: Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?
vkmarko kaže...

 jel proizvodi netko još uvijek sok Malz kao što je bio Malz iz Štitara????

 redovno kupujem malz u lidlu, kad ga stave u prodaju (nema stalno ali ni pravila, pa da možeš predvidjeti). trenutačno ga imaju (pod "ograničena ponuda"). dakle, kad naletiš ... no izvrstan mi je. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

Meni je taj bezveze, ali onaj iz Županje ili Sl. Broda mi je bio super...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Cannabis-Cola: budućnost ili tlapnja?

Iz Štitara pored Županje. Vamo u Srijemu samo za taj Malz i znamo.
Nažalost, mislim da je firma prije nekoliko godina propala upravo jer su ih sa tržišta izgurali koka kole i slična sranja, ali je jedan mladić nedavno otkupio punionicu i pretvorio ju u vlastitu pivovaru.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice