Četvrtak - besplatan parking

poruka: 7
|
čitano: 2.584
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Četvrtak - besplatan parking".
16 godina
offline
Četvrtak - besplatan parking
Nema u Zagrebu jer SMS mafija neda. Toliko su bahati da su prije par mjeseci povećali proviziju s 0.65kn na 0.75kn. U trećoj zoni to je 37% iznosa parkinga.
I`m silicon-based life-form
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Četvrtak - besplatan parking
Jbg ni Rijeke nema :(
Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Četvrtak - besplatan parking

Nema ni Zaprešića na popisu. Kod nas ti preko sms-a naplate po dva-tri puta jer kod prvog sms-a napišu kako je došlo do greške i da probaš ponovno kasnije. Al ti uredno skinu 5kn s računa svaki puta 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Četvrtak - besplatan parking

Ima Holding svoju akciju - "besplatni pauk", četvrtkom ti odvezu auto i treba samo platiti kaznu, bez naknade za odvoz.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Četvrtak - besplatan parking
kowach kaže...
Nema u Zagrebu jer SMS mafija neda. Toliko su bahati da su prije par mjeseci povećali proviziju s 0.65kn na 0.75kn. U trećoj zoni to je 37% iznosa parkinga.

 

Ha, sami smo izabrali Bandica do 2021. Budimo sretni da parking ne moramo ici platiti u postu ili finu. 

16 godina
offline
Re: Četvrtak - besplatan parking
kowach kaže...
Nema u Zagrebu jer SMS mafija neda.

Veće je pitanje tko bi pokrio taj trošak.

14 godina
offline
Četvrtak - besplatan parking

Ako se zeli izbjeci SMS u Zagrebu postoji aplikacija ZGPark. Nije najbolja na svijetu, ali se bar SMS-ovi ne placaju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice