Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

poruka: 52
|
čitano: 14.326
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god".
15 godina
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

sve je palo, od stocks do crypta

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

Sad je pravo vrijeme za kupovinu, što više ljudi bude kupovalo cijena će biti veća i zaradit ćete, molim vas ljudi kupujte...ozbiljno....

 
3 7 hvala 1
14 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
BlackDog22 kaže...

Sad je pravo vrijeme za kupovinu, što više ljudi bude kupovalo cijena će biti veća i zaradit ćete, molim vas ljudi kupujte...ozbiljno....

 Ima logike u tome što kažeš, ali što ako pad nastavi i dalje? Ode lova....

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god
Ova stoka koja gura BCH govno od coina,je srušila cijenu Bitcoina.BCH guraju likovi koji imaju na stotine tisuča Bitcoina,tipična priča ljudske pohlepe.Bogati bi htjeli bit još više bogati.
Uglavnom BCH smeče ima ful fejk cijenu,nebi nikome preporučil da potroši jednu lipu na to govno.Kao što rekoh,cijenu BCH drže BTC kitovi,tako da ako se nekom da kockat,postoji mogučnost da če kitovi podič cijenu BCH,tako da bi se tu dalo i nešto zaradit,ali ono..ful riskantno.
Ukratko priča je bila nešto tipa,kitovi su prijetili največim majnerima Bitcoina,da prestanu majnat Bitcoin i prebace se na majnanje BCH.Prijetnja je bila kao da če srušit vrijednost Bitcoina na 1000 dolara ako se ne prebace na BCH.Najtužnije je to da oni mogu srozat cijenu Bitcoina na 100 dolara u 2 sekunda ako im se prohtje.
 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

Chill and relax. :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
danko99 kaže...
Prijetnja je bila kao da če srušit vrijednost Bitcoina na 1000 dolara ako se ne prebace na BCH.Najtužnije je to da oni mogu srozat cijenu Bitcoina na 100 dolara u 2 sekunda ako im se prohtje.

 Nije li ono parola bila da su kriptovalute budućnost jer ih nitko ne kontrolira 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
odjavljen
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
danko99 kaže...
.Prijetnja je bila kao da če srušit vrijednost Bitcoina na 1000 dolara ako se ne prebace na BCH.Najtužnije je to da oni mogu srozat cijenu Bitcoina na 100 dolara u 2 sekunda ako im se prohtje.

 Ta prijetnja je obični fud da skinu cijenu i nakupuju se. I ne, ne mogu srozat cijenu bitcoina na 100 dolara u 2 sekunde. 

14 godina
protjeran
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

Sta je to Bitcoin? 

 

Najtuznije je sta ima jos hrpa ocajnika sta hodlaju svoje precious coin-ove i misle da ce doc dan kad ce se obogatit 

 

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
ansha kaže...

Sta je to Bitcoin? 

 

Najtuznije je sta ima jos hrpa ocajnika sta hodlaju svoje precious coin-ove i misle da ce doc dan kad ce se obogatit 

 

 NITKO ne može znati hoće li bitcoin opet narasti zato se nemoj praviti pametan.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
12 godina
odjavljen
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
EZY-E kaže...
ansha kaže...

Sta je to Bitcoin? 

 

Najtuznije je sta ima jos hrpa ocajnika sta hodlaju svoje precious coin-ove i misle da ce doc dan kad ce se obogatit 

 

 NITKO ne može znati hoće li bitcoin opet narasti zato se nemoj praviti pametan

 U pravu si, kao ni kod dionica, ni s kriptovalutama se nikad ne zna sljedeci korak, ali da ce dosegnuti onih 20k od prosle godine..nece, sam bitcoin ne vrijedi ni blizu toliko, a i hype je splasnuo. Ono sto vrijedi je blockchain tehnologija i zapravo je puno pametije ulagati u istu umjesto u same coine, pogotovo dugorocno gledano

14 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Zin8 kaže...
EZY-E kaže...
ansha kaže...

Sta je to Bitcoin? 

 

Najtuznije je sta ima jos hrpa ocajnika sta hodlaju svoje precious coin-ove i misle da ce doc dan kad ce se obogatit 

 

 NITKO ne može znati hoće li bitcoin opet narasti zato se nemoj praviti pametan

 U pravu si, kao ni kod dionica, ni s kriptovalutama se nikad ne zna sljedeci korak, ali da ce dosegnuti onih 20k od prosle godine..nece, sam bitcoin ne vrijedi ni blizu toliko, a i hype je splasnuo. Ono sto vrijedi je blockchain tehnologija i zapravo je puno pametije ulagati u istu umjesto u same coine, pogotovo dugorocno gledano

 

A kako ti mozes znati koliko bitcoin vrijedi? Kako bilo tko na ovom svijetu moze procijeniti koliko vrijedi blockchain tehnologija? Vrijedi onoliko koliko je netko spreman platiti za nju. Isto kao i zlato. Isto kao i neke skupocjene umjetnine, evo neki dan se prodala slika zivuceg slikara za 90 milijuna dolara za koju ja osobno ne bi dao vise od 200kn. Tj. vjerojatno je ne bi kupio ni za 200kn koliko je gadna i neukusna. Ali to sam ja, za nekog drugog to vrijedi 90 milijuna...ima nas svakakvih. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
BlackDog22 kaže...

Sad je pravo vrijeme za kupovinu, što više ljudi bude kupovalo cijena će biti veća i zaradit ćete, molim vas ljudi kupujte...ozbiljno....

 misliš reći, ti ćeš zaradit, tj smanjit minus 

8 godina
odjavljen
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

jel mogu ja uložit pare u to pa ako bit coin padne da mi netko te pare vrati jer ću se tad predomsilit

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
EZY-E kaže...
ansha kaže...

Sta je to Bitcoin? 

 

Najtuznije je sta ima jos hrpa ocajnika sta hodlaju svoje precious coin-ove i misle da ce doc dan kad ce se obogatit 

 

 NITKO ne može znati hoće li bitcoin opet narasti zato se nemoj praviti pametan.

Nece, dozivio je peak kad je postao totalni mainstream i kad su bakice pricale o kupnji bitcoina, tad se rekordna kolicina novaca ulila u BTC, posto je ta masa tupsona, normalno, popusila pare, crypto je za njih gotova i prekrizena stvar.

16 godina
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

Blockchain još nije mainstream proizvod kada to bude i kada dospije na npr. mobilne uređaje onda će to biti mass adoption i tada će vrijediti puno više nego danas.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

pao je ispod 5k samo nek pada 

 

AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
ansha kaže...
EZY-E kaže...
ansha kaže...

Sta je to Bitcoin? 

 

Najtuznije je sta ima jos hrpa ocajnika sta hodlaju svoje precious coin-ove i misle da ce doc dan kad ce se obogatit 

 

 NITKO ne može znati hoće li bitcoin opet narasti zato se nemoj praviti pametan.

Nece, dozivio je peak kad je postao totalni mainstream i kad su bakice pricale o kupnji bitcoina, tad se rekordna kolicina novaca ulila u BTC, posto je ta masa tupsona, normalno, popusila pare, crypto je za njih gotova i prekrizena stvar.

 Opet, ne možeš to tvrditi jer ne vidiš budućnosti (ili vidiš).

Možeš reći da je velika vjerojatnost da neće doživiti ponovni peak.

A i na šta ja trošim vrijeme...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
16 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Neka sam ja svoje unovcio dok je bio na 13k u padu. Investicija (tj dar i jedna mala investicija) mi se totalno isplatila. Vrnio vise od pola kredita za auto, otiso na ljetovanje (koje si inace ne bi mogo priustit) i pocastio ekipu. Samo nek raste pa nek ljudi prodaju to sto imaju. Za mene je to isti cookie ko i dionice, danas jesi a sutra te nema na mapi. Nego jel se isplati u zlato ulozit? Nesto opipljivo, zlato, platina, paladij...
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Novac iza kojeg ne stoji rad nego uništavanje prirode treba zabraniti.
 
5 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od

A novac iza kojeg stoji rad a uzrokuje uništenje prirode je OK ?

12 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
JoeFly kaže...

A novac iza kojeg stoji rad a uzrokuje uništenje prirode je OK ?

 Logika mu je 10/10 :D.

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
JoeFly kaže...

A novac iza kojeg stoji rad a uzrokuje uništenje prirode je OK ?

 Ništa što uništava prirodu nije ok. Postoji nešto što nije ok i nešto što je još manje ok.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
dreadmoore kaže...

pao je ispod 5k samo nek pada 

 

 slažem se, želim da mu cijena padne na nulu

14 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
makopos kaže...

Blockchain još nije mainstream proizvod kada to bude i kada dospije na npr. mobilne uređaje onda će to biti mass adoption i tada će vrijediti puno više nego danas.

Blockchain kao tehnologija je u cijeloj prici nebitan, to je bio samo buzzword koji je sluzio da se tupsonima objasni kako iza rasta cijene bitcoina ima nekog temelja, kako to nije spekulativni balon i piramidalna shema koja ce puknut...

 

 

15 godina
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

Po mojoj nekoj procjeni za dvije godine +/- koji mjesec će opet skoćiti nebu pod oblake, trenutno još nije na dnu 

 
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

prema riječima kritogurua Prpe, 500k$ je samo pitanje trenutka, prodajte bubreg i sve u kripto 

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
BlueMax kaže...
JoeFly kaže...

A novac iza kojeg stoji rad a uzrokuje uništenje prirode je OK ?

 Ništa što uništava prirodu nije ok. Postoji nešto što nije ok i nešto što je još manje ok.

A što ne uništava prirodu? Nafta? Elektronika? Energetika? Di god da takneš sjebo si nešto. Razumijem što želiš reći i slažem se sa tobom, samo si malo krivo formulirao ovo :)

Rvat katolik!
13 godina
odjavljen
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
dreadmoore kaže...

pao je ispod 5k samo nek pada 

 

 

Mislim da mu je donja granica 3500, ali otom potom. 

 

dark_wizz kaže...
Neka sam ja svoje unovcio dok je bio na 13k u padu. Investicija (tj dar i jedna mala investicija) mi se totalno isplatila. Vrnio vise od pola kredita za auto, otiso na ljetovanje (koje si inace ne bi mogo priustit) i pocastio ekipu. Samo nek raste pa nek ljudi prodaju to sto imaju. Za mene je to isti cookie ko i dionice, danas jesi a sutra te nema na mapi. Nego jel se isplati u zlato ulozit? Nesto opipljivo, zlato, platina, paladij...

 
Također, iako nisam imao kredit za plaćati i iako nisam plaćao nikakve odmore, iskoristio sam većinu novaca za svoje potrebe, nešto još imam i u kriptu, nešto mi je ostalo od gainsa (sreća da je bilo i tih shopova koji su prihvaćali btc pa nisam trebao komplicirati s bankama itd haha). Sad, za ovo što mi je ostalo nemam pojma koliko tog ima, jer sam odlučio ne dirati Ledger a izbrisao sam aplikaciju na mobitelu. Živcirati se oko ekonomije u padu nema smisla. Pogotovo s tim da sam sva inicijalna ulaganja u hrk opet vratio u fiat novac, tako da je sve što je ostalo i sve što sam naknadno uzeo čisti profit. Zato sam bezbrižan, i nadam se da će se ostvariti ono što sam pričao prošle godine; ogromna većina, 90+% coina će umrijeti a samo oni koji imaju smisla i imaju neku funkciju će ostati. Ovaj bear market je odličan period za filtriranje, ostaju samo firme koje actually nešto rade i nisu vezane za profitiranje u tržišnoj cijeni coina odnosno tokena, kao što je Ethos, PowerLedger i nekolicina drugih. Sjetite se samo da je tip napravio Useless Ethereum Token i naveo razlog da si želi kupit nešto računalne opreme, a da mu je glupo bilo tražit donacije bez ičega zauzvrat. Čak mislim da je na kraju taj token delistan s većine mjenjačnica i nema ga na coinmarketcapu. 


Isplati li se? Da, zlato i srebro su povijesno držali cijenu i nisu imali velike padove, ali ja u zadnje vrijeme ciljam na Vanguardove stvari. Naravno, iako sam dosta istraživao, s novcem nikad ne možeš biti preoprezan pa treba istražiti sve nadugačko i naširoko.

Konačno, ako nešto ima povijesni stabilan rast, uvijek je dobra investicija u dugoročnom razmišljanju. 

Glavas_ZG kaže...
dreadmoore kaže...

pao je ispod 5k samo nek pada 

 

 slažem se, želim da mu cijena padne na nulu

 
Pa da kupiš povoljnije i digneš lovu kao i ostali? :P

15 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
@ansha
Podcjenjuješ bakice. Moguće za koju godinu da krene opet prema gore i opet će isti naivci pohrliti, da ovaj put na vrijeme kupe i na vrijeme prodaju. I opet će većina popušiti. Nema tu nekog oraničenja koliko se puta može ponoviti. Pisma Svetog Antuna kolaju stoljećima, a i druge piramidalne sheme se dobro drže.

Kao u onom vicu: bljedoliki mnogo glup kad stati na iste grablje dva puta.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Visak kaže...
..Nema tu nekog oraničenja koliko se puta može ponoviti. ..

 -točno, mamac-novac je dovoljan, loto i bilo što sličnog će uvjek postojati kao i sve vrste prevara, samo će se mijenjati 'ambalaža' (priča oko sadržaja koji je u osnovi isti).

-drugi problem je vrijeme.. što god čekali ako imamo svo vrijeme svemira tad će se desiti i to. Ljudi žele zaradu sad (može i sutra..) dok ono što su propustili jučer služi samo kao mamac i novu priču-ambalažu. Stvari se kupuju kad su jeftine, prodaju kad su skupe, tad se zarađuje na razlici cijene, u suprotnom se gubi, dok za svaku transakciju banke uberu proviziju-trošak kao i država porez ako se ostvari dobit (osim ako se 'zamrači'). Biz posotji recimo zbog interesa banaka.. no mali Perica (koji rudari u znoju lica svog) misli da je taj scam baš za njega, pravedan, da će postati bogat.. mada je veća šansa da će izgubiti wallet ili da će barem kalirati kao i ovim padom cijene.

Paradox je još veći, jer se virtualni novac, koji nas ''oslobađa'' ovisnosti o zilm bankama i državama, na kraju brojimo u onom klasičnom novcu npr kunama :) no i dalje Perica vjeruje idealima, iluminatima i ostalima.. ne pitajući se tko je i zašto smislio shemu i tko ekšli zarađuje mada se zarada obećavala Perici. Zato Perica rudari, nije milijunaš na jahti, jer je naivan. Jer svake sekunde se rodi novi naivac kojem će netko uzeti novac, pri tome su imena-nazivi sporedni, Perica-dollar.. samo ambalaža. Pohlepa, nada da će neki 'robinhood' spasiti stvar, mada se opetovano potvrđuje 'superhik'. Čitajte malo AlanForda, bolji je od filozofa koje prosječan Perica ne razumije.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice