Conan Exiles - Bolje od očekivanja

poruka: 4
|
čitano: 2.374
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Conan Exiles - Bolje od očekivanja".
16 godina
offline
Conan Exiles - Bolje od očekivanja
  • Dugotrajnost
  • Gomila sadržaja
  • Uvijek se nešto ima raditi

 

Ste vi to igrali? Za tjedan dana vidis sve i odradis sve u igri, a ako imas ekipu koja grinda po cijele dane onda za dva dana imas dvorac od milijardu kvadrata.

Igra je bolja nego kaj sam ocekival ali bas da je dugotrajna sa gomilom sadrzaja se ne bi slozil. Fora je prvih tjedan dana ali poslije toga vise nitko nema volje za igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Conan Exiles - Bolje od očekivanja

Isto kao Rust. Igra mi je dosadila, uvijek krecem ispocetka. Nema nikakav mission pack ili exp.

Uvijek gol sa kamenom kreces, mogu je igrati sa 20 ljudi u klanu i opet mi dosadno kad na serveru u prvih 3 sata imamo sve blueprinte prije svih etc.

Inače ovakve vrste survival igara su monotone i iste. Nekakav mission pack bi bio odlična ideja za svaki survival game. Možda bi me i držalo u igri.

everyday i'm shuffling...
6 godina
offline
Conan Exiles - Bolje od očekivanja

Brzinski FYI, igrica se trenutno moze uzeti na Humble-bundleu u sklopu monthly bundla za 12eura.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Conan Exiles - Bolje od očekivanja

Ako neko od vas jos uvek igra mi smo na serveru 1100, naziv gilde nam je wolfpack.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice