Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail aplikaci

poruka: 17
|
čitano: 8.697
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail aplikaci".
15 godina
offline
Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail aplikaci

Hmm, jako čudna odluka Microsofta da njihov proizvod otvara linkove samo u njihovom proizvodu...Ne mogu se dovoljno načuditi.

Moj PC  
31 0 hvala 0
14 godina
offline
Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail aplikaci

Pa čudna je jer ništa nisu naučili iz vlastitog iskustva. Hrpa stvari im je već propala zbog forsiranja korisnika na nešto. Pa neće na taj način nekog tko koristi Mail natjerat da počne koristiti Edge nego će ga natjerat da prestane koristiti Mail.

Moj PC  
38 0 hvala 9
8 godina
offline
Re: Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail apli
Ne valja ni jedno ni drugo. Ne znam nikoga tko ih koristi. MS i dalje brije. Netko je tamo skroz prolupao.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
12 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail apli
Europska Komisija trlja ruke...
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
17 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail apli
Taj Windows 10 Mail drzi 0.00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001% trzista tak da onaj jedan siroti lik koji mora testirat tu aplikaciju sad mora trpit internet u Edgeu.
15 godina
offline
Re: Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail apli
Macumba kaže...
Ne valja ni jedno ni drugo. Ne znam nikoga tko ih koristi. MS i dalje brije. Netko je tamo skroz prolupao.

 nadella, siromah, ne kuži da ono što je uobičajeno u njegovoj - indijskoj kulturi (npr. silovanje) nije i u zapadnjačkoj. skužit će kad bude zu spät

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 10:10 (Ajar).
16 godina
offline
Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail aplikaci

= možete dobiti auto u kojoj god boji želite sve dok je ta boja crna.

Svemir.
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail apli
malina22 kaže...

Hmm, jako čudna odluka Microsofta da njihov proizvod otvara linkove samo u njihovom proizvodu...Ne mogu se dovoljno načuditi.

 Isto tako jaaako čudno što ms pokušava biti apple, nikad prije nije imao takve odluke.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5
8 godina
offline
Re: Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail apli
Da to je Ford mogao kad nije imao konkurenciju. MS odavno nije sam, tj. ima boljih...
Life is jazz. Play it cool.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail apli
MrBlc kaže...
Europska Komisija trlja ruke...

 Boli komisiju ona stvar za bilo što osim novca, uostalom ako je to njihov proizvod zašto im to brane, jer ako to brane Microsoftu zašto ne brane ajmo reći na iPhoneu gdje moram koristit Safari za sve živo. Ili neka svima zabrane ili nikome, iskreno boli me ona stvar za Microsoft ali ideš napravit nešto svoje i iskreno ne znam ni koji bi zakon pratio kad jedni vrijede za jedne drugi za druge.

15 godina
online
Re: Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail apli

-nitko nikome ne brani imati 'svoja' pravila, ali se ta pravila ne mogu mijenjati 'u hodu'.. tj tad postoiji obveza, jer MS je komercijala.. + dominacija na DE a tad su i pravila drugačija.

-ms (tko god o tome odlučije) godinama gura neku svoju ideju.. cilj. Zvuči pogrešno (ponekad blesavo) ali kad si ''ms'' i imaš milijarde tad je teško tako nešto tvrditi... jedino njurgati možemo.

-otvaranje linka, fičer koji je odavno defaultno blokiran, sigurnosni razlozi (malware).. tako će se braniti jednog dana (možda). Ovisi kako će 'drugi browseri' reagirati, tužbom ili ''ruka-ruku..''

 

nego nitko ne primjećuje fičere, heif i (ponavljanje priče usba) safe remove..

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail aplikaci

Microsoft si i dalje uspješno puca u nogu.

Poluslužbeno objašnjenje je bilo "Ballmer je bio old school, stvari su tu da se promijene". Teško mi se sad prisjetiti nekog poteza unazad 3 godine koji je dugoročno bio ispravan (ne računam ispravljanje loših poteza). "Insideri" to objašnjavaju korporacijsko plemenskim bitkama, odn. da dijelovi MS namjerno podrivaju jedni druge, izazivajući s predumišljajem loše poteze, s ciljem da pojedine CEOe diskreditiraju, a u konačnici i Nadellu. To zvuči kao piljenje grane na kojoj sjede.
Kako to u praksi izgleda (koje su posljedice)?
Razumljivo je da su im Delta Airlines i General Electrics otkazali suradnju, nakon što su ih prevarili sa Windows RT, Surfaceima i Windows Phone (sad su u Apple taboru bez realne šanse za skori povratak). Ali sad im je i Airbus pokazao srednji prst, prelaze na Google Office: 130000 novo izgubljenih, korporacijskih korisnika.

 
10 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail apli
Ne znam kako je u Redmondu, ali svatko tko ima ikakve veze s MS Hrvatska zna da su vec godinama klanovske bitke.
Od stare ekipe vise nema skoro nikoga. A i vise ni sami ne znaju tko im je ovaj tjedan sef.
Prilican kaos.
Kakve su posljedice to vidimo.

Life is jazz. Play it cool.
15 godina
offline
Re: Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail apli
Zechina kaže...

Microsoft si i dalje uspješno puca u nogu.

Poluslužbeno objašnjenje je bilo "Ballmer je bio old school, stvari su tu da se promijene". Teško mi se sad prisjetiti nekog poteza unazad 3 godine koji je dugoročno bio ispravan (ne računam ispravljanje loših poteza). "Insideri" to objašnjavaju korporacijsko plemenskim bitkama, odn. da dijelovi MS namjerno podrivaju jedni druge, izazivajući s predumišljajem loše poteze, s ciljem da pojedine CEOe diskreditiraju, a u konačnici i Nadellu. To zvuči kao piljenje grane na kojoj sjede.
Kako to u praksi izgleda (koje su posljedice)?
Razumljivo je da su im Delta Airlines i General Electrics otkazali suradnju, nakon što su ih prevarili sa Windows RT, Surfaceima i Windows Phone (sad su u Apple taboru bez realne šanse za skori povratak). Ali sad im je i Airbus pokazao srednji prst, prelaze na Google Office: 130000 novo izgubljenih, korporacijskih korisnika.

 Po meni si MS opetovano puca u nogu od 90ih, da nisu napravili 1473 kriva poteza (Ballmer vrijedi barem 400) danas bi postojala jedna jedina super kompanija MS, a alphabeti, facebookovi, amazoni bi bili nizeg reda ili dio iste. Doslovno je fascinanto da MS to nije uspio, nadam se da ce se povijesnicari jednom time pozabavit...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail apli
Svatko na svoj mlin vodu tjera.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail aplikaci

A štaš?!

 

Što b' se reklo, veži konja di ti gazda kaže!

 

Il' mijenjaj gazdu!

 

Tako jednostavno!

 

Osim toga da, zamislite, postoji i alternativa Windowsima!

 

Inače, tako to ide u životu tj. kako reče jedan pravosudni sudac "...a zato kaj možemo, kaj ne..."

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Čudna odluka Microsofta - Windows 10 Mail aplikaci

Microsoft bi trebao već jednom započeti s oponašanjem (u tome) boljih od sebe. Pa kao i Google postaviti desetke različitih ajax/apis servera za izvršavanje različitih skripti, a kako bi učinito svoj Edge boljim (bržim, ljepšim) od drugih preglednika. 

 

Microsoft hoće na pošteno, da svaki korisnik ima izravni pristup sadržaju koji treži. E ne može. treba to sve lijepo proći preko njihoivh servera, obraditi se i isporučiti korisniku ono što Mictrosoft smatra da mu treba isporučiti. Jer kad tako počnu raditi korisnici će ih početi obožavati, po uzoru na Google.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 19:49 (mikulam).
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice