Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Teleko

poruka: 18
|
čitano: 5.401
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Teleko".
11 godina
neaktivan
offline
Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Teleko

Kao da je bitno tko je na čelu tvrtke kad korisnicima to ništ neznači

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 20:41 (O B O).
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Teleko

Hebote EBITDA margin od 42%...nije TMT losa bransa u HR...kako deru ljude

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Teleko

ovo je, drugovi, nenadoknadiv gubitak kako za komunikaciju s teladi, tako i za zajednicu u cjelini. drug davor bio je oličenje radišnosti, poštenja i bespogovornog posluha DT partiji. ništa ga ne može zamijeniti u našim srcima. slava mu! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
16 0 hvala 0
11 godina
offline
Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Teleko

koliki hvalospjevi o pet godina uspješnosti, a moje dionice i dalje vrijede istih 150 kuna po komadu kao i prije ovog lika, ako ne i koju kunu manje

nisu se baš niti dividendom iskazali, dapače, keš izvlače kroz dojčetelekomove pizdarije umjesto da investiraju u mrežu u hrvatskoj

Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Teleko

sve je ovo preko veze

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Te
Glavas_ZG kaže...

sve je ovo preko veze

 - bez.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
offline
Re: Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Te
Ide Tomašković na bolje radno mjesto kroz par mjeseci
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Teleko

A valjda neće ovaj novi isto kroz otpuštanja povečavati dobit.  

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Te
Ajar kaže...

ovo je, drugovi, nenadoknadiv gubitak kako za komunikaciju s teladi, tako i za zajednicu u cjelini. drug davor bio je oličenje radišnosti, poštenja i bespogovornog posluha DT partiji. ništa ga ne može zamijeniti u našim srcima. slava mu! 

 Neki zločesti pojedinci pišu da mu je kod postavljanja na čelno mjesto u karakteristici pisalo "miran, tih i povučen". Kao nekad kod prijema u onu propalu partiju.

EU propada, a to mi se dopada.
15 godina
offline
Re: Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Te
Jura iz druge galaksije kaže...

 Neki zločesti pojedinci pišu da mu je kod postavljanja na čelno mjesto u karakteristici pisalo "miran, tih i povučen". Kao nekad kod prijema u onu propalu partiju.

 nije propala. sad se zove hdz. 

 

pe se: htjedoh platiti narikače za davorom, ponosom i dikom, ikonom rvacko-njemačkih teladkomunikancija te profitnom vertikalom, i to dobrom lovom, ali ni jedna neće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 7:07 (Ajar).
8 godina
online
Re: Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Te
Gajotres kaže...

A valjda neće ovaj novi isto kroz otpuštanja povečavati dobit.  

Da, možda su sad otpuštanja gotova, odlaskom njega i Marije Felkel

13 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Te
picajzla0707 kaže...

koliki hvalospjevi o pet godina uspješnosti, a moje dionice i dalje vrijede istih 150 kuna po komadu kao i prije ovog lika, ako ne i koju kunu manje

nisu se baš niti dividendom iskazali, dapače, keš izvlače kroz dojčetelekomove pizdarije umjesto da investiraju u mrežu u hrvatskoj

 

Kroz tih 5 godina dionica im je pala s 180 i dizala se na 180 dvaput lol. 

 

Ajar kaže...
Jura iz druge galaksije kaže...

 Neki zločesti pojedinci pišu da mu je kod postavljanja na čelno mjesto u karakteristici pisalo "miran, tih i povučen". Kao nekad kod prijema u onu propalu partiju.

 nije propala. sad se zove hdz. 

 

 

 

Molim Vas kolegi Ajaru 100 bodova, hvala!


 

"HT je nastavio ulagati s ciljem stvaranja boljeg korisničkog iskustva, uz više od 7 milijardi kuna investiranih u razvoj infrastrukture tijekom posljednjih 5 godina."


Jebena vam je infrastruktura nekon 7 milijardi kuna, ja već 15 godina surfam na 4 megabita, i to ako imam sreće. Za upload da ne govorim. Jednom su mi čak popravak jednog kvara odgađali 45 dana, pa kad sam na kraju raskinuo ugovor momak me pita zašto idem kod drugog ISP-a. 
PS. Joke is on me, i drugi i treći ISP-i su bili sranje :D

16 godina
neaktivan
offline
Re: Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Te
footballer kaže...
.... uz više od 7 milijardi kuna investiranih u razvoj infrastrukture tijekom posljednjih 5 godina."


 Gdje su to investirali? Od mene su dobili 1.800 maraka za telefon i više ni lipe nisu investirali. I tako već više od 20 godina.

EU propada, a to mi se dopada.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Te
Jura iz druge galaksije kaže...
footballer kaže...
.... uz više od 7 milijardi kuna investiranih u razvoj infrastrukture tijekom posljednjih 5 godina."


 Gdje su to investirali? Od mene su dobili 1.800 maraka za telefon i više ni lipe nisu investirali. I tako već više od 20 godina.

 Investirali u Audije i Mercedese 

15 godina
offline
Re: Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Te
footballer kaže...
Jura iz druge galaksije kaže...
footballer kaže...
.... uz više od 7 milijardi kuna investiranih u razvoj infrastrukture tijekom posljednjih 5 godina."


 Gdje su to investirali? Od mene su dobili 1.800 maraka za telefon i više ni lipe nisu investirali. I tako već više od 20 godina.

 Investirali u Audije i Mercedese 

 -u ljudske resurse.. jer ljudi su najvrijednije što imamo imaju. Pogotovo managerski kadar..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Re: Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Te
ihush kaže...

 -u ljudske resurse.. jer ljudi su najvrijednije što imamo imaju. Pogotovo managerski kadar..

 točno tako, zato ih ljudski resursi dočekuju s ovakvim pozdravnim porukama ispred uprave

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 8:09 (picajzla0707).
6 godina
offline
Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Teleko
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Davor Tomašković podnio ostavku u Hrvatskom Te

Baš sam htio nešto slično napisat...i vidim da postoji tekst o tome.

 

Kaže mi frend koji je u HT da je Tomašković bio najodvratniji direktor. Laže on, laže ja...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice