Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas

poruka: 16
|
čitano: 6.115
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas".
12 godina
odjavljen
offline
Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas

Mala je razlika 

Al definitivno bi volio vidjeti neki Premium paket koji je za nas školarce/studente.

 

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas
Preuzeo sam je isti dan kada je postala dostupna, super je bolja nego stari appovi za windows i mac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas

Dajte si malo popravite tipfelere u članku. 

Također, nije loseless nego lossless, ovo nije prvi put da to pišete krivo. I 16/1411 ništa ne znači, valjda 16 bit/44100 Hz; 1411 kbps je bitrate PCM-a kodiranog tako, ali ako se radi o FLAC-u zapis ionako neće biti tog bitratea.

Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas

Pa nisu oni krivi nego google translate :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas
Kresimir4 kaže...

Pa nisu oni krivi nego google translate :)

 I to kaj kažeš... Baš članak na Vergeu od prije 2 dana isto piše loseless... Zanimljiva slučajnost 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas
Sad se više ne može suziti prozor. To je šteta velika. Nadam se da će to promijeniti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas

Odlično, taman uzeo 3 mjeseca za ojro :D

 

Nego, ako bi prosječni katoliban htio tu glazbu "pohraniti" tu glazbu koji bu mi bio način? Snimanje Audacityem ili postoji neki skriveni "buffer" folder?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas

Baš ste me razveselili s ovom objavom! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas

Jedno pitanje cisto da shvatim :)  Skines pjesmu, albume free i slusaj preko default ili aplikacije za muziku koju hoces, ovako placas za sto?

13 godina
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas
Kresimir4 kaže...

Jedno pitanje cisto da shvatim :)  Skines pjesmu, albume free i slusaj preko default ili aplikacije za muziku koju hoces, ovako placas za sto?

 Cisto da shvatim, pitas milion puta prezvakanu temu u cemu je razlika izmedju dizera i "piratskih" "mp3ca" skinutih sa neta?

12 godina
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas
Dex.pwn kaže...

Mala je razlika 

Al definitivno bi volio vidjeti neki Premium paket koji je za nas školarce/studente.

 

 

Pa gdje ćeš bolje ponude za vas školarce/studente nego 10,49 eura mjesečno za Deezer Family koji ti daje 6 premium unlimited profila. Skupi se vas šest i platite svatko po 13 kuna mjesečno. Trinaest kuna! Za tu cijenu jedva da piće možeš popiti vani.  

 

mcf kaže...
Kresimir4 kaže...

Jedno pitanje cisto da shvatim :)  Skines pjesmu, albume free i slusaj preko default ili aplikacije za muziku koju hoces, ovako placas za sto?

 Cisto da shvatim, pitas milion puta prezvakanu temu u cemu je razlika izmedju dizera i "piratskih" "mp3ca" skinutih sa neta?

 

Uvijek se nađe netko tko je pametniji od svih nas jer mi budale plaćamo, a on krade besplatno. Najiskrenije, ne bih ni za kakav piratluk mijenjao slobodu koju mi daju servisi poput Deezera (ili Netflixa npr.). Svu svoju glazbu imam uvijek uz sebe, sve svoje playliste, favorite, albume, na kojem god hoću uređaju, kad god hoću i gdje god hoću. Nema zajebancije s prebacivanjem mp3-ca na mobitel, laptop, komp doma, komp na poslu i da sve bude syncano i da svuda imam sve. I sad kad je još sve u FLAC-u, divota.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas

Pola njih ne zna ni šta je Deezer

8 godina
protjeran
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas
mcf kaže...
Kresimir4 kaže...

Jedno pitanje cisto da shvatim :)  Skines pjesmu, albume free i slusaj preko default ili aplikacije za muziku koju hoces, ovako placas za sto?

 Cisto da shvatim, pitas milion puta prezvakanu temu u cemu je razlika izmedju dizera i "piratskih" "mp3ca" skinutih sa neta?

 Pa pitam da znam neznam sto nije uredu s tobom, pitam 1 put ti kazes milion puta -.-

14 godina
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas
Kresimir4 kaže...
mcf kaže...
Kresimir4 kaže...

Jedno pitanje cisto da shvatim :)  Skines pjesmu, albume free i slusaj preko default ili aplikacije za muziku koju hoces, ovako placas za sto?

 Cisto da shvatim, pitas milion puta prezvakanu temu u cemu je razlika izmedju dizera i "piratskih" "mp3ca" skinutih sa neta?

 Pa pitam da znam neznam sto nije uredu s tobom, pitam 1 put ti kazes milion puta -.-

 Deezer će ti omogućiti pristup jednoj od većih glazbenih biblioteka. Također su (kao rijetko tko) puni regionalnog sadržaja. Imaš dodatne add-onove unutar aplikacije koje mogu obogatiti iskustvo. Imaš offline mode - ako fali interneta ili ne želiš streamati nego slušati lokalno - downloadaš album na uređaj i deri. Imaš flow - playlistu temeljenu na tvojim interesima. Imaš dnevne prijedloge editora, izvođača, playlista na temelju onoga što slušaš - što nisam niti na jednom site-u ikada koristio dok ovdje bez Hear this sekcije ne mogu proći dan. Imaš mogućnost unosa svojih mp3-ca u svoj account. Tako da ako nečega nemaš na Deezeru, možeš uploadati i imati pristup tome gdje god imaš pristup Deezeru. Imaš ekskluzivne sadržaje (nešto poput Apple live sessions). Gotovo od starta imaš 320kpbs  od sada i čisti lossless. Imaš mogućnost upariti 3 uređaja aktivno i dva dodatna pasivno (ali kada jedan sluša nitko drugi ne može) u regularnom paketu. Imaš i mogućnost da za 15 evra uzmeš family pack i dobiješ master account pod kojim zapravo postoji 5 individualnih accounta. Imaš aktivan support po čemu je Deezer tim poprilično razvikan - update aplikacije je redovit, novine se uvode konstantno, prigovori korisnika se riješavaju (mojih 10 prigovora koje sam imao kada sam počeo koristiti app pred 5 godina više ne postoji, čak svjedočim i mogućnosti edita playliste on-the-fly što je hvale vrijedno. Imaš najbolji omjer cijene i kvalitete bez da moraš ilegalno downloadati (40 kuna mjesečno da ga jebeš nije puno za upravo nabrojano). 


Kužim da dosta ljudi ne lovi koliko je ova shema sa deezerom (barem u RH) isplativa. Netflix razumijem - library se switcha i nije potpun, za puno filmsko iskustvo ti treba i HBO Go i Prime i Netflix i kaj već ne, te subscription na VPN da se sve to uopće sklopi. Ali sa glazbom nije isto pa ne kužim. Skidao sam za džabe jer je cd bio preskup, a na itunse ne dam novce, i to je argument većine. Pa ako imaš alternativu gdje je problem padre :)


14 godina
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas
Mirko935 kaže...
Kresimir4 kaže...

Pa nisu oni krivi nego google translate :)

 I to kaj kažeš... Baš članak na Vergeu od prije 2 dana isto piše loseless... Zanimljiva slučajnost 

 

https://i.imgur.com/2imK8RZ.gifv

13 godina
offline
Re: Deezer HiFi u beta verziji dostupan i kod nas
@kresimir4 na ovom forumu ova je tema prezvakana vec puno puta.

Uglavnom kolega gore ti je dobro objasnio. Ja osobno, tj ja i zena imamo deezer na mobitelima, autu, vikendici, doma na liniji, na htpcu, kompu, laptopima.. za sve to imamo tone plejlista, sa bilo kojeg uredjaja upravljamo sa svim tim listama, biramo sta i gdje da se synca... i sve to legalno uz to.

Uopce ne zelim misliti kak bi to izgledalo da moram sve to traziti po nekim torentima, pa skidati, pa nositi stickove okolo svaki dan... Ovako, sta god da mi se slusa od muzike, kliknem i slusam gdje god hocu. Platio bi i cetiri puta vise da treba :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice