Dell obnovio UltraSharp liniju monitora s novim 24

poruka: 8
|
čitano: 3.215
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dell obnovio UltraSharp liniju monitora s novim 24".
13 godina
neaktivan
offline
Dell obnovio UltraSharp liniju monitora s novim 24

Zasto j***** nisu napravili 27" 4K sa USB-C-om???? Znaci trazim takav monitor tih karakteristika da je kvalitetan, ali jos nisam naso nista takvoga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Dell obnovio UltraSharp liniju monitora s novi

Lenovo ThinkVision X1 si pogledao ? (27" 4K, IPS, USB-C). Ne znam samo da li dolazi kalibriran kao i slabiji model P27h (1440p).

 

16 godina
offline
Re: Dell obnovio UltraSharp liniju monitora s novi

Što neka stvar ima manje smisla, teže ju je pronaći ;) A realno 4K na 27" ima izuzetno malu praktičnu upotrebljiost pa je to razlog zašto takvih monitora nema ili ima vrlo malo.... Imam 4K na 32" ekranu, bavim se produkcijom digitalnog sadržaja i ova veličina ekrana je donja granica za rad bez potrebe za skaliranjem (povećanjem) UI-a.

12 godina
offline
Re: Dell obnovio UltraSharp liniju monitora s novi
Bazinga kaže...

Zasto j***** nisu napravili 27" 4K sa USB-C-om???? Znaci trazim takav monitor tih karakteristika da je kvalitetan, ali jos nisam naso nista takvoga...

 LG 27UD88

14 godina
protjeran
offline
Re: Dell obnovio UltraSharp liniju monitora s novi
Jazzer kaže...

Što neka stvar ima manje smisla, teže ju je pronaći ;) A realno 4K na 27" ima izuzetno malu praktičnu upotrebljiost pa je to razlog zašto takvih monitora nema ili ima vrlo malo.... Imam 4K na 32" ekranu, bavim se produkcijom digitalnog sadržaja i ova veličina ekrana je donja granica za rad bez potrebe za skaliranjem (povećanjem) UI-a.

Neki samo zele ostriji prikaz a ne i puno vecu radnu povrsinu pa skaliranje nije problem...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Dell obnovio UltraSharp liniju monitora s novi
Nista za mene od 4k dok ne uđe u standard rezoluciju. Gledam te monitore i 90% je to jos uvijek hd. Nit normalnog izbora, nit normalne cijene za te vece rezolucije
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 20:47 (Hostile).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dell obnovio UltraSharp liniju monitora s novim 24
Mladen kaže...

Lenovo ThinkVision X1 si pogledao ? (27" 4K, IPS, USB-C). Ne znam samo da li dolazi kalibriran kao i slabiji model P27h (1440p).

 

 
Nigdje nemogu nac da puni Mac-a preko USB-C kabela, dapace cak se neki ljudi zale da im ne radi na nekim laptopima tako da 0 bodova od toga.

 

BlueMax kaže...
Bazinga kaže...

Zasto j***** nisu napravili 27" 4K sa USB-C-om???? Znaci trazim takav monitor tih karakteristika da je kvalitetan, ali jos nisam naso nista takvoga...

 LG 27UD88

 

To je i jedini koji sam ja naso da mi zadovoljava sve sta meni treba, ali imam par problema s njime:
1. Imam losa iskustva sa LG monitorima, nisam siguran jel se kvaliteta sta promjenila u zadnje vrijeme
2. Nema ga za kupit po "normalnoj" cijeni u nekom ducanu kod nas

Al mozda bi se usudio riskirat ako bude negdje vani na dobroj ponudi za crni petak ili tako nesto. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Dell obnovio UltraSharp liniju monitora s novim 24

Taman sam pred par dana gledao da uzmem 27'' monitor od Dell-a. Ovo mi se cini primamljivo...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice