Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

poruka: 179
|
čitano: 29.805
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Deseta godišnjica Bugovog Foruma!".
13 godina
offline
Re: Deseta godišnjica Bugovog Foruma!
Čestitke !!! Kako bi rekao jedan forumaš: "Forum rula nadmoćno !"
Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Oho, kud prije da je prošlo 10 godina. Ko da je bilo jučer. Heck, pa i ja se čudim bez veze, sve najbolje BUG Forumu.

My website: https://idzan.eu | https://maskice.hr | https://najam-vozila.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!
Čestitam 10 godina foruma.
+1 pretplata, hvala
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Baš me zanimaju  mali oglasi, nakupilo se elektronike pa da se toga rješim😊

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Čestitke. 

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

10 godina, ajme!! Sretno vam i dalje!!

Kao da je jucer bilo kad sam se registrirao i dobio svoj prvi i jedini crveni karton od Mire! 

TrustNo1
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

bilo je bilo u mojem slučaju i žutih

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

sve najbolje čestike želim bug forumu pratim vas od 2009. g otkad sam nabavil prvi komp hhh tu i tamo se ulkjucim u raspravu al vecinom sam ko vojaer pratim sta se desava itako zivjeli jos 100 godina i dalje :)))

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Čestitam BUG na okrugloj desetoj obljetnici Foruma.


Sviđa mi se ova plava boja foruma. Lajkam!


Da i nije ovo BUGov forum, mogao bi reći na cijelom webu, nema nigdje tako dobro složenog foruma koji je toliko funkcionalan i prilagođen nama korisnicima, da ne moramo opće mislite, gdje ćemo ići nešto tražiti po opcijama.
Ovaj forum je autorsko djelo, te nije kopija ni jednog drugoga. Svi drugi forumi su neki generički, klonovi nekog drugog foruma.


Što se tiče mladosti, meni se čini da se bugovci uopće ne mjenjaju. Kada vidiš fotke npr. Domagoja i Luke iz knjige "Simfonija programiranja"(BTW, odlična knjiga za ulazak  u svijet programiranja- meni koristila za učenje i pisanje seminarskih radova na faksu), te danas te ljude...Uopće ne nisu fizički promijenili. Al' su postali uspješniji u odnosu na prije.



Da, BUG ova priča to je priča o uspjehu. Kako o pojedničnom samog pojedinica, tako i kolektiva.
BUG je raste zajedno sa svojim čitateljima, te je to taj uspjeh koji je malo koji mediji ovdje na području "Alpe-Dunav-Jadran" postigao.

Lijepo kad se BUG prisjeti svojih prvih članova, svojevrsnih prvoboraca Foruma.
Al' nema tebra ovdje gdje si bija '91. Sve lijepo piše crno na bijelo.

Uvijek sam cijenio staru Gardu. Bilo da je riječ o navijačkim krugovima ili nekim drugima.
Zato u tom ime nazdravimo. Za staru Gardu. Za prvoborce!


BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
7 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Deseta godišnjica Bugovog Foruma!
PzKpfw kaže...

Čestitam BUG na okrugloj desetoj obljetnici Foruma.


Sviđa mi se ova plava boja foruma. Lajkam!


Da i nije ovo BUGov forum, mogao bi reći na cijelom webu, nema nigdje tako dobro složenog foruma koji je toliko funkcionalan i prilagođen nama korisnicima, da ne moramo opće mislite, gdje ćemo ići nešto tražiti po opcijama.
Ovaj forum je autorsko djelo, te nije kopija ni jednog drugoga. Svi drugi forumi su neki generički, klonovi nekog drugog foruma.


Što se tiče mladosti, meni se čini da se bugovci uopće ne mjenjaju. Kada vidiš fotke npr. Domagoja i Luke iz knjige "Simfonija programiranja"(BTW, odlična knjiga za ulazak  u svijet programiranja- meni koristila za učenje i pisanje seminarskih radova na faksu), te danas te ljude...Uopće ne nisu fizički promijenili. Al' su postali uspješniji u odnosu na prije.



Da, BUG ova priča to je priča o uspjehu. Kako o pojedničnom samog pojedinica, tako i kolektiva.
BUG je raste zajedno sa svojim čitateljima, te je to taj uspjeh koji je malo koji mediji ovdje na području "Alpe-Dunav-Jadran" postigao.

Lijepo kad se BUG prisjeti svojih prvih članova, svojevrsnih prvoboraca Foruma.
Al' nema tebra ovdje gdje si bija '91. Sve lijepo piše crno na bijelo.

Uvijek sam cijenio staru Gardu. Bilo da je riječ o navijačkim krugovima ili nekim drugima.
Zato u tom ime nazdravimo. Za staru Gardu. Za prvoborce!


BUG, rula nadmoćno!

 Hvala, i tebi sve najbolje :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
16 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Čestitke na dekadi, ni ja ne mogu vjerovati da je prošlo 10 godina :)

 

Jedna pretplata, molim :)

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Čestitke za 10 godina 

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Čestitke na prvih 10, još barem toliko!


Real deal je valjda na 2**5

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Deseta godišnjica Bugovog Foruma!
Čestitke BUG-u, devet godina sam ovdje :)

Nebrojeno puta sam se logirao, našao odgovore na pitanja, dao odgovare na pitanja, pomogao kad god sam mogao a isto tako dobio sam i sam svaki put pomoć oko raznih pitanja - sve u svemu rado bih da ovaj forum (i BUG dakako) potraje barem još 99 godina

Tada ću imati 134 godine ali rado ću pomoći forumašima ;)
Tempus fugit
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Ooooo sretan deseti

a ne mogu nikako vjerovat da je prošlo 10 cijelih godina... pa ni 30 nisam imao onda haha

želim vam još minimalno 10 godina

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Deseta godišnjica Bugovog Foruma!
PzKpfw kaže...

Čestitam BUG na okrugloj desetoj obljetnici Foruma.


Sviđa mi se ova plava boja foruma. Lajkam!


Da i nije ovo BUGov forum, mogao bi reći na cijelom webu, nema nigdje tako dobro složenog foruma koji je toliko funkcionalan i prilagođen nama korisnicima, da ne moramo opće mislite, gdje ćemo ići nešto tražiti po opcijama.
Ovaj forum je autorsko djelo, te nije kopija ni jednog drugoga. Svi drugi forumi su neki generički, klonovi nekog drugog foruma.


Što se tiče mladosti, meni se čini da se bugovci uopće ne mjenjaju. Kada vidiš fotke npr. Domagoja i Luke iz knjige "Simfonija programiranja"(BTW, odlična knjiga za ulazak  u svijet programiranja- meni koristila za učenje i pisanje seminarskih radova na faksu), te danas te ljude...Uopće ne nisu fizički promijenili. Al' su postali uspješniji u odnosu na prije.



Da, BUG ova priča to je priča o uspjehu. Kako o pojedničnom samog pojedinica, tako i kolektiva.
BUG je raste zajedno sa svojim čitateljima, te je to taj uspjeh koji je malo koji mediji ovdje na području "Alpe-Dunav-Jadran" postigao.

Lijepo kad se BUG prisjeti svojih prvih članova, svojevrsnih prvoboraca Foruma.
Al' nema tebra ovdje gdje si bija '91. Sve lijepo piše crno na bijelo.

Uvijek sam cijenio staru Gardu. Bilo da je riječ o navijačkim krugovima ili nekim drugima.
Zato u tom ime nazdravimo. Za staru Gardu. Za prvoborce!


BUG, rula nadmoćno!

 kaj si koji q čekal čak do četvrte stranice?! već smo se prepali da ti se nije kaj dogodilo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Bravo ekipa 10 godina,neka jos dugoo traje.Meni je ovo drugi pravi forum u zivotu gdje sam aktivan,dostojno je zamjenio prvi forumu sa Audiofil.neta,mic po mic ovaj je postao prva stvar koju otvorim svaki dan!!Bravo za oglase napokon,nisam fan light boja foruma,i naravno papir verzija Buga je sve,koji online,ionako smo non-stop na mrezi!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Neee! Ja sutra punim 10 godina od registracije!    Računa li se ako sam pre pokretanja foruma komentarisao vesti?  

 

Srećan rođendan BoL forumu, i nek nam još dugo, dugo bude svakodnevna Internet st(r)anica!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Uhh, kad sam vidio ovaj dio o malim oglasima. 

 

Čestitke :)

 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Deseta godišnjica Bugovog Foruma!
Ajar kaže...

 kaj si koji q čekal čak do četvrte stranice?! već smo se prepali da ti se nije kaj dogodilo. 

 

Dinamo tukao Osijek 4:2, Bug ima desetljetku, brijem da je ukomiran ko krava 

 

Uglavnom, čestitam bugovcima na lijepoj obljetnici, ja stalkao od 2010., a baš me jedan Ajarov post nagnao da se registriram, na kraju ispala jedna od najboljih odluka u životu 

 

P.S. konačno je ponovno moguće normalno koristiti desktop verziju na mobitelu, to je to.

Samo maknut ove metro nijanse bannera i ja presretan.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 18:20 (fer-de-lance).
16 godina
neaktivan
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Čestitke na jubileju, a i ovo za pretplatu mi paše

www.nspss.hr
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Čestitam!

 

Može pretplata, hvala! 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Jesam li jedini kome je stari header bio bolji od novog?

Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Deseta godišnjica Bugovog Foruma!
ante_etna kaže...
R4zOR229 kaže...
Dex.pwn kaže...

Al jedno mi ne ide u glavu, pa pitam pisca koda - o čemu si razmišljao kad si pisao kod pa se promjena imena ne može odraditi?

 I mene interesira, ovo ime sam izabral sa 13,14 godina...a nemrem ga promjenit.

 

Evo, čuli smo objašnjenje. Primarni ključ je na nadimku i sve je linkano na to polje. Ja sam zbog toga morao otvoriti drugi profil jer sam se prilikom otvaranja nazvao Ivo_Sanader, htio sam uzeti nešto kao simbol slobode i poštenja. Vremena su se izmijenila, a ni ovim nikom nisam zadovoljan pa ću morati otvoriti još jedan profil.

 

Ne, nije primarni ključ na nadimku. Svašta. :-)
Denormalizirana baza znači da se nadimak zapisuje u profilu korisnika, ali i uz svaki njegov post, temu, poruku... skoro pa svugdje gdje je nešto vezano uz nekog usera. 

Domagoj
16 godina
moderator
offline
Re: Deseta godišnjica Bugovog Foruma!
Davor kaže...

Jedna statistika mi fali - jesam li još uvijek jedini tko je karton spičio sam sebi? 

Nisi. Čak jedanaest moderatora su sami sebi podijelili kartone ukupno 22 puta! 

Nisi čak niti prvi koji je to napravio - prvi je bio naxeem.

 

Baš gledam razlog: "Off-topic iako sam za to dijelio kartone- seronja"

 

Ima još zabavnih opisa uz kartone kad su ljudi sami sebi davali:

- Dao sam si žuti jer sam glup. Mislio sam napravit nešto pametno al nisam uspio:)

- Da ekipa bude sretna

- evo mi karton jer sam glup!

 

:-D

Domagoj
7 godina
neaktivan
offline
Re: Deseta godišnjica Bugovog Foruma!
Ja bih više volio da mi se reaktivira account kojeg sam prije koristio, nego bili kakva preplata.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

nemoj me jebat,za jedan dan sam fulao,a čini mi se da sam forum već čitao i prije a regao se kasnije

nije radi nagrade ali eto,da je neki hardveraj dobar ajde de,ima puno očito reganih...

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 21:00 (M4X).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Domagoj Postoji li mogućnost da se skripta BOLSidebar ugradi u sam forum? Tako ne bi trebali instalirati kojekakve dodatke u preglednike. Također, ne bi bilo loše da se dodaju i oni stari smajlići.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Bug forum zaokruzio 10 godfina, a i ja sam takoder clan tih deset godina. OMG, vrijeme leti!


Svaka cast vama/nama, 10 godina je je... stvar!

 

ZIVJELI!

 

 

I naravno, zainteresiran za pretplatu.

 

last.fm/user/jolly_bravo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Deseta godišnjica Bugovog Foruma!

Čestitke na 10 godina foruma!

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice