Do električnog automobila može se i crowdfundingom

poruka: 8
|
čitano: 3.618
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Do električnog automobila može se i crowdfundingom".
14 godina
neaktivan
offline
Do električnog automobila može se i crowdfundingom

"Osim što su potpuno iznova pokušali osmisliti koncept automobila"

 

How yes no... Uopće auto ne podsjeća na Renault Twizy... Interesantno kako nisu s njim usporedili dimenzije, činjenicu da se može voziti s AM kategorijom itd.

 

https://www.renault.hr/vozila/elektricna-vozila/twizy.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Do električnog automobila može se i crowdfundingom

11 tisuća dolara je kod nas oko 100.000 kuna. Znači 100.000 kuna za igračku s dva sjedala i motorom od 8kw koji će ići toliko brzo da nećeš moći dobiti kaznu u zoni od 40.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Do električnog automobila može se i crowdfundi

You are absolutely right.

 

Alli.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Do električnog automobila može se i crowdfundi
JozoBozo121 kaže...

11 tisuća dolara je kod nas oko 100.000 kuna. Znači 100.000 kuna za igračku s dva sjedala i motorom od 8kw koji će ići toliko brzo da nećeš moći dobiti kaznu u zoni od 40.

 www.hnb.hr/temeljne-funkcije/monetarna-politika/tecajna-lista/tecajna-lista 

 

Razumio sam poantu tvog posta, ali sam duboko razočaran u lakoću pisanja gluposti... NHF

16 godina
offline
Re: Do električnog automobila može se i crowdfundi
wolfx00 kaže...
JozoBozo121 kaže...

11 tisuća dolara je kod nas oko 100.000 kuna. Znači 100.000 kuna za igračku s dva sjedala i motorom od 8kw koji će ići toliko brzo da nećeš moći dobiti kaznu u zoni od 40.

 www.hnb.hr/temeljne-funkcije/monetarna-politika/tecajna-lista/tecajna-lista 

 

Razumio sam poantu tvog posta, ali sam duboko razočaran u lakoću pisanja gluposti... NHF

Ali nije daleko od istine. U cijenu od $11k nije uracunato 25% poreza, s kojim dodjes do 82k kuna, dodaj jos transport i vec dodjes blizu 100k. 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.4.2018 10:16 (SupremeCommander).
8 godina
offline
Re: Do električnog automobila može se i crowdfundi
Zaboravio si državne namete s kojima cijena raste...
Ja rekoh
9 godina
neaktivan
offline
Re: Do električnog automobila može se i crowdfundi
wolfx00 kaže...
JozoBozo121 kaže...

11 tisuća dolara je kod nas oko 100.000 kuna. Znači 100.000 kuna za igračku s dva sjedala i motorom od 8kw koji će ići toliko brzo da nećeš moći dobiti kaznu u zoni od 40.

 www.hnb.hr/temeljne-funkcije/monetarna-politika/tecajna-lista/tecajna-lista 

 

Razumio sam poantu tvog posta, ali sam duboko razočaran u lakoću pisanja gluposti... NHF

 A PDV, transport i PPMV kao što su kolege već rekli? Realno, kad pretvaraš cijenu iz dolara u kune to ispadne oko 9 do 10 kuna zbog svih davanja državi. Plus, ovo je još auto tako da ćeš vjerojatno morati platiti i homologaciju i razne gluposti vezane uz uvoz jer čisto sumnjam da će te stvari odraditi jedan mali američki startup zbog hrvatske.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.4.2018 11:37 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Do električnog automobila može se i crowdfundingom

pih! u nas je smranader crowdfundingom dobio oklopljeni bmw 7 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice