Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

poruka: 33
|
čitano: 12.030
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?".
11 godina
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

A toliko su ljubitelji androida ismijavali iPhone X s notch da su čak iz sprdnje radili aplikacije na androidu kako bi imali notch. Nešto slično kao i 3,5mm. 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

Nakon onih reklama bi se bas pokenjali sami sebi u usta stim.

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

Zub(ić) je izgleda suvremena neminovnost, a o mogućnostima ispod displaya, otom potom 

ATJ Lučko
Moj PC  
4 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

Moram isprobati sve te novosti u mobitelima. Najvise sto mi je pomoglo to kaj otkljucam mobitel otiskom ali onim iza kod kamere. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Ako i oni krenu s tim sranjem od notcha onda ne znam vise koji mobitel uzet, to mi je ko da gledas tv s miljeticem preko gornjeg djela ekrana. Dao bog da mi note pozivi sto duze ili da makar note serija izbjegne taj "zubic"
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
12 1 hvala 1
14 godina
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

Kad bi se barem mogao kupiti mob bez prednje kamere, ja tu prednju kameru skoro nikad ne palim tako da ne kuzim cemu ne napraviti neki model S10 koji nece imati prednje kamere uopce. Siguran sam da brdo ljudi uopce nisu selfi manijaci i ne koriste video pozive i stoga im je ta kamerica potpuno beskorisna! 

 
17 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
*ebo ih taj notch u 3pm
 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

ako se nevaram Sramsung je štancao te zaslone za Aple ako se nevaram a ovi otkantali ajFon IKS proizvodnju...treba strajbat višak što stoji na skladištu...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 20:40 (Igor150).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

Notch, manje od dva zla u usporedbi sa zakrivljenim rubom.

Dok god nije nakaradan ko na pixel 3xl

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Koliko filozofiranja oko notcha od strane novinara i ljudi koji nemaju mobitel s notchom. Imam P20 Pro i notch kao da i ne postoji. Ustvari vrlo korisna funkcionalnost. Pogotovo kad se ima OLED ekran
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

zanimljivo da svi domaci i strani portali prenose kako ce samsung prvi napraviti full ekran bez te glupe rupe u ekranu 

 

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/samsung-priprema-nesto-posebno-evo-kako-ce-izgledati-telefoni-u-buducnosti---535289.html

https://www.androidauthority.com/samsung-display-notches-goodbye-916049/

 

samo bug pise da ce biti rupa

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

A kao ovce slijede pastira :). Kad pastir odluči ponovo odbaciti Notch, kao senzor otiska prsta, ovce će ga opet kopirati i sljediti 🤣🤣

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Digitall:

Takva tehnologija bi stvarno bila korisna. Međutim, tu je potreban čitač otiska, zvučnik, kamera, udaljenost, svjetlina, boja. Sve to treba integrirati ispod ekrana jer inače nema smisla bježati od notcha. Naravno uzimanje otiska kroz ekran bi bilo jako praktično u svakom slučaju.
Ja rekoh
9 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Feudalac kaže...
Digitall:

Takva tehnologija bi stvarno bila korisna. Međutim, tu je potreban čitač otiska, zvučnik, kamera, udaljenost, svjetlina, boja. Sve to treba integrirati ispod ekrana jer inače nema smisla bježati od notcha. Naravno uzimanje otiska kroz ekran bi bilo jako praktično u svakom slučaju.

 ne citas tekst? 

 

Od te četiri strategije na koje će se ova kompanija orijentiratinajzanimljivijom i najvažnijom čini se UPS (under panel senzor), odnosno korištenje senzora ispod samog ekrana. Taj senzor mogao bi biti i selfie kamera i drugi biometrijski senzori, što znači da će telefoni budućnosti južnokorejske kompanije s prednje strane imati samo ekran – od ruba do ruba, bez notcha i bez kliznog sustava (ispod kojeg su skrivene kamere) kakav danas koriste neke kompanije jer će kamera biti smještena ispod samog ekrana.

No to nije sve – u prezentaciji je spomenut i senzor za otiske prstiju integriran u ekran (ova opcija već postoji u nekim telefonima), zatim zvučnik ugrađen u ekran i mogućnost vibriranja samog ekrana.

 

https://www.gsmarena.com/samsung_patents_a_way_to_make_the_entire_screen_a_fingerprint_reader-news-33848.php

 

Don’t worry about the notch in the image, chances are that Samsung is looking to sell the all-display fingerprint reader to other manufacturers instead of adopting the notch

 

https://www.xda-developers.com/samsung-display-under-display-camera/

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 22:58 (digitall).
9 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
digitall kaže...

zanimljivo da svi domaci i strani portali prenose kako ce samsung prvi napraviti full ekran bez te glupe rupe u ekranu 

 

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/samsung-priprema-nesto-posebno-evo-kako-ce-izgledati-telefoni-u-buducnosti---535289.html

https://www.androidauthority.com/samsung-display-notches-goodbye-916049/

 

samo bug pise da ce biti rupa

 Bug je pun rupa. Tko zna odakle su prepisali tekst.

14 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Kao što je netko napisao uopće ne patim za selfie kamerom. Notch ni u kom slučaju nije moj izbor al zato klizna selfie kamera je. Dakle neka ostane uvijek skrivena a ja imam cijeli ekran bez zuba tipa novi honor magic 2.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

Najimbecilniji trend ikad.

Know your world.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Dead kaže...
Mislim da nema šanse za notch u Samsunga ako im je imalo stalo do vjerodostojnosti nakon one notch-sprdnja reklame.

Aha, kao i za sve trendove do sada koje nisu iskopirali prije ili poslje :) ..oh wait

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Digitall:

Čitam ja, čitam. Samo treba imati u vidu da je kamera ispod ekrana malo teži zalogaj, o zvučniku da ne govorim. Isto tako treba negdje ugraditi senzor razine osvjetljenja okoliša kojeg neće smetati svjetlo koje dolazi iz samog ekrana. Ne sumnjam da ćemo s vremenom sve to dobiti, ali u pitanju su vrlo ozbiljni fizikalni problemi.
Ja rekoh
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

od zvučnika prije ekrana nebi baš imao neke vajde.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
13 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Moram priznati da su mobiteli duboko usli u debilanu, pogotovo flagshipovi. Za jos vece novce naravno, tako da bude duboko do yaya.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Feudalac kaže...
Digitall:

Čitam ja, čitam. Samo treba imati u vidu da je kamera ispod ekrana malo teži zalogaj, o zvučniku da ne govorim. Isto tako treba negdje ugraditi senzor razine osvjetljenja okoliša kojeg neće smetati svjetlo koje dolazi iz samog ekrana. Ne sumnjam da ćemo s vremenom sve to dobiti, ali u pitanju su vrlo ozbiljni fizikalni problemi.

pa jel fino pise da se radi na svemu tome, ne razumijem poantu tvog pisanja..

a šajomi je zvucnik napravio prije 2 godine  https://phoneproscons.com/669/xiaomi-mi-mix/124/cantilever-piezoelectric-ceramic-acoustic-technology/

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix-8400.php

 

ti ces saznati tu informaciju kad ejpl to "ponovo izmisli" ofkors

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 10:39 (digitall).
12 godina
neaktivan
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

Nažalost dok se "velikani" prepucavaju oko noviteta, "obični kinezi" su već jedno koplje ispred njih. 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

Konačno

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?

Rekao je i Apple 2014 da nikada neće podržati punjenje preko qi standarda pa eto nas.. jadno

He who is brave is free.
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Digitall:

Poanta je da ćemo se načekati. Prijenos zvuka kroz kućište je ekstremno zahtjevan (karakteristika odziva), a u najboljem slučaju radi samo dok je uređaj naslonjen na uho/kost. A kako napraviti stereo? Palo mi je na pamet ranije da malo prckam - ne sumnjam da Samsung može izbaciti polovično rješenje, ali sam se suzdržao. Međutim, evo sam si ponudio loptu na volej... pa izvoli
Ja rekoh
9 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Feudalac kaže...
Digitall:

Poanta je da ćemo se načekati. Prijenos zvuka kroz kućište je ekstremno zahtjevan (karakteristika odziva), a u najboljem slučaju radi samo dok je uređaj naslonjen na uho/kost. A kako napraviti stereo? Palo mi je na pamet ranije da malo prckam - ne sumnjam da Samsung može izbaciti polovično rješenje, ali sam se suzdržao. Međutim, evo sam si ponudio loptu na volej... pa izvoli

pogubio se si opet.. vjerojatno govoris o stereo zvucnicima koji se nalazi sa donje strane mobitela ili iza ili negdje dalje.. sto nema veze s ovim sto je xiaomi vec napravio i to vec odavno radi. vjerovao ili ne - funkcionira. govorim o onome sto je ovdje tema - o zvucniku za razgovore kad se vec moram ponavljati treci put.. o onome sto "smeta" da ekran nema rupu.. tj. o jednoj od stvari koje smetaju..

kakav stereo ispod ekrana - lol

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 21:41 (digitall).
8 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Digitall:
Šaomi je već odustao od tog fenomenalnog zvučnika, sad ugrađuje nešto drugo kaj pušta zvuk kroz rupu na vrhu mobitela na boku ali imaju problema s tim pa zvučnik radi na nekoliko puta većoj snazi da bi se išta čulo...

A kako bi ti imao stereo zvuk dok gledaš kakav film u pejzažnoj orjentaciji?

Daj se koncentriraj, ponašaš se kao internetski trol...
Ja rekoh
9 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Feudalac kaže...


A kako bi ti imao stereo zvuk dok gledaš kakav film u pejzažnoj orjentaciji?


a kako ga sad imas na ajfonu? ni sa rupom ga nemas, jer ti je drugi zvucnik od ispod, kao i kod vecine.. to je ku... a ne stereo dozivljaj..  osim na pixelu i sl. modelima gdje su oba zvucnika s prednje strane, tj. tamo gdje je ekran..

prestani trolat, i totalno si fulao temu

8 godina
offline
Re: Dolazi li vrijeme zubatih Samsunga?
Digitall:

Zgodno si preskočio komentirati onaj dio gdje je šaomi odustao od te fenomenalne tehnologije koju nitko nema, a sad bi je i Samsung mogao koristiti...
Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice