Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

poruka: 152
|
čitano: 28.163
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k".
13 godina
odjavljen
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
fredii kaže...

Nisam mislio od rudara konkretno kupovati, nego od obične raje.

Opet ti netko može "uvalit" karticu korištenu za rudarenje. 

15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Old Iggy kaže...
makopos kaže...
Old Iggy kaže...

 

Blockchain kao tehnologija je OK, blockchain kao financijska investicija je problematičan.

 Ovisi, generalno ako bi država investirala s uvođenjem blockchaina po meni je to bi bila s njihove strane odlična investicija. 

16 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

Blockchain kao tehnologija je OK, blockchain kao financijska investicija je problematičan.

 Ovisi, generalno ako bi država investirala s uvođenjem blockchaina po meni je to bi bila s njihove strane odlična investicija. 

Država? Teško.

Morao bi se jako dobro potruditi prikazati im to kao isplativu investiciju.

15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Old Iggy kaže...
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

Blockchain kao tehnologija je OK, blockchain kao financijska investicija je problematičan.

 Ovisi, generalno ako bi država investirala s uvođenjem blockchaina po meni je to bi bila s njihove strane odlična investicija. 

Država? Teško.

Morao bi se jako dobro potruditi prikazati im to kao isplativu investiciju.

 Nije im isplativo pošto ona nema više muljanja s porezima, kaznama za prolazak na crveno i slićno. Kako bi onda mogli krasti ako se informacija ne može obrisati i izmjeniti. 

16 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

Država? Teško.

Morao bi se jako dobro potruditi prikazati im to kao isplativu investiciju.

 Nije im isplativo pošto ona nema više muljanja s porezima, kaznama za prolazak na crveno i slićno. Kako bi onda mogli krasti ako se informacija ne može obrisati i izmjeniti. 

Da mi dođeš s ovakvim primjerima ni ja te ne bi slušao više od tri sekunde, kamoli netko iz države.

11 godina
neaktivan
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Slab vam je taj tech RADAR kad samo hvata signale o kriptovalutama... Također mi nije jasno kako ste se usudili uvrijediti svoje čitavo gledateljstvo sa emisijom o kriptovalutama u kojoj nije mag, guru, bog, Hrvoje Prpić?

 

Krajnje sam razočaran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
fredii kaže...

Redovito sam kriptošupcima jebao mater, zbog cijena grafičkih. 

 da si bio pametan i poslužio se onom narodnom - ako nemereš protiv njih, ti im se pridruži... mogao si i sam otplatiti čak i više cijene 

fredii kaže...

Nisam mislio od rudara konkretno kupovati, nego od obične raje.

 evo, ne smatram se rudarom, pa je moja gtx 1070 ipak radila u rudniku mjesec-mjesec i pol dana

sad služi za gejmanje i fercera sasvim normalno, jedina je razlika što sam trećinu plaćenog uspio vratiti (kamo sreće da sam je ubo ranije, pa da isplati sama sebe kompletno)

15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Old Iggy kaže...
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

Država? Teško.

Morao bi se jako dobro potruditi prikazati im to kao isplativu investiciju.

 Nije im isplativo pošto ona nema više muljanja s porezima, kaznama za prolazak na crveno i slićno. Kako bi onda mogli krasti ako se informacija ne može obrisati i izmjeniti. 

Da mi dođeš s ovakvim primjerima ni ja te ne bi slušao više od tri sekunde, kamoli netko iz države.

Onda pretpostavljam da ni ne znaš što je blockshain. 

 

Ukratko blockshain je ništa doli baze podataka u kojoj se ne može obrisati zapis osim ako isprogramiraš self destruct mehanizam. Probaj malo solidity, napravi svoj blockshain, istraži mogučnosti, odradi koji dev tečaj,tutorial ili slično. Eventualno prouči koje države su počele uvoditi blockchain.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 15:34 (Gajotres).
16 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

Da mi dođeš s ovakvim primjerima ni ja te ne bi slušao više od tri sekunde, kamoli netko iz države.

Onda pretpostavljam da ni ne znaš što je blockshain. 

 

Ukratko blockshain je ništa doli baze podataka u kojoj se ne može obrisati zapis osim ako isprogramiraš self destruct mehanizam. Probaj malo solidity, napravi svoj blockshain, istraži mogučnosti, odradi koji dev tečaj,tutorial ili slično. Eventualno prouči koje države su počele uvoditi blockchain.

Ne, ne znam što je blockshain.

Poprilično dobro znam što je blockchain. I ne, ne uvodi se jer je fora. Uvodi se kad ima opravdanje, svrhu i razlog. Uvođenje košta.

A igranje s blockchainom nema smisla, ako je samo za igru.

15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Old Iggy kaže...
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

 

 

 

A igranje s blockchainom nema smisla, ako je samo za igru.

 To ti se u svijetu programiranja zove R&D.

 

Uvođenje bilo čega košta. Od struje i vode pa na dalje

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 15:56 (Gajotres).
14 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Friday kaže...
fredii kaže...
Friday kaže...

Dovoljno je jasno kako stvari stoje kad po oglasnicima vidis kolicinu polovnih kartica koje su majnale. Pa cak i citave strojeve sa 6 i vise kartica. Iskreno se nadam da ce svaka 1080(ti) biti prodana za 100 eura. Cisto kao zadovoljstina za sve one koji nisu mogli kupiti graficku zbog kripto ludila

 https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice po vama jeli pametno preko njuskala? Nisam do sada kupovao i nemam iskustva.

 

Ne znam, ali ja zazirem od tih kartica. Neopravdano vjerojatno...

 Ima tu par baba u selu koje griju čitavu kuću amdovim karticama sta su prodavane dole po placu za 100kn. Usporedbe radi, prijenosna grijalica Rovus 370W u Špara bude 150kn, jedva ugrije špajz. Šetam psa nekidan i čujem kako mole boga da se dica mane blockchainova da im ne porastu cijene. Naoko bi reko da malko više znaju od ovih renomiranih stručnjaka iza malog ekrana.

16 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

 

A igranje s blockchainom nema smisla, ako je samo za igru.

 To ti se u svijetu programiranja zove R&D.

 

Uvođenje bilo čega košta. Od struje i vode pa na dalje

Zvalo se to u svijetu programiranja R&D ili navlačenje kožice, nikog nije briga.

Interes počinje kad krene prema biznisu, s dugovnim i potražnim stranama.

Svaka tehnologija košta. Pitanje je koliki je ROI. Kod blockchaina je pitanje uopće kako doći do nekakvog povrata investicije, a zarada nije nigdje na vidiku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 16:34 (Old Iggy).
16 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Old Iggy kaže...

Zvalo se to u svijetu programiranja R&D ili navlačenje kožice, nikog nije briga.

Interes počinje kad krene prema biznisu, s dugovnim i potražnim stranama.

Svaka tehnologija košta. Pitanje je koliki je ROI. Kod blockchaina je pitanje uopće kako doći do nekakvog povrata investicije, a zarada nije nigdje na vidiku.

 

Iggy gledaj to objektivno kroz povijest, vidi na primjeru Amazona koji je 10 godina bio u gubitku, 10 godina. I svi su mislili da će propast. Evo vidimo gdje je danas.

Blockchain će biti kopija dot coma, filtrirat će se loši projekti a preživjet će i uspjeti oni najbolji koje prihvati tržište, jer tržište odlučuje.

12 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
picajzla0707 kaže...
fredii kaže...

Redovito sam kriptošupcima jebao mater, zbog cijena grafičkih. 

 da si bio pametan i poslužio se onom narodnom - ako nemereš protiv njih, ti im se pridruži... mogao si i sam otplatiti čak i više cijene 

fredii kaže...

Nisam mislio od rudara konkretno kupovati, nego od obične raje.

 evo, ne smatram se rudarom, pa je moja gtx 1070 ipak radila u rudniku mjesec-mjesec i pol dana

sad služi za gejmanje i fercera sasvim normalno, jedina je razlika što sam trećinu plaćenog uspio vratiti (kamo sreće da sam je ubo ranije, pa da isplati sama sebe kompletno)

 Pa ko je njemu branio kupit par grafika i rudarit malo,nego najbolje hebavat nekome mater zbog svog neopravdanog nezadovoljstva.

I kakve veze ima sto je kartica rudarila koji mjesec ako ima urednu garanciju,sto fali mojoj MSI GTX 1070ti sa 2.6 mjeseci garancije?

Eto prije su kartice bile skupe a sad se može upecat sasvim solidna kartica za pristojne novce.

Triba hebavat mater RTX kartici i njenoj cijeni a ne ljudima koji su pokušali zaradi koju kunu.A to sto nepotrebno ganjamo fps i kupujemo nepotrebno jak hardwere  je drugi par postola.

Ali eto i sam spadam u tu grupu ljudi,gusti su gusti i triba ih neko platit.

AUDIOFIL
16 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
makopos kaže...
Old Iggy kaže...

Zvalo se to u svijetu programiranja R&D ili navlačenje kožice, nikog nije briga.

Interes počinje kad krene prema biznisu, s dugovnim i potražnim stranama.

Svaka tehnologija košta. Pitanje je koliki je ROI. Kod blockchaina je pitanje uopće kako doći do nekakvog povrata investicije, a zarada nije nigdje na vidiku.

 

Iggy gledaj to objektivno kroz povijest, vidi na primjeru Amazona koji je 10 godina bio u gubitku, 10 godina. I svi su mislili da će propast. Evo vidimo gdje je danas.

Blockchain će biti kopija dot coma, filtrirat će se loši projekti a preživjet će i uspjeti oni najbolji koje prihvati tržište, jer tržište odlučuje.

Da su svi mislili kako će Amazon propasti, propao bi. Kao i Tesla, Uber i mnogi drugi koji s gubicima traju godine s ozbiljnom tržišnom vrijednošću. No to je drugi par rukava.

Blockchain je već dugo u ozbiljnoj igri, postije ozbiljna rješenja i projekti, no problem je s direktnim povezivanjem s kriptovalutama koje su puno veći rizik.

No još uvijek nije mainstream i trebat će vremena dok se ustabili kao redovna "ponuda", za sada je to još uvijek u domeni case studyja i nije jednostavno svakome to staviti na stol u obliku "blockchain je rješenje za vaše probleme". Treba dobro modelirati.

11 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
makopos kaže...
Old Iggy kaže...

Znači, možemo reći kako imamo dva problema: općenito nepoznavanje tehnologije i brzo zastarijevanje tehnologija.

To je no-no za svaku ozbiljnu vrstu investiranja, ne može se očekivati da će bilo tko ići na razne konferencije pokušati slušati što je novo, koji su smjerovi i slično.

 

 Pa nije brzo zastarjevanje... Bitcoin je 10 godina tu, što je puno više od npr. Myspace-a ili sličnih dotcomova koji su propali. A upravo dot com svijet možeš usporediti s blockchainom i reći isto to, neće svi preživjeti, Koji će od njih izaći kao Facebook, Google ili Amazon teško je reći, ali to će se dogoditi kroz neko vrijeme samo ljudi ne shvaćaju misle da je blockchain propao, Bitcoin je možda propao ali blockchain nije i u tome je velika razlika shvaćanja.

 

 

LudaRajcica kaže...

naivca ce ucijek biti

ali ovi BTC strucnjaci, hashworowci i sl. de odjebite :) dosadni ste i retardirani u dušu :D

 

Vidiš naivaca i neobrazovanog stanovništa poput tebe nažalost imamo previše u državi i zato jesmo tu gdje jesmo. Dok ti kmečiš pred ovom tehnologijom u Švicarskom Baselu Vitalik je dobio počasni doktorat za svoje znanje. Naravno jedino su hrvati poput tebe pametniji od svih ostalih na svijetu.

 

 

1. Blockchain !== Valuta

2. Naivci su popušili lovu, jesi li i ti medju njima pa pizdiš od pare koja kroz usi izlazi? nisi jedini, tu se mos utijesiti :D

3. Da je manje naivca, neradnika i ljudi koji misle da je mešetarenje u nekoj standardnoj scum shemi INVESTIRANJE i da je to legitimni nacin za zaraditi lovu mozda bi RH i bila negdije nesto al ovako smo samo drzava puna naivaca :D pardon "investitora" :DDD

 

 

RADIT, kopat, musti krave, nesto sto znas, mozes.... zaradi i kupi sto trebas! :DDDD

 

 

mešetarenje nas je i dovelo do tu, san o velikoj hrvatskoj, san o bogatoj samostalnoj vvukojebini! naivci koji su 90tih glasali za HDZ i naivci koje su ti naivci rodili :D

RADIT!

11 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Old Iggy kaže...
makopos kaže...
Old Iggy kaže...

Zvalo se to u svijetu programiranja R&D ili navlačenje kožice, nikog nije briga.

Interes počinje kad krene prema biznisu, s dugovnim i potražnim stranama.

Svaka tehnologija košta. Pitanje je koliki je ROI. Kod blockchaina je pitanje uopće kako doći do nekakvog povrata investicije, a zarada nije nigdje na vidiku.

 

Iggy gledaj to objektivno kroz povijest, vidi na primjeru Amazona koji je 10 godina bio u gubitku, 10 godina. I svi su mislili da će propast. Evo vidimo gdje je danas.

Blockchain će biti kopija dot coma, filtrirat će se loši projekti a preživjet će i uspjeti oni najbolji koje prihvati tržište, jer tržište odlučuje.

Da su svi mislili kako će Amazon propasti, propao bi. Kao i Tesla, Uber i mnogi drugi koji s gubicima traju godine s ozbiljnom tržišnom vrijednošću. No to je drugi par rukava.

Blockchain je već dugo u ozbiljnoj igri, postije ozbiljna rješenja i projekti, no problem je s direktnim povezivanjem s kriptovalutama koje su puno veći rizik.

No još uvijek nije mainstream i trebat će vremena dok se ustabili kao redovna "ponuda", za sada je to još uvijek u domeni case studyja i nije jednostavno svakome to staviti na stol u obliku "blockchain je rješenje za vaše probleme". Treba dobro modelirati.

 

Cek, cek,..... da su svi mislili, propali bi?!?!?! alo!!! :D pa nije to vijera/religija, virtualna stvarnost di misljenje neznacajnih bica utijece na sudbine drugih :)

 

Tesla je tocno di i treba biti... proizvode, zaradjuju i napokon profitiraju... ulozen je trud i rad za profit! :D to je jasna ekonomska racunica :D

14 godina
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Ljudi vrijeme je za kupovinu btc sad ga treba kupovati 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Gledamo li na BTC kao na valutu ili kao na financijski instrument i dalje stoji da nitko od pristunih (a ni Prpic kojeg spominjete u komentarima) ne zna ama bas nista o tome.
Valute ovise o makroekonomiji, ostali instrumenti se modeliraju matematicki. Ovo prvo je posao ekonomista, a drugo ne bi ni doktorandu s FER-a dao da radi.

 

Drzite se svoje domene, dajte reviewove novih monitora ili ultrabookova.

Derive and Conquer.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Jel vas se "znalaca" o "blockshainu" :D nakupilo krdo...
Blockchain nije supstitut za ostale novčane transakcije: spor je, glup i gotovo neupotrebljiv za moderno novčarstvo / bankarstvo. Za specijalni tracking dokumenata, robe (pa i novca), ima smisla jer se može reversati i ustanoviti hodogram u svakom trenutku, nema muljanja, znaš gdje je šta i gdje je bilo, diverzificirana je baza i omogućena višestruka sigurnosna provjera (zbog čega i jest poluupotrebljiva tehnologija za velike / brze količine transakcija), itd.

Kakove sad to ima veze sa ovim kockarskim ludilom, kriplo prijevarama, Rippleom, Mt. Goxom i aktualnom svađom između 2-3 organizatora ove globalne prijevare?
Kockari se u svojim iluzijama hvataju za mitsko biće Satoshija, pa za "proof of work", pa kad se sve pokaže kao prijevara - e tu je "blockchain", "provjerena tehnologija" (spor, kompliciran i time nefunkcionalan model distribuirane baze podataka iz prošlog stoljeća).

Pa naravno da je kriplo prijevara. Svako šibicarenje, kocka, kladara, loto, sportska prognoza... sve je to prijevara.
Prijavara u kojoj ljudi masovno sudjeluju, dobrovoljno (neracionalno i zbog pohlepe - ali opet dobrovoljno).
Zato je kriplo tu da ostane - imamo globalnu superinfekciju, milijarde su "iskopane" a druge posisane od naivaca, to je perpetuum mobile ljudske gluposti.
Kriplo je tu da ostane.
I HDZ :D

 
5 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
LudaRajcica kaže...
Old Iggy kaže...

Da su svi mislili kako će Amazon propasti, propao bi. Kao i Tesla, Uber i mnogi drugi koji s gubicima traju godine s ozbiljnom tržišnom vrijednošću. No to je drugi par rukava.

Blockchain je već dugo u ozbiljnoj igri, postije ozbiljna rješenja i projekti, no problem je s direktnim povezivanjem s kriptovalutama koje su puno veći rizik.

No još uvijek nije mainstream i trebat će vremena dok se ustabili kao redovna "ponuda", za sada je to još uvijek u domeni case studyja i nije jednostavno svakome to staviti na stol u obliku "blockchain je rješenje za vaše probleme". Treba dobro modelirati.

 

Cek, cek,..... da su svi mislili, propali bi?!?!?! alo!!! :D pa nije to vijera/religija, virtualna stvarnost di misljenje neznacajnih bica utijece na sudbine drugih :)

 

Tesla je tocno di i treba biti... proizvode, zaradjuju i napokon profitiraju... ulozen je trud i rad za profit! :D to je jasna ekonomska racunica :D

Dobrim dijelom i je religija. Pa kad se zakopaš previše pokušavaš druge natjerati u istu religiju.

Kao i Amazon i Tesla ima napokon mali profit (iako ćemo vidjeti nakon zadnjih objava za 2018. ima li ga i koliki je).

Kriptovalute? Hmmmm...

11 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
LudaRajcica kaže...
...

 

 

.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 18:29 (geronimo4661).
6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
LudaRajcica kaže...
 

sjecam se, bio je 11/2017 u frend ulozio 10k eura u BTC :) 10K!!!! i kenjao je meni sto sam ga odgovarao godinama od toga, sada nema 1/4 ulozene vrijednosti :D

 Predugo je držao bitcoin.

 

Ako ga je kupio u 11., onda ga je trebao prodati u 12. mjesecu. Ionako ga nije mogao prodati preko noći, ali bi barem nešto zaradio.

 

Sjećam se da je prošle godine u vrijeme konferencije Advanced technology days bitcoin bio dosta dobre vrijednosti. Poslije se srušio.

 

Uostalom, evo što kaže https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/ o tom dijelu prošle kalendarske godine:

 

 

15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Old Iggy kaže...
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

 

A igranje s blockchainom nema smisla, ako je samo za igru.

 To ti se u svijetu programiranja zove R&D.

 

Uvođenje bilo čega košta. Od struje i vode pa na dalje

Zvalo se to u svijetu programiranja R&D ili navlačenje kožice, nikog nije briga.

Interes počinje kad krene prema biznisu, s dugovnim i potražnim stranama.

Svaka tehnologija košta. Pitanje je koliki je ROI. Kod blockchaina je pitanje uopće kako doći do nekakvog povrata investicije, a zarada nije nigdje na vidiku.

 Napravit ću hrabru pretpostavku i reći ću da ti IT nije baš blizak.

 

Osobni ROI rekord nakon R&D-a 2500%

 

Evo malo oko R&D https://www.bug.hr/biznis/amazon-alphabet-i-samsung-najvise-ulazu-u-rd-6951

 

Po 500-ti put blockchain je baza podataka. Ništa više od toga. To kao da kažeš da od MSSQL-a  nema zarade.  

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 19:20 (Gajotres).
16 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

Zvalo se to u svijetu programiranja R&D ili navlačenje kožice, nikog nije briga.

Interes počinje kad krene prema biznisu, s dugovnim i potražnim stranama.

Svaka tehnologija košta. Pitanje je koliki je ROI. Kod blockchaina je pitanje uopće kako doći do nekakvog povrata investicije, a zarada nije nigdje na vidiku.

 Napravit ću hrabru pretpostavku i reći ću da ti IT nije baš blizak.

 

Osobni ROI rekord nakon R&D-a 2500%

 

Evo malo oko R&D https://www.bug.hr/biznis/amazon-alphabet-i-samsung-najvise-ulazu-u-rd-6951

Jok, u IT-u sam preko 30 godina.

Što ti je to rekord?

BTW, znam koliko ulažu, znam koliko i zarađuju.

15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Old Iggy kaže...
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

Zvalo se to u svijetu programiranja R&D ili navlačenje kožice, nikog nije briga.

Interes počinje kad krene prema biznisu, s dugovnim i potražnim stranama.

Svaka tehnologija košta. Pitanje je koliki je ROI. Kod blockchaina je pitanje uopće kako doći do nekakvog povrata investicije, a zarada nije nigdje na vidiku.

 Napravit ću hrabru pretpostavku i reći ću da ti IT nije baš blizak.

 

Osobni ROI rekord nakon R&D-a 2500%

 

Evo malo oko R&D https://www.bug.hr/biznis/amazon-alphabet-i-samsung-najvise-ulazu-u-rd-6951

Jok, u IT-u sam preko 30 godina.

Što ti je to rekord?

BTW, znam koliko ulažu, znam koliko i zarađuju.

 30 godina a ne znaš korist baze podataka?

16 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

Jok, u IT-u sam preko 30 godina.

Što ti je to rekord?

BTW, znam koliko ulažu, znam koliko i zarađuju.

 30 godina a ne znaš korist baze podataka?

Kako si od R&D-a došao do baza?!?

15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Old Iggy kaže...
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

 

 30 godina a ne znaš korist baze podataka?

Kako si od R&D-a došao do baza?!?

 Pretpostavljam da ne ćitaš moje postove ali opet ću ponoviti pošto vidim da ne znaš što je blockchain, on je samo baza podataka 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 19:45 (Gajotres).
16 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

 

 30 godina a ne znaš korist baze podataka?

Kako si od R&D-a došao do baza?!?

 Pretpostavljam da ne ćitaš moje postove ali opet ću ponoviti pošto vidim da ne znaš što je blockchain, on je samo baza podataka. 

I kakve veze imaju R&D, baze i blockchain s Bitcoinom sve u istom gulašu?

Blockchain nije samo baza ni R&D, R&D nije samo BC i baza, ajde malo konsolidiraj što bi ti htio reći a ne trpati sve bez veze u istom threadu.

15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Old Iggy kaže...
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

 

 30 godina a ne znaš korist baze podataka?

Kako si od R&D-a došao do baza?!?

 Pretpostavljam da ne ćitaš moje postove ali opet ću ponoviti pošto vidim da ne znaš što je blockchain, on je samo baza podataka. 

I kakve veze imaju R&D, baze i blockchain s Bitcoinom sve u istom gulašu?

Blockchain nije samo baza ni R&D, R&D nije samo BC i baza, ajde malo konsolidiraj što bi ti htio reći a ne trpati sve bez veze u istom threadu.

1. Bitcoinom != blokchain

2  Blokchain = baza podataka

3. R&D ti napraviš što je blokchain i isprogramiraš nešto u soliditiju. 

4. $$$ profit

 

Valjda ti je sada jasno

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice