Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

poruka: 152
|
čitano: 28.111
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k".
16 godina
online
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Gajotres kaže...

1. Bitcoinom != blokchain

2  Blokchain = baza podataka

3. R&D ti napraviš što je blokchain i isprogramiraš nešto u soliditiju. 

4. $$$ profit

 

Valjda ti je sada jasno

 Jasno je da prodaješ salonske mudrosti :)
Btw. nisam ničiji advokat, ali prije ovakve rasprave, nije ti teško doznati za koga i što radi Iggy, tj. Igor Batinić. Pa bi možda malo stišao egotripanje :)

ridealong kaže...
LudaRajcica kaže...
 

sjecam se, bio je 11/2017 u frend ulozio 10k eura u BTC :) 10K!!!! i kenjao je meni sto sam ga odgovarao godinama od toga, sada nema 1/4 ulozene vrijednosti :D

 Predugo je držao bitcoin.

 

Ako ga je kupio u 11., onda ga je trebao prodati u 12. mjesecu.

 Lako je biti trener nakon utakmice... skoro jednako kao general nakon bitke ili pogađač nakon izvučenih brojeva na lottou, ili hm.. ovo što si sad ti "savjetovao" :)



http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 20:11 (overhaul).
15 godina
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

U propalom siemensku. Opako, sry ipak sam u boljoj firmi. Tko je tamo vrijedio otišao je prije malo više od 10 g

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 20:10 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Gajotres kaže...

U propalom siemensku. Opako, sry ipak sam u boljoj firmi. Tko je tamo vrijedio otišao je prije malo više od 10 g

 E to to, odsada si ti moj internet heroj :) Jer tko isprogramira nešto u soliditiju nemože biti ništa manje 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
online
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Gajotres kaže...
Old Iggy kaže...

I kakve veze imaju R&D, baze i blockchain s Bitcoinom sve u istom gulašu?

Blockchain nije samo baza ni R&D, R&D nije samo BC i baza, ajde malo konsolidiraj što bi ti htio reći a ne trpati sve bez veze u istom threadu.

1. Bitcoinom != blokchain

2  Blokchain = baza podataka

3. R&D ti napraviš što je blokchain i isprogramiraš nešto u soliditiju. 

4. $$$ profit

 

Valjda ti je sada jasno

Već sam naveo da Bitcoin nije isto što i blockchain.

BC nije samo baza, dapače.

Ako je to tebi R&D, mogu se samo smijati.

A ako ti je to odmah profit, imaš još puno učiti o poslu.

16 godina
online
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
overhaul kaže...

 Jasno je da prodaješ salonske mudrosti :)
Btw. nisam ničiji advokat, ali prije ovakve rasprave, nije ti teško doznati za koga i što radi Iggy, tj. Igor Batinić. Pa bi možda malo stišao egotripanje :)

Ne moraš baš ovako javno. Tko zna zna...

Gajotres kaže...

U propalom siemensku. Opako, sry ipak sam u boljoj firmi. Tko je tamo vrijedio otišao je prije malo više od 10 g

Siemensu? Nemam ti ja veze sa Siemensom...

Dobro, tu i tamo kupimo koji dio...

15 godina
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Meni je jedino žao što se ne vidiš potencijal u blockchain ili ga ne razumiješ ali jebga. Pozdravi usput Željka. Ako hoćeš nešto naučiti o BC imaš idući tjedan na ATD dobra predavanja. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 20:33 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Gajotres kaže...

Meni je jedino žao što se ne vidiš potencijal u blockchain ili ga ne razumiješ ali jebga. Pozdravi usput Željka.. 

Ajde, majke ti, čitaj malo bolje što pišem.

Ja da ne vidim potencijal u blockchainu, a imamo toliko projekata?!?

Pošalji mi na PM tko ga pozdravlja...

15 godina
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Reci mu Gajo. Dodao sam te na linkedinu da ne bude. Lool, pa i u istoj firmi smo radili, zakon. Malen svijet, samo sam ja kao vanjski došao kad si ti otišao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 20:41 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
overhaul kaže...

ridealong kaže...
LudaRajcica kaže...
 

sjecam se, bio je 11/2017 u frend ulozio 10k eura u BTC :) 10K!!!! i kenjao je meni sto sam ga odgovarao godinama od toga, sada nema 1/4 ulozene vrijednosti :D

 Predugo je držao bitcoin.

 

Ako ga je kupio u 11., onda ga je trebao prodati u 12. mjesecu.

 Lako je biti trener nakon utakmice... skoro jednako kao general nakon bitke ili pogađač nakon izvučenih brojeva na lottou, ili hm.. ovo što si sad ti "savjetovao" :)



Sve što želim reći je da je njegov frend trebao promatrati bitcoin kao kratkoročnu investiciju i ništa više. Bitcoin je za mene kocka. Prije godinu dana nastala je panika kada je bitcoin došao do 20000 dolara. Panika o tome hoće li zadržati vrijednosti, hoće li rasti ili pasti. Ako je netko kupio po 5000 ili 8000 i vidio da bitcoin raste na 16-20000 dolara, koliko je morao biti pohlepan da ne izađe van iz toga i da čeka hoće li bitcoin otići na 50000 ili 10000 dolara?

 

Treba znati kada stati. On to očito nije znao.

 

 

16 godina
online
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Old Iggy kaže...
overhaul kaže...

 Jasno je da prodaješ salonske mudrosti :)
Btw. nisam ničiji advokat, ali prije ovakve rasprave, nije ti teško doznati za koga i što radi Iggy, tj. Igor Batinić. Pa bi možda malo stišao egotripanje :)

Ne moraš baš ovako javno. Tko zna zna...

 Ma da, htio sam samo potaknuti odrasliju komunikaciju, ljudi se zaborave pa krenu sa ad hominem pokroviteljskim omalovažavanjem, a da ne provjere homineme. Donekle se slažem da bug tv zna imati površnbe sugovornike, nekad čak i blatantnu samoreklamu sugovornika pa cijela "emisija" izgleda kao reklamni topshop, i da je ovaj put mogao stvarno uletjeti i neki mlađi sugovornik bolje zagrijan za samu temu blokchaina, ali ova emisija je bila o cijeni bitcoina, i imala je donekle više stajališta i izvještaj o prometu coina kod nas, pa je za tih dvadesetak minuta mislim ok razgovor.
p.s. fali ti onaj potpis sa news grupa 

ridealong kaže...

Sve što želim reći je da je njegov frend trebao promatrati bitcoin kao kratkoročnu investiciju i ništa više. Bitcoin je za mene kocka. Prije godinu dana nastala je panika kada je bitcoin došao do 20000 dolara. Panika o tome hoće li zadržati vrijednosti, hoće li rasti ili pasti. Ako je netko kupio po 5000 ili 8000 i vidio da bitcoin raste na 16-20000 dolara, koliko je morao biti pohlepan da ne izađe van iz toga i da čeka hoće li bitcoin otići na 50000 ili 10000 dolara?

Treba znati kada stati. On to očito nije znao.

 E pa to spada u kocku. "znati kada stati". Nema recepta za dobitak na kockanju. Dali stati nakon prvog dobitka ili nastaviti s kockanjem jer će biti još dobitaka... to je to. A kasnije onda možemo biti pametni i reć "eee trebalo je stat nakon onog dijeljenja"

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 22:05 (overhaul).
15 godina
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Isprike na grubim rijecima Iggy pretjerao sam ali rezultat je novi kontakt ako nista.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
overhaul kaže...
Old Iggy kaže...

Ne moraš baš ovako javno. Tko zna zna...

 Ma da, htio sam samo potaknuti odrasliju komunikaciju, ljudi se zaborave pa krenu sa ad hominem pokroviteljskim omalovažavanjem, a da ne provjere homineme. Donekle se slažem da bug tv zna imati površnbe sugovornike, nekad čak i blatantnu samoreklamu sugovornika pa cijela "emisija" izgleda kao reklamni topshop, i da je ovaj put mogao stvarno uletjeti i neki mlađi sugovornik bolje zagrijan za samu temu blokchaina, ali ova emisija je bila o cijeni bitcoina, i imala je donekle više stajališta i izvještaj o prometu coina kod nas, pa je za tih dvadesetak minuta mislim ok razgovor.
p.s. fali ti onaj potpis sa news grupa 

 

Opći problem je što velik broj ljudi gotovo da smatra blockchain Bitcoinom, je da je to "otvorilo" vrata blockchainu za market presence za usera vulgaris, no to je tema koja je dosta opširna i puno šira od Bitcoina.

Realno je Bitcoin prebacio fokus na financijski dio i tu je došlo do smetnji u komunikacijskom kanalu. A iz financijske perspektive dok je trajao hype izgledalo je super, sad je već malo problematično.

 

Eh, nisam nikad bio siguran je li taj potpis trebao ostati, no ne slaže se baš s formom foruma. 

 

@Gajotres - ma pusti, što ti je, nema nervoze...

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 22:13 (Old Iggy).
16 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
LudaRajcica kaže...

Interesantno mi je kako tu jos ima ekipe koja vjeruje u BTC i ostale gluparije iz svijeta kriptovaluta :)

Scum je scum :D i tko ga je popušio, popušio ga je, brdo ekipe oko mene ostala bez love ili gadno izgubila i mizerno povratila :D

 

sjecam se, bio je 11/2017 u frend ulozio 10k eura u BTC :) 10K!!!! i kenjao je meni sto sam ga odgovarao godinama od toga, sada nema 1/4 ulozene vrijednosti :D

naravno da se par naivca obogatilo, da bi piramida funkcionirala, to je osnova, ali koja je sansa biti naivac koji ce se obogatiti?

 

pred 20 godina nije bio BTC al bile su one konferencije na koje je ekipa isla i slusala kako se obogatiti, cak je ekipa imala placene mercedese da se voze gradom i traze naivce.... sjecam se kako je, ponovo, grupa frendova popusila lovu :D i unatoc tome nagovarala da se u to ukljucim :D

 

naivca ce ucijek biti

ali ovi BTC strucnjaci, hashworowci i sl. de odjebite :) dosadni ste i retardirani u dušu :D

 

Frend je onda budala jer je investirao u pravo vrijeme, a onda nije prodao barem pola kad mu je ulaganje za 2 mjeseca naraslo 10 puta...znači

bio je pohlepan, ali nije bio budala zbog toga što je uložio, jer nije mogao uložiti u bolji trenutak

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
overhaul kaže...

Sve što želim reći je da je njegov frend trebao promatrati bitcoin kao kratkoročnu investiciju i ništa više. Bitcoin je za mene kocka. Prije godinu dana nastala je panika kada je bitcoin došao do 20000 dolara. Panika o tome hoće li zadržati vrijednosti, hoće li rasti ili pasti. Ako je netko kupio po 5000 ili 8000 i vidio da bitcoin raste na 16-20000 dolara, koliko je morao biti pohlepan da ne izađe van iz toga i da čeka hoće li bitcoin otići na 50000 ili 10000 dolara?

Treba znati kada stati. On to očito nije znao.

 E pa to spada u kocku. "znati kada stati". Nema recepta za dobitak na kockanju. Dali stati nakon prvog dobitka ili nastaviti s kockanjem jer će biti još dobitaka... to je to. A kasnije onda možemo biti pametni i reć "eee trebalo je stat nakon onog dijeljenja"

 

 Nema recepta ali možeš ograničiti štetu i uživati u skromnijem dobitku. Ali svijet tako ne funkcionira. Pa ljudi prihvaćaju nametnuti im rizik u nadi da će moći preokrenuti svoj život na bolje jednim dobitkom. A šanse za to u kocki su manje što je dobitak veći. Pa onda treba odrediti granicu. Uložiti sitno zbog užitka (zabave) igranja. Ili unaprijed prežaliti uloženi veći novac. Zato se u rizične aktivnosti ne ulaže novac koji ti je potreban. Ulaže se višak, ako ga imaš.

 

https://www.euro-jackpot.net/en/odds-of-winning

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 23:44 (ridealong).
15 godina
neaktivan
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Ajme čega se sve da pročitati tu :D

 

Mislim da ovdje većini fali šira perspektiva. 

Ovdje se isprepliću IT, bankarstvo, investicije, kriptografija... i još podosta toga, jer blockchain kao i druge baze podataka može imati primjenu u svim poslovnim granama.

Teško je tu voditi kvalitetnu raspravu jer rijetko tko od nas raspolaže svim potrebnim znanjima za sagledati stvar u cjelini.

 

Blockchain kao tehnologija ima budućnost, no kako će se ona ostvariti to je drugo pitanje. Kriptovalute i tokeni također imaju budućnost, no ne svi. Sasvim je izvjesno da će većina njih propasti, a opstat će samo dio. 

Svi koji smo do sad uložili, ulažemo u nešto što se tek treba ostvariti, što svakako nosi veliki rizik, ali i veliku prigodu za zaradu.

 

Razumijem s jedne strane i skeptike, ali i fanatike.

Međutim, svoditi cijelu blockchain/kripto priču na prijevaru/ponzi i sl., u trenutku kad najveće svjetske burze  i investcijski fondovi planiraju ući u posao, u najmanju ruku je glupo.

Ono što se svakako treba dogoditi je uvođenje reda. Minimum regulacije, koja će počistiti scamove i prevarante iz priče, da se očisti žito od kukolja i to će dugoročno biti jako dobro za kripto.

 

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

ovo ...

 Vlada dopusti trgovanje opcijama. Odjednom više nemaš 21 milijon, imaš koliko hoćeš. Promet stalno raste, ali ne bitcoinom :) 

 

 https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/a1q6mu/the_bitcoin_futures_on_cme_are_definitely_the/

 

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 9:19 (hrvooje).
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
segregator kaže...
..

Frend je onda budala jer je investirao u pravo vrijeme, a onda nije prodao barem pola kad mu je ulaganje za 2 mjeseca naraslo 10 puta...znači

bio je pohlepan, ali nije bio budala zbog toga što je uložio, jer nije mogao uložiti u bolji trenutak

 kul. .. znači, samo treba znati kad ući/izaći ili brojeve (idućeg/prošlog?) kola lota.. sad je 230mil..

-to što se na mešetarenju može zaraditi (zaboravlja se istovremeno, može se izgubiti, dok banke uzmu proviziju u oba slučaja), nema baš nikakve veze (isključivo) s bc.. (bitcoin&blockchain) tj može se jednako zaraditi/izgubiti na narančinom đusu, kikirikiju, nafti, zlatu.. bilo kojom robom/dionicom. .. dok je u svemu bc idealan za prevare, daleko 'bolji' od svih klasičnih (materijalnih) metoda, npr prikrivanje tragova (novca).

 

Roberto kaže...

..

 

Razumijem s jedne strane i skeptike, ali i fanatike.

Međutim, svoditi cijelu blockchain/kripto priču na prijevaru/ponzi i sl., u trenutku kad najveće svjetske burze  i investcijski fondovi planiraju ući u posao, u najmanju ruku je glupo.

Ono što se svakako treba dogoditi je uvođenje reda. Minimum regulacije, koja će počistiti scamove i prevarante iz priče, da se očisti žito od kukolja i to će dugoročno biti jako dobro za kripto.

 -ono što pali navijače (likove s V-maskom i sl.) je upravo propagirana deregulacija, nema autoriteta, kontrolora.. anarhija koju ta 'vjernička' grupa obožava (i ne vidi dalje od nosa). Da je bc pod kontrolom banaka/država tad im ne bi bio kul-faktor, bio bi ono što je običan dollar.

-uvođenje reda? glavni fičer je baza nad kojom 'nitko nema kontrolu'.. no ono što 'vjernici' ne kuže, da je to ''divlji zapad'' da osim onih koji upravo muljažom žele brzu zaradu nitko normalan neće baciti svoj novac u nepoznato i nadati se ne samo zaradi nego da će sutra bar neki dio, trag, biti tamo... samo naivci & 'majstori'.

-obnuto, uvođenjem reda, garancija-kontrola.. dobiješ još jedan 'novac', dok i samih criptovaluta već imaš koliko.. 2000? besmisleno, x10 u odnosu na broj država Zemlje. Tu su i što s tim? (ništa).

 

**

-radar/teme.. proročanstva? Blage veze ni o čemu nemaju, nemaju krtičnosti (samo ulizivanje, ili pokriće da se od nečeg živjeti mora..) do te mjere da je njima Ivanković neki IT faktor. Skoro uvredljivo postaviti u ring Carića ili bilo kojeg 'malog pericu' koji je sklepao PC.. (kao nekad Prpa) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Kao i uvijek , nakoti se gomila agresivaca koja materiju siluje u smjeru koji im odgovara.. ato je "ZARADA- NEZARADA".

 

Ja i dalje ostajem tj koristim novčanik za sporadična plaćanja banalnih uslugica.  Koji qua samo silujete "propast-profit-ulaganje".

Rađe ću se ošišat u Đuke i očitat barkod nego kod "regularnog" brica.

 

Btw ljudi plate na netu masu internetskih servisa u kriptovaluti i masovno je proširena ponuda...bolje to nego kartice ili paypal.

A sad nastavite lupat po "ulaganje-propast-qrc-palac".

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
torrente kaže...

 

 

Btw ljudi plate na netu masu internetskih servisa u kriptovaluti i masovno je proširena ponuda...bolje to nego kartice ili paypal.

 

 

 

 

Zbog?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
torrente kaže...

..bolje to nego kartice ili paypal.

..

 

 -već par godina imaš u banci prepaid karticu, uzmeš s proizvoljnim iznosom i trošiš.. rang visa-e, nikakvih problema/razlike (ili gledati tko što prima). Dakle kao razlog (plaćanje, platežno sredstvo) bc nije potreban ni praktičan (podjednako kao npr paypal, ovisi o tome što trgovina prihvaća). Bez rizika (krađe ili 'kaliranja' walleta) .. čaš štoviše, dio firmi koristi za plaćanje ispod pulta, naravno poduzetnici su maštoviti-poduzetni kad god se neštmo može iskoristiti-ušićariti ili prikriti porez, dok u bc igru ne uleću (teško zarađenim novcem) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Friday kaže...

 

Zbog?

 namjerno ću te uskratit za odgovor, premda sam već izvršio 6 screenshotova od servisa koje ja plaćam sa tri kriptovalute. ( na dva mjesta je poželjna anonimnost,ali već vidim znalačke odgovore vrsnih poznavatelja,kako je to bullshit i da je sve pratljivo kao i kartica)

čisto da izbjegnemo pametovanje tj...kako je netko kreten ,a netko pametan. posebno ovaj jedan što ima opsesivno kompulzivne kobasičarske postove.  

znači...ništa. ciao-bao

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
odjavljen
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Sorry, ali nikako mi nije jasno da je ista jednostavnije od upisivanja svoje email adrese i passworda za placanje paypalom. 

A anonimnost... Ne mogu uopce zamisliti sta si to kupovao a da nije droga ili oruzje a da ti je stvarno anonimnost bila prijeko potrebna. Mozda je u pitanju neka nova hipsterska fora koju ne razumijem pa mi nemoj zamjeriti...

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Friday kaže...

... Ne mogu uopce zamisliti sta si to kupovao a da nije droga ili oruzje a da ti je stvarno anonimnost bila prijeko potrebna.

 Čemu nelegalnost.... ako mi se masturbira na legalan sajt Rocca Sifredia, platit ću anonimno.  VPN servis?...platit ću anonimno.

Seedbox?... platit ću anonimno. Zašto bi im dao svoj mail ili karticu?

Eto to što ti ne možeš zamislit, sasvim su raširene legalne ranje...čak na ovom forumu po temama...torrenti i blabla.

 

Ja to nabrojano ne plaćam...nešto drugo i sasvim legalno.

 

edit: pardon, vpn plaćam

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 14:26 (torrente).
6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
ihush kaže...

 kul. .. znači, samo treba znati kad ući/izaći ili brojeve (idućeg/prošlog?) kola lota.. sad je 230mil..

-to što se na mešetarenju može zaraditi (zaboravlja se istovremeno, može se izgubiti, dok banke uzmu proviziju u oba slučaja), nema baš nikakve veze (isključivo) s bc.. (bitcoin&blockchain) tj može se jednako zaraditi/izgubiti na narančinom đusu, kikirikiju, nafti, zlatu.. bilo kojom robom/dionicom. .. dok je u svemu bc idealan za prevare, daleko 'bolji' od svih klasičnih (materijalnih) metoda, npr prikrivanje tragova (novca).

 

 Pa jasno da se može dobiti ali i izgubiti. Ako pratiš tržište kikiriija, nafte, zlata i sl. onda imaš i predodžbu o tome kako će tržište reagirati na određene utjecaje. Zato i postoje analitičari. Tako da se sve ne vrti oko brojeva sljedećeg kola lota. Ima tu i nešto izvjesnije od 1:10000000. Ako je netko uložio 5 i vidio za 2-3 tjedna da je dobio 10, i to mu je bilo sigurno jer se već dogodilo, onda je trebao odlučiti hoće li ići dalje u rizik ili će se povući. Kako obično prevlada pohlepa, onda je izgubio.

 

Oko cijele priče će se i dalje motati špekulanti, pa to nije nešto što bi običan čovjek trebao gledati. Zbog upravo opisanih razloga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 14:31 (ridealong).
6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
ihush kaže...
torrente kaže...

..bolje to nego kartice ili paypal.

..

 

 -već par godina imaš u banci prepaid karticu,

 Kod nas ne. Možda jedna banka. Pitao. Ne, imamo samo poklon karticu koju se ne može puniti. Razmislit ćemo o prepaidu s višestrukim punjenjem. Hvala i ne zovite više.

16 godina
odjavljen
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

VPN servis platiti anonimno... I onda se cudi sto spominjem ilegalu. Jbt, ja imam WIN10 virtualku u americi koja mi sluzi kao VPN server. I nema apsolutno nikakvu drugu namjenu. Jesam ja mozda u nekoj opasnosti jer nisam zastitio svoj identitet?

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 14:51 (Friday).
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Friday kaže...

VPN servis platiti anonimno... I onda se cudi sto spominjem ilegalu. Jbt, ja imam WIN10 virtualku u americi koja mi sluzi kao VPN server. I nema apsolutno nikakvu drugu namjenu. Jesam ja mozda u nekoj opasnosti jer nisam zastitio svoj identitet?

 ja nikada nisam sumnjao u tvoju inteligenciju. ti si jako pametan i naočit dečko, belosvetski putnik po čijim tutorijalima se može selit po svijetu.

ajde ti mene bedaka ostavi na miru i prođi me se.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
odjavljen
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

U manjku argumenata sarkazam je uvijek popularna karta za izlaz...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Friday kaže...

U manjku argumenata sarkazam je uvijek popularna karta za izlaz...

 pa nesretniče nije ovo tema o roveru na marsu ili tema od kolumniste pedijatra da se ima što argumentirat medicinskim linkom na istraživanja.

ideš išprdat nekoga tko je voljan platit legalan servis na internetu sa kriptovalutom.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
torrente kaže...

ideš išprdat nekoga tko je voljan platit legalan servis na internetu sa kriptovalutom.

 

 

Pa o tome se i radi! Zasto moras VPN placati anonimno? A sam si napisao da je pozeljno da je anonimno. To je taj hipsteraj o kojem ja cijelo vrijeme pricam covjece. 

Kao onaj vic - zasto si pas lize jaja? Pa zato sto moze... Tako i ti - zasto bi legalnu uslugu platio paypalom kad je kriptovalutom "puno jednostavnije". 

Freak Show Inc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice