I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvatskoj

poruka: 12
|
čitano: 4.468
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvatskoj".
13 godina
offline
I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvatskoj

sjajno, vjerujem da će najbolji test ove funkcionalnosti biti kada mi dođe izvadak troškova kreditne kartice na kojem će biti kupovina ovog uređaja

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvats
bosingwa kaže...

sjajno, vjerujem da će najbolji test ove funkcionalnosti biti kada mi dođe izvadak troškova kreditne kartice na kojem će biti kupovina ovog uređaja

 To i ja sumnjam. Treba vidjeti rezultate testiranja na većem uzorku ljudi, pa ćemo vidjeti koliko je precizno to mjerenje i svrsishodno.

4 godine
protjeran
offline
Re: I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvats
Koliko glup moraš biti da pljuneš par tisuća kuna za ovaj "sat"? EKG Lol... pa ne samo da bi Apple trebalo ismijavati (kao i one koji bacaju novac na njihove proizvode) već bi ih trebalo i sudski goniti zbog obmanjivanja i zavaravanja javnosti te ugrožavanja fizičkog ali i psihičkog zdravlja korisnika.
 
2 6 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvats
I kako da ti nakon ovakve vijesti srce ne zakuca brže?!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvats
Kokobil50 kaže...
Koliko glup moraš biti da pljuneš par tisuća kuna za ovaj "sat"? EKG Lol... pa ne samo da bi Apple trebalo ismijavati (kao i one koji bacaju novac na njihove proizvode) već bi ih trebalo i sudski goniti zbog obmanjivanja i zavaravanja javnosti te ugrožavanja fizičkog ali i psihičkog zdravlja korisnika.

 Apple ima odobrenje američke FDA za ove funkcije njihovog sata. 

Ja rekoh
15 godina
offline
I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvatskoj

meni doktorica svaki put izmjeri tlaque badava. čak me i vagne (s kostima). i ne moram imati nikakav sat (i nemam - ne treba mi). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvats
FDA je agencija za hranu i lijekove, s čime EKG monitoring baš i nema veze... no, sve i da ima, zar misliš da će Amerikanci braniti bilo što svojoj najvećoj korporaciji? Pa ta FDA je kriminalna organizacija koja je dopustila i teške otrove poput aspartama i glifosata, tj. Coca Colu i Monsanto... di neće i ovakvu glupost... Btw, jel ti vjeruješ da ovo doista ispravno i pouzdano može zamijeniti medicinske uređaje?
10 godina
offline
I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvatskoj

Super proizvod. Najmoćni pametni sat na tržištu.

Nitko pametan ne tvrdi da to može zamijeniti pregled kod pravog doktora medicine.

 

I, da FDA nije kriminalna organizacija. Coca-Cola nije otrov, ali ju ekipa prije, jer je to vidjela na filmovima.

Međutim, izgleda da imamo neke forumaše pere trolerski antiamerikanizam. Gdje nije bitna kritika USA, nego da oni dođu do izražaja.

Kako se nije lijepo rugati lošijima od sebe, isto tako nije lijepo ružno govoriti boljima od sebe.

God bless the USA!

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 17:29 (PzKpfw).
Moj PC  
3 3 hvala 3
14 godina
online
I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvatskoj

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 17:53 (KingNothing).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvats
KingNothing kaže...

 

Upravo to. "Don't believe the hype".

Ono Kad se novinari ovdje ponašaju kao dioničari Applea...
Ne, ovaj gadget nije Appleov "next big thing" (niti će to biti Apple Pay), niti će im Trumpove sankcije / carine usporiti pad tržišnog udjela.

 

 

Korisna stvar za srčane bolesnike, ništa više nego li neki drugi smartwatch.

<50% točnosti u nekim slučajevima je ono što je i rečeno u videu - rubbish (smeće).

15 godina
offline
I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvatskoj

prava penzionerska gubica si tlakomjer nabavlja po apotekama i prek tv-prodaje, a mjerka tlak/puls svakih sat-dva, iz zajebancije (jer nema kaj radit a i niš nemre ak su brojevi u tom kolu loši). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: I EKG u Apple Watchu napokon dostupan u Hrvats
Kokobil50 kaže...
Koliko glup moraš biti da pljuneš par tisuća kuna za ovaj "sat"? EKG Lol... pa ne samo da bi Apple trebalo ismijavati (kao i one koji bacaju novac na njihove proizvode) već bi ih trebalo i sudski goniti zbog obmanjivanja i zavaravanja javnosti te ugrožavanja fizičkog ali i psihičkog zdravlja korisnika.

 

Kokobil50 kaže...
FDA je agencija za hranu i lijekove, s čime EKG monitoring baš i nema veze... no, sve i da ima, zar misliš da će Amerikanci braniti bilo što svojoj najvećoj korporaciji? Pa ta FDA je kriminalna organizacija koja je dopustila i teške otrove poput aspartama i glifosata, tj. Coca Colu i Monsanto... di neće i ovakvu glupost... Btw, jel ti vjeruješ da ovo doista ispravno i pouzdano može zamijeniti medicinske uređaje?

 

Bome žestoka grmljavina u glavi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice