Epic Games Store počeo pokazivati zube

poruka: 10
|
čitano: 3.915
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Epic Games Store počeo pokazivati zube".
13 godina
offline
Epic Games Store počeo pokazivati zube

Ovo kao da je vijest click-bait za malu djecu. Kao da devsi jedva cekaju da si odrezu zaradu sa nebrojeno puta veceg Steama. Ovih par komada to radi za lovu, ne iz ljubavi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Epic Games Store počeo pokazivati zube
Jedna lasta ne čini proljeće
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Epic Games Store počeo pokazivati zube
Mad Ant kaže...

Ovo kao da je vijest click-bait za malu djecu. Kao da devsi jedva cekaju da si odrezu zaradu sa nebrojeno puta veceg Steama. Ovih par komada to radi za lovu, ne iz ljubavi.

 

odavno se prijatelju igre rade radi love...isto kao sto Valve drzi Steam iz ljubavi prema igrama i naplacuje tu ljubav skromnih 30%

 

naravno da je dvosjekli mac cijela situacija, al nebi se cudija da Epic malo podmaze kuce da dodju njima...

 

15 godina
offline
Epic Games Store počeo pokazivati zube

Ti timovi prelaze cisto zbog vece izlozenosti trzistu, jer epic games nije mali igrac vise a steam je zatrpan kojekakvim sranjima od igara i ovi manje poznati devloperi nemaju efekat kakav zele....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Epic Games Store počeo pokazivati zube
Igre manjih developera sam uglavnom nabavljao na sledeća dva načina:
- kroz Humble Bundleove
- video sam ih na Steamu.

Bilo je svakako i onih za koje sam saznao na neki drugi način, ali to nikad nije bila neka druga online trgovina, a koristim i Gamers Gate i Green Man Gaming i Origin i Uplay, sećam se da sam i na Direct 2 Drive uzeo nešto dok je postojao...
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Epic Games Store počeo pokazivati zube

Normalno da prelaze indie developeri k epicu jer kao što je rečeno imaju veću zaradu, a drugi razlog je da se većina igara izgubi u moru naslova koji se nalaze na steamu. Toga (bar sad) neće biti na epicu jer naslova nema puno. Isto tako treba uzeti u obzir popularnost fortnite, gdje tu igru igra dnevno više ljudi nego ima posjeta steam. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Epic Games Store počeo pokazivati zube

Kažu da je konkurencija dobra, al kao netko tko igra i na kompu i na plejki moram reć da je situacija na kompu bila užasna a sad je sve gora i gora. Trenutno igram Mass Effect 2 koji sam kupio davnih dana na Steamu. Htio sam odmah poinstalirati sve DLC-ove ali oni ne postoje na Steamu, nego samo na originu. Onda je potrebno aktivirati igru na originu i instalirati DLC-ove. No, onda sam shvatio da ima hrpetina DLC-ova koje se još može dodatno kupiti za samo 25 eura, skoro 9 godina nakon izlaska igre.

Osim toga, GFWL nas i dan danas proganja ako poželiš igrati neku staruju igru, gomila naslova se danas više ne prodaje upravo zbog problema s GFWL-om.

 

A sad se događa da sam prilično siguran da sam neku igru kupio ali više nisam siguran gdje: Steam, Origin, GOG ili Uplay. Svi privuku nekim besplatnim igrama, tako će i Epic sada sa Subnauticom i Super Meat Boyem.

 

Sretno developerima ali mislim da je to nešto što se isplati samo jakim naslovima zbog kojih bi se ljudi odlučili aktivirati novi store. Čini mi se da je 70% na platformi koja je i dalje neprikosnovena u broju aktivnih igrača puno bolji deal nego 88 na storeu kojeg ljudi koriste da bi igrali free2play igru. Sumnjam da će im vidljivost zbog male količine naslova pomoći da nadoknade tu razliku. U doba prije steama mislim da se trošilo puno više od 30% da se kutija s igrom dokotrlja do trgovina.

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Epic Games Store počeo pokazivati zube

Dobro se izreklamirali ovi: 

...Genesis Alpha One

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Epic Games Store počeo pokazivati zube

Uskoro će se za 20 igara morati imati pretplata na 20 servisa. Ah, ništa. Natrag na najkompletniji servis. Torent servis.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Epic Games Store počeo pokazivati zube
Ostajem na steamu pa makar igrao jednu igricu godisnje. Neda mi se imat 20 akauntova.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice