Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

poruka: 22
|
čitano: 8.056
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is".
6 godina
protjeran
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

Dakle tu su prvi konkretni dokazi da o ruskom miješanju u američke izbore i Brexit referendum.

 
0 13 hvala 0
14 godina
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

ako je ruski dr. plaćao podatke, koje je Cambridge Analytics drljao svud okolo, ja ne vidim rusku, nego anglo-američansku krivicu..

sorry but jebiga

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
16 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Facebook u velikim problemima, zbog najavljeni
Stric_Jura kaže...

ako je ruski dr. plaćao podatke, koje je Cambridge Analytics drljao svud okolo, ja ne vidim rusku, nego anglo-američansku krivicu..

sorry but jebiga

 

 

Tvoje teorije nemaju logike, ispada da su se urotili sami protiv sebe. Podsjećam da su 2015. godini na vlasti u SAD-u Obama i njegovi demokrati a u VB David Cameron koji se zalagao za ostanak u EU. Kome od njih bi bio interes dovesti Trumpa na vlast i izvesti Englesku iz EU? To je cilj Rusije, koja je radi svojih interesa mobilizirala i utjecala na izborne preferencije neukih rednecka, rasista, religijskih fanatika i sličnog taloga društva. Uostalom takvi su i sami Putinovi birači kojima dobija izbore s 70% glasova.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2018 15:30 (Paolo Maldini).
15 godina
offline
Re: Facebook u velikim problemima, zbog najavljeni

.. dakle rusi kontroliraju izbore u uk-usa, .. svašta.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Re: Facebook u velikim problemima, zbog najavljeni
ihush kaže...

.. dakle rusi kontroliraju izbore u uk-usa, .. svašta.

 Kad mi već odgovaraš nauči se čitati. Napisao sam miješanje a ne kontroliranje, kontroliranje takvog obima je nemoguće, osim u glavama teoritičara aka Ivan Pernar koji svugdje vide masone i iluminate. Ti si jedan od takvih?

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2018 16:30 (Paolo Maldini).
15 godina
offline
Re: Facebook u velikim problemima, zbog najavljeni

-priviđa ti se... :) rusi!

ok, miješanje. -Gluparija, žešća. Svi su umješani u sve, pa? Istovremeno ne primjećuješ UK-USA institucije/kompanije koje su u igri, ali primjećuješ miješanje rusa?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

Rusi se umiješaju samo ako treba koga pritrovati polonijem ili kakvim sofisticiranim otrovom, inače ne...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

i kao btw, ili ispravak netočnog navoda (u textu..) Aleksander Kogan nije rus, nego rumunj-moldavac, živio u moskvi do 7g, od tad usa-barkeley, hongkong, kanada, uk.. zapadnjak. Prototip jamesbonda, koji možda radi za putina, možda za unclesama.. no novinarima je to dovoljno za 'rusko miješanje' u sve i svašta.. :) bedastoće.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
9 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Facebook u velikim problemima, zbog najavljeni
Odavno je jasno da je moc Facebooka ogromna, a otud mu i vrijednost. Mogucnost upravljanja javnog mijenja ili stanja svijesti citavih naroda je bio mokri san "vladara" stoljecima, a sada ta mogucnost postoji i djeluje globalno.
A FB je postao premocan da bi ga ovakve situacije okrznule.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

Ovo su neki sitni i nebitni kokošari, koji će dobro poslužiti ka žrtveno janje i mazanje očiju naivnih kmetova ilitiga školski primjer dezinformacije i odvlačenja pažnje.

 

 

To što npr. NSA usisava/krade ogromne količine tuđih podataka na dnevnoj bazi nikoga previše ne uzrujava.

 

Kad su im Kinezi prije nekoliko godine usisali skoro cijeli američki internet promet u kratko vrijeme, onda su se us*ali ko grlice i potiho su pomeli sve pod tepih.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

U čemu je ovdje problem?

 

U tome što CA nije platila Facebooku kao svi drugi koji koriste te podatke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook u velikim problemima, zbog najavljeni
uuY kaže...

U čemu je ovdje problem?

 

U tome što CA nije platila Facebooku kao svi drugi koji koriste te podatke?

 -? .. platili su, zato i kazna fb-u.. jedino što svi usa mediji u svemu vide ruse posljednjih par godina, fali im npstalgično hladni rat i pravi neprijatelj u odnosu na talibance koji nisu dovoljno hollywodski atraktivni ili podsjetnik na prvih par rambo epizoda gdje je Rambo na njihovoj strani.. nezgodno je sve to retuširati ili remake s drugim scenarijem..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook u velikim problemima, zbog najavljeni
Eto sad kupiti dionice dok su jeftine, ovo ce se stisati i vratiti se stara cijena 😊😊
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook u velikim problemima, zbog najavljeni
Paolo Maldini kaže...

Dakle tu su prvi konkretni dokazi da o ruskom miješanju u američke izbore i Brexit referendum.

 AHAHAHAH

AHAHAHAHA

 

O boze, ne mogu od smijeha nista napisati..

 

AHAHAHAHAH

AJHHAHAHA

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
6 godina
protjeran
offline
Re: Facebook u velikim problemima, zbog najavljeni

Najpoznatiji živozidaš i rusofil na forumu se oglasio, jesi se prepoznao u onom nabrojanom talogu društva 

14 godina
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

pa ne znam za čovjeka kojeg si opandrčio, ali inače bolje biti rusofil nego rusofob (i općenito, bez ruso- ispred)

 

ali sad mahati time uz sve činjenice kao o dokazu da Zli Rusi (TM)  stalno pišaju u ukusnu juhicu koju nam FB svaki dan nudi i da je to dokaz urote  kojom Zli Rusi mijenjaju zdrave demokratske navade UK/USA je malo smešno...ispravka, presmešno...

 

a osobito uz NSA ekipu koja  prosijava svaki bit & byte digitalnog prometa na koji mogu staviti svoje šapice...

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 9:31 (Stric_Jura).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

dosta je depresivna spoznaja da mi koji nikad nismo imali taj bejsfuk propuštamo tolika uzbuđenja, preokrete i adrenalinske nasrtaje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

bome, upravo mi dođe da si otvorim profil i ukrasim Međumrežje ukusnim slikama sebe na ćenifi, tabletića na TVu te kojom mudrom izrekom Louise Hay...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 9:43 (Stric_Jura).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook u velikim problemima, zbog najavljeni

U čemu je ovdje problem & frka? Isključivo u tome što je pobijedio "krivi" kandidat. Svi osim kompletnih bedaka znaju da se ovo radi praktično oduvijek, na ovaj ili na onaj način, a pojava tzv. društvenih mreža taj je posao - pranje mozga biračima - dodatno olakšala, jer biseri na Farcebooku, Twatteru, Goolagu... sami sebe, sve svoje sklonosti i razmišljanja, svu svoju privatnost i intimu, dragovoljno izlažu kao na tržnici. Međutim, ako se vratimo svega nekoliko kratkih godina unatrag, vidjet ćemo da su isti "novinari", koji danas o ovom toliko "skandaliziraju", o istoj stvari pjevali sasvim drugu pjesmicu:

 

How Barack Obama has used Facebook to generate political success
"Barack Obama was one of the first US politicians to realise the potential that Facebook had to mobilise public support and engage with young voters who were disaffected with the political process"
https://www.telegraph.co.uk/technology/facebook/8462509/How-Barack-Obama-has-used-Facebook-to-generate-political-success.html

Obama, Facebook and the power of friendship: the 2012 data election
"A unified computer database that gathers and refines information on millions of potential voters is at the forefront of campaign technology – and could be the key to an Obama win"  
https://www.theguardian.com/world/2012/feb/17/obama-digital-data-machine-facebook-election

How Obama's data crunchers helped him win
"President Obama's campaign manager hired an analytics department five times as large as that of the 2008 operation."
https://edition.cnn.com/2012/11/07/tech/web/obama-campaign-tech-team/index.html

 

Kako vidimo, kad pobjeđuju "pravi" kandidati, s pranjem mozga idiota nema nikakvih problema.

 

P.S: Primijetite, CA/SLC se hvale da su utjecali na "preko 200 izbora" u raznim državama širom svijeta. Što mislite, a u Hrvatskoj? Da nam proradi memorija pamćenja, samo primjerice, koliko su ono love raznorazni nedavno dali raznoraznim inozemnim "PR čarobnjacima"..? Ili još bolje, da se vratimo godinama unatrag, pa se prisjetimo kako su raznorazni tipovi, do jučer bez cvonjka, bukvalno preko noći preplaviili novine, TV, radio i Internet svojim reklamama za koje nikad nitko nije utvrdio tko ih je i čijim novcem platio, i potom bili izabrani na najviše državne dužnosti?

 

14 godina
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

Da nije pobjedio Trumpinjo ništa nebi bilo od ovih "skandala".

Hillary je prvo optužila ruske hackere pa sad ide na američko tržište,očiti politički lobi.Facebook će proći ispod radara jer su se ogradili odmah na početku.Židovska posla...

Sjedi 1
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

Suče Dredd,

 

hoćete reći da u Rvackoj nisu pošteni izbori s poštenim i uzornim kandidatima?!?!?!?

 

Na koje nitko ne može utjecati (jer je ponad njih, blago nama, samo dragi Bog) ????

 

Arghhhhhhhhhhhhh !!!! moj ružičasti balon pun jednoroga koji prde dugu nad zemljom meda i mlijeka se rasprsnuo (u paramparčad)!!!!

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 11:53 (Stric_Jura).
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Facebook u velikim problemima, zbog najavljenih is

Jadnom Zukiju, Bokserice Se Usr..e Od Straha. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice