Ferrari planira električni superautomobil i gradsk

poruka: 13
|
čitano: 6.032
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ferrari planira električni superautomobil i gradsk".
12 godina
offline
Ferrari planira električni superautomobil i gradsk

Blasfemija !

Ovaj Sergio Marchionne bu uništio Ferrari kako u F1 tako i sa cestovnim modelima.Kakva mrtva struja, V12 i taj zvuk,virbracije,nema tog elektromotora koji to može dočarati.

 
4 6 hvala 0
15 godina
offline
Ferrari planira električni superautomobil i gradsk

ja bih radije ovaj lamborghini sa slike. nekoliko komada ima holdingova podružnica vodoopskrbe za košnju trave na savskom nasipu. ali može i ferrari suv, pa stavim eurokuku (za furati pajceke na sajam u prikolici, da mi ne zmažu siceve) i možda ralicu naprijed ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 19:23 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ferrari planira električni superautomobil i gr
LaFerrari je donekle električan i ludilo je od auta. Ferrari SUV ima smisla kao BMW bager, ili Microsoft perilica za rublja.

Nadam se da neću dočekati dan da ugledam Ferrarijevog SUV-a.

Proud to be Ferrari fan!
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ferrari planira električni superautomobil i gr
Envy kaže...
LaFerrari je donekle električan i ludilo je od auta. Ferrari SUV ima smisla kao BMW bager, ili Microsoft perilica za rublja.

Nadam se da neću dočekati dan da ugledam Ferrarijevog SUV-a.

Proud to be Ferrari fan!

 Zašto? Isto se govorilo prije prodaje Porsche cayennea, a i kakva je razlika između Lamborghini Urusa i Ferrari SUV-a? Lambo je manje sportski?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Ferrari planira električni superautomobil i gr
Ja stvarno ne znam tko misli da je Urus dobar.

Fora izgleda i kosta (samo) 200k.


Ali zestoko degradira brend. Ne bih vise nikad kupio Lambo nakon tpga. Postaje mainstream cim vidim Urus na cesti.


Samo Aston Martin :)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ferrari planira električni superautomobil i gr

Lambo se je usrao još davno kad je u Gallardo počeo ugrađivati dijelove iz A4.

15 godina
offline
Re: Ferrari planira električni superautomobil i gr
overhaul kaže...
Envy kaže...
LaFerrari je donekle električan i ludilo je od auta. Ferrari SUV ima smisla kao BMW bager, ili Microsoft perilica za rublja.

Nadam se da neću dočekati dan da ugledam Ferrarijevog SUV-a.

Proud to be Ferrari fan!

 Zašto? Isto se govorilo prije prodaje Porsche cayennea, a i kakva je razlika između Lamborghini Urusa i Ferrari SUV-a? Lambo je manje sportski?

 Degradacija branda, ukratko u jednoj rečenici. Ferrari može svoje modele prodavati i po 1M USD i svi će se rasprodati.

 

VW koncern je usmrdio sve što je kupio a bila je egzotika. Lamba, Porsche i to SUV i diesel (!!!) pa i Ducatija.

Because anything Korea does, Japan does it better.
16 godina
offline
Re: Ferrari planira električni superautomobil i gr
Envy kaže...
overhaul kaže...
Envy kaže...
LaFerrari je donekle električan i ludilo je od auta. Ferrari SUV ima smisla kao BMW bager, ili Microsoft perilica za rublja.

Nadam se da neću dočekati dan da ugledam Ferrarijevog SUV-a.

Proud to be Ferrari fan!

 Zašto? Isto se govorilo prije prodaje Porsche cayennea, a i kakva je razlika između Lamborghini Urusa i Ferrari SUV-a? Lambo je manje sportski?

 Degradacija branda, ukratko u jednoj rečenici. Ferrari može svoje modele prodavati i po 1M USD i svi će se rasprodati.

 

VW koncern je usmrdio sve što je kupio a bila je egzotika. Lamba, Porsche i to SUV i diesel (!!!) pa i Ducatija.

 Moš mislit. Pa ne rade oni aute za skupljače samoljepljivih sličica. 
Glede tvoje priče da je VW "usmrdio" egzotiku, hajmo provjeriti - prvo; svima je pojam ultimativnog auta buggatti. Za lambom sline svi. Čak i firme poput Kie rade svoje "virale" s parodijom ala grand tour uspoređujući se sa lamborghinijem.


Porche je glede brandinga u svjetskom vrhu: https://www.forbes.com/companies/porsche/
Ferrarija nema među prvih 100. https://www.forbes.com/powerful-brands/list/#tab:rank
Kažem, jedno su predpubertetske razmjene sličica superauta, a druo je prava snaga branda i zarada. Sve to spominjem s osobnom rezervacijom - sumnjam da ću kupovati i električni ferrari i suv porche, i lamborghini urus. preuzak mi ulaz u garažu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Ferrari planira električni superautomobil i gr
Da, ali Porsche mozes uzet u vise varijanta na leasing (Panamera, Cayenne, Macan, Boxster)....

Uglavnom tako se i najvise prodaju. Ferrari bas i ne mozes :)

Uglavnom Porsche i sl. VW brendovi nisu bas na istom endu kao Ferrari, niti su namijenjeni istom trzistu cjenovno gledajuci niti u broju proizvedenih.

15 godina
offline
Re: Ferrari planira električni superautomobil i gr
Lol Aston Martin, Aston Martin odavno nije to stvar je bio, pun klinac dijelova je od drugi h proizvodaci, od Volva, Forda, mislim da ima cak nesto i od BMW, najbolji je ključ od Aston Martina, samo su ga presvukli kozom, a ispod jos ostao Volvo znak.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Re: Ferrari planira električni superautomobil i gr
Ferrari je Ferrari. A oltar autoindustrije je naravno u Maranellu. Amen.

Buggati: govno od auta. 2 V8 Audijeva motora spojena u W16 konfiguraciju. Diči se (prvi model) sa 1000 KS ali tačnije je da ima 3000 KS a razlika od 2K KS otpada na toplotu zato su glavu motora zlatom obložili.
Bio sam osnovna škola kada su ga najavili kao prvo serijsko auto od 1K KS a završio sam i srednju i fax dok ga nisu prestavili a VW se pravdao da je konstantan problem u - mjenjaču.

Njegov konkurent glavni McLaren F1 koristio je BMW-ov motor, i ako se ne takmiči sa Bugattijem na 1 milju (čuveni drag race u Top Gearu u Dubaiu) ovaj prvi na svakom semaforu ili 1/4 milje obriše pod ultra neefikasnog Bugattija.

Sada ima novih igrača: Koeingsegg, Nisan GTR itd. itd. ili tunera kao što je G-Power koji M5 deklariše kao najbrži sedan na svijetu: garantira 372 km/h.

Osim toga tu je i F1, jer ako nisi u F1 ili ako nisi bio onda je to malo... hmmmm. Okušali su se mnogi, i Maserati i Lamborghini pa znamo kako su prošli.

Ferrari je u svakom pogledu brand ispred svih (a i prvi su počeli da prodaju brand ako bi ste htjeli Ferrari sat ili lupam - tuš kabinu). Ima tradiciju (ne baš dugu ali zato jako bogatu), karizmu i naravno - principe kojih se danas mnogi ne drže.
Because anything Korea does, Japan does it better.
16 godina
offline
Re: Ferrari planira električni superautomobil i gr
Envy kaže...
Ferrari je Ferrari. A oltar autoindustrije je naravno u Maranellu. Amen.

Buggati: govno od auta. 2 V8 Audijeva motora spojena u W16 konfiguraciju. Diči se (prvi model) sa 1000 KS ali tačnije je da ima 3000 KS a razlika od 2K KS otpada na toplotu zato su glavu motora zlatom obložili.
Bio sam osnovna škola kada su ga najavili kao prvo serijsko auto od 1K KS a završio sam i srednju i fax dok ga nisu prestavili a VW se pravdao da je konstantan problem u - mjenjaču.

Njegov konkurent glavni McLaren F1 koristio je BMW-ov motor, i ako se ne takmiči sa Bugattijem na 1 milju (čuveni drag race u Top Gearu u Dubaiu) ovaj prvi na svakom semaforu ili 1/4 milje obriše pod ultra neefikasnog Bugattija.

Sada ima novih igrača: Koeingsegg, Nisan GTR itd. itd. ili tunera kao što je G-Power koji M5 deklariše kao najbrži sedan na svijetu: garantira 372 km/h.

Osim toga tu je i F1, jer ako nisi u F1 ili ako nisi bio onda je to malo... hmmmm. Okušali su se mnogi, i Maserati i Lamborghini pa znamo kako su prošli.

Ferrari je u svakom pogledu brand ispred svih (a i prvi su počeli da prodaju brand ako bi ste htjeli Ferrari sat ili lupam - tuš kabinu). Ima tradiciju (ne baš dugu ali zato jako bogatu), karizmu i naravno - principe kojih se danas mnogi ne drže.

 Je, ferrari mi je najbolji kad je prodao brand aceru. To je odmah išlo triput brže sa  AMD Athlon 64 X2 L310 CPU i urlalo u zavojima s 3 gb rama :) 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Ferrari planira električni superautomobil i gr
overhaul kaže...
Envy kaže...
* * *

 Je, ferrari mi je najbolji kad je prodao brand aceru. To je odmah išlo triput brže sa  AMD Athlon 64 X2 L310 CPU i urlalo u zavojima s 3 gb rama :) 

Nisam ni ja fan Pume (Nike mi je jedan i jedini) pa su i njima prodali brand. A i parfemi mi nisu nešto.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice