Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni skener

poruka: 15
|
čitano: 5.334
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni skener".
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni skener

sacuvaj nas Boze samsungove inovativnosti, huaweieve kvalitete i iphoneove cijene...sad priliku za pokazivanje kod mene ima nokia sa flagshipom 9 ili 10 koji ce nadam se doći cim prije na trziste

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni skener

Ono što mene fascinira kod Samsunga je da izbaci nove mobilne gadgete pola godine iza nove verzije android OS-a, i kažu “dolazi” sa najnovijom verzijom operativnog sustava 

Moje subjektivno skromno razmišljanje je da bi bili puuuuuno bolji igrači da gadgete izbacuju makar pred Novu godinu, ionako je shoping pomama u najvećem obimu u to doba! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni sk
ATJLučko kaže...

Ono što mene fascinira kod Samsunga je da izbaci nove mobilne gadgete pola godine iza nove verzije android OS-a, i kažu “dolazi” sa najnovijom verzijom operativnog sustava 

Moje subjektivno skromno razmišljanje je da bi bili puuuuuno bolji igrači da gadgete izbacuju makar pred Novu godinu, ionako je shoping pomama u najvećem obimu u to doba! 

 Mene fascinira kako su kupci iPhonea presretni jer imaju "najnoviji" OS, iako taj iOS za Androidom kasni 3-4 godine. 

9 godina
neaktivan
offline
Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni skener

Znace i s10 ce biti zakrivljenog ekrana rubovima ili kako da nazovem tu ruznocu. 

 
2 4 hvala 0
14 godina
offline
Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni skener

zašto ne maknu tu kameru, tko to uopče koristi?

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni sk
BlueMax kaže...
ATJLučko kaže...

Ono što mene fascinira kod Samsunga je da izbaci nove mobilne gadgete pola godine iza nove verzije android OS-a, i kažu “dolazi” sa najnovijom verzijom operativnog sustava 

Moje subjektivno skromno razmišljanje je da bi bili puuuuuno bolji igrači da gadgete izbacuju makar pred Novu godinu, ionako je shoping pomama u najvećem obimu u to doba! 

 Mene fascinira kako su kupci iPhonea presretni jer imaju "najnoviji" OS, iako taj iOS za Androidom kasni 3-4 godine. 

 pa ovo nije tema o iphone-u. 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni sk
Gremlin144 kaže...

zašto ne maknu tu kameru, tko to uopče koristi?

 Za čovječanstvo bi bilo bolje da maknu tu kameru..otkako su ju uveli ljudi su poglupili.

11 godina
offline
Re: Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni sk
Video pozivi? Od kad sam kupio mob nemam nijednu sliku sa prednje kamere ali zato je svako malo koristim za whatsapp. Meni je bolje pitanje čemu tolika obsesija time da mobitel mora biti skroz bezelless. Zar su ta 3-4 milimetra na gornjem i donjem djelu ekrana stvarno toliki big deal?
15 godina
neaktivan
offline
Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni skener

Gledao sam one prozirne LG oled ekrane. E sad, zar se nebi mogla staviti kamera ispod ekrana i uključiti se transparentnost samo na tom području dok se ista koristi? Pa makar ekran na tom malom dotu i imao druga svojstva manje bi bilo uočljivo. Ili nije dovoljno transparentno.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni sk
ruzcheHR kaže...
Video pozivi? Od kad sam kupio mob nemam nijednu sliku sa prednje kamere ali zato je svako malo koristim za whatsapp. Meni je bolje pitanje čemu tolika obsesija time da mobitel mora biti skroz bezelless. Zar su ta 3-4 milimetra na gornjem i donjem djelu ekrana stvarno toliki big deal?

 Jesu, jer ih 85% ljudi koristi u krive svrhe. Živjelo se i prije njih i to bolje, ljudi su bili sretniji bez toga.

12 godina
offline
Re: Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni sk
Kolacic kaže...

Znace i s10 ce biti zakrivljenog ekrana rubovima ili kako da nazovem tu ruznocu. 

 Pa nije ružno al je često nepraktično. Samo kad navikneš na edge widgete onda je zajebano bez njih.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni sk
BlueMax kaže...
Kolacic kaže...

Znace i s10 ce biti zakrivljenog ekrana rubovima ili kako da nazovem tu ruznocu. 

 Pa nije ružno al je često nepraktično. Samo kad navikneš na edge widgete onda je zajebano bez njih.

 Pa buraz ima s8 i nema mi smisla. Al pikiram na s10 zbog te baterije i mozda opet da imam jedan mobitel 5 godina.

7 godina
offline
Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni skener

"Inače, iz drugih izvora mogu se čuti navodi kako će Samsung ovog puta veći dio komponenti nabavljati od kineskih tvrtki. Razlog tomu su što manji proizvodni troškovi."

 

Znači ipak Samsung prvi probija cijenu od 2000$ za smartphone (ne računajući one dizajnerske i onaj njihov preklopni).

Tko bi reko, ja sam mislio da bude ta "čast" pripala Appleu na godinu...

 

 

 

 

 

Kruha i igala...
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni sk
ATJLučko kaže...

Ono što mene fascinira kod Samsunga je da izbaci nove mobilne gadgete pola godine iza nove verzije android OS-a, i kažu “dolazi” sa najnovijom verzijom operativnog sustava 

Moje subjektivno skromno razmišljanje je da bi bili puuuuuno bolji igrači da gadgete izbacuju makar pred Novu godinu, ionako je shoping pomama u najvećem obimu u to doba! 

 Za ovo boldano se slažem ali ne razumijem šta nije u redu sa izbacivanjem uređaja pola godine iza nove verzije androida? Pa kud će novije od toga?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 8:50 (Motorino).
8 godina
offline
Galaxy S10 - Infinity-O zaslon, ultrazvučni skener

Nakon štu su ljubitelji androida i Samsunga nahvalili skener otiska na stražnjoj strani, baš me zanima kako će komentirati vraćanje na prednju stranu, posebice obzirom na činjenicu da im je prst već u džepu perfektno sjeo na skener. Morat će smisliti još perfektiniji prst?

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 8:13 (Feudalac).
Moj PC  
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice