Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

poruka: 37
|
čitano: 11.622
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom".
15 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Bacelj kaže...


Nisam ljut, nego sam razocaran. Sve konzole koje sam imao do sada imao sam ih iskljucivo i jednino zbog GT serijala! Eto, sad valjda razumijes zasto sam revoltiran. ;)

 

A kužim, al ono, možeš igrati stari :-)

A i nisi PS4 kupio valjda radi GTa, koji kasni već 4 godine od releasa četvorke.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Bitanga kaže...
ATJLučko kaže...

Jedno za mene, i moje iskustvo u nečem takvom na PC računalima i igranju na njima, malo opširnije pitanje kolega!

 

Po vama, ova igrica će se razvijati i uvećavati u smislu potrebite memorije tijekom godina?! 

Koliko dugoročno unaprijed trebam/moram razmišljati u nabavci kompleta za igranje da bih mogao biti kompetitivan barem sedam godina?! 

Na kojoj rezoluciji najmanjoj je preporučljivo igrati, dijagonali, sa nekog PS-a na televizor ili na PC računalu ipak?! 

Ako bi bilo PC računalo, gdje bi igricu bilo preporučljivije staviti, na SSD ili običan HDisc, i koja veličina disca bi bila poželjna?! 

 

U nekom globalu, možda bi bilo najlakše gledati, igrati preko konzole na televizor, ali jeli hardware-ski dostatno?! 

 

Ako trolaš, nije smiješno :-)

Ne trolam. 

 

Nisam nikada imao takvo nešto privatno, a kada se je već potegla tema, želio bih biti informiran. 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
ATJLučko kaže...
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...

Na čemu je bolje gledati/igrati ovu, ovakve igrice, televizoru ili monitoru?! 

 

Neka Uber preporuka, kvalitete glede molim! 

 Možda nešto ovakvo?

 

Ili nešto ovakovo?

https://www.cxcsimulations.com/products/motion-pro/

Uuuuuuuhhhhhhhh, što me ti znaš pozitivno isprovocirati kolega !!!!!! 

Onaj prvi je vrlo zanimljiv, bez obzira na "malu" cijenu, ali bez obzira na sve, drugi mi se prijedlog ipak više sviđa za pod bor!

hahaha, ja se toplo nadam da stvarno imaš para da si to uzmeš za pod bor

12 godina
protjeran
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Pogledaj ovaj home made jednog poznanika

kad grunes u zid izbija bubrege bolesno, nije puno sve ovo za dvoje je cca 5000€

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Bitanga kaže...
Bacelj kaže...


Nisam ljut, nego sam razocaran. Sve konzole koje sam imao do sada imao sam ih iskljucivo i jednino zbog GT serijala! Eto, sad valjda razumijes zasto sam revoltiran. ;)

 

A kužim, al ono, možeš igrati stari :-)

A i nisi PS4 kupio valjda radi GTa, koji kasni već 4 godine od releasa četvorke.

 Nisam ga kupio. Dobio sam ga na poklon prije skoro 3 i pol godine. od onda sam mozda odigrao 50 sati na njemu. jednom mjesecno sam ga znao upalit, samo da bih vidio dali je izasao firmware update... I cekao GT... :S

HAKOSUKA
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom
Stjepanj kaže...

Pogledaj ovaj home made jednog poznanika

kad grunes u zid izbija bubrege bolesno, nije puno sve ovo za dvoje je cca 5000€

lp

 Je*eno... Jedino što bih zamjerio (ako baš moram ) je što se volan ne miče skupa sa stolcem. No nećemo nitpickati , svaka čast tvom poznaniku na ideji i izvedbi... A 5000€ baš sve skupa ili samo ovi stolci?

 

Btw, što se tiče tih motion simulatora, meni je još uvijek ovaj najjači..

5 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport - Zaokret pod ručnom

Pozdrav ekipa!

Molim pomoc,naime kupio sam playku i dobio grand turizmo sport.i sve normalno instalirano i mogu samo igrati pod opciju arcade. Zasto nemogu igrati nista drugo. Npr  prelaziti camping?? Sve te opciju su svjetlo sive boje i ne mogu uci u njih. Molim pomoc.  Hvala

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice