Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 dolar

poruka: 30
|
čitano: 17.025
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 dolar".
14 godina
offline
Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 dolar

Razmisljam si da ovaj suludi rast Bitcoina mora stat kad tad, jer nemoguce je da nesto raste ovakvom stopom bez da crash-a prije ili kasnije. Jos mi je sumljivije zato jer su se i banke umijesale u sve ovo tako da vjerujem da ce oni diktirat trziste ubrzo i sebi namjestit situaciju koja im pase.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
Ne tako davno i ja sam mislio da će to puknit, da će veliki igrači povuć novce i da ide sve dolje ko domino.

Sad iskreno ne znam što da mislim, nikad nisam ni imao novce za tako rizično ulaganje pa ne žalim za ničim ali ko promatraču situacija mi je stvarno zanimljiva.

U svakom slučaju vidit ćemo što će biti, oni koji su uložili neka je sa srećom a s obzirom na trenutno stanje vjerujem da su svi mogli isplatit početni ulog što je najbitnije. Ako i ispadnete iz igre ne žalite za novcem bar ste se zabavili.
8 godina
offline
Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 dolar

Tako će i sve te stranice biti "hakirane" i ode bitcoin u zaborav

Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
Znaš da wallet možes imat i na svom računalu?
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
ruzcheHR kaže...
Znaš da wallet možes imat i na svom računalu?

 Kakve ti koristi od walleta na računalu kad sustav propadne.

Ovo što se događa sa Bitconom je maslo banaka, ako ga ne možeš uništit smanjivanjem cijene digni mu cijenu u nebo da postane beskorisan.

Nije ni čudo da su se ovi sa NiceHasha povukli, možeš mislit sto su hakirani, uzeli su lovu i bježi ...

Kupujem GTX 1060 6GB
10 godina
neaktivan
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
Glavas_ZG kaže...
ruzcheHR kaže...
Znaš da wallet možes imat i na svom računalu?

 Kakve ti koristi od walleta na računalu kad sustav propadne.

Ovo što se događa sa Bitconom je maslo banaka, ako ga ne možeš uništit smanjivanjem cijene digni mu cijenu u nebo da postane beskorisan.

Nije ni čudo da su se ovi sa NiceHasha povukli, možeš mislit sto su hakirani, uzeli su lovu i bježi ...

 U kakvoj je situaciji Bitcoin Cash i onaj drugi koji su trebali opteretiti glavnibitcoin ? 

12 godina
offline
Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 dolar

Moram malo proguglati i naći neku teoriju zavjere za ovo. Možda su ovo sve ameri inscenirali, malo napumpali cijenu da se investitori iz cijeloga svijeta malo zaigraju kao 2008. Kad pokupe lovu, onda ide pad cijena dolje, sve čisto ko suza, samo je nešto milijardi promijenilo džep.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 dolar

Opljackan Bitcoin Trade market,cijena bitcoina skocila na 30.000 $ :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
Romano kaže...

cijena bitcoina skocila na 30.000 $ :D

 Kae ovo? Weimarska republika? Pa ni tam nije BC toliko ras'o.

14 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
11 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
Samo me zanima tko će stati iza takvog gubitka sada. Odgovor je najvjerojatnije nitko. Nije ovo prvi veliki propust milionskih razmjera, sjećate se Sonya? Samo što je Sony toliko jaka firma da im je ionako škodio negativan PR pa su se vjerojatno sa oštećenim korisnicima dogovorili privatno. Prvo pravilo kad nekom daješ novac na čuvanje je da se uvjeriš da ima sredstva da isti zaštiti ili u suprotnom nadoknadi štetu.
8 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
ruzcheHR kaže...
 tko će stati iza takvog gubitka sada.
nadoknadi štetu.

  

Kad si čuo da netko tko osmisli prijevaru nadoknađuje štetu vlastitim ovcama?

Obzirom na to koliko se "zarađuje" samo na BC, samo u Hr bi trebali imati novih par-sto milijunera.

Sl. Nobelova nagrada ide za penicilin za glupost.

Čekam sad da se za par godina opet "otkrije" AmWay, Golden, Herbalife... i dobri stari HappyLine.

12 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
ruzcheHR kaže...
Samo me zanima tko će stati iza takvog gubitka sada. Odgovor je najvjerojatnije nitko. Nije ovo prvi veliki propust milionskih razmjera,

Ako, odnosno - kad padne, taj novac neće biti spaljen ili nestati, samo će promijeniti džep. Tako da svaki taj gubitak je nekome drugome dobitak.

11 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d

Moj post se odnosi na navodni hackerski napad a ne bitcoin investment.

14 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
ruzcheHR kaže...

Moj post se odnosi na navodni hackerski napad a ne bitcoin investment.

Kakav hakerski napad? Sami su uzeli lovu i bog.

Hakerski napad je priča za mog nerođenog sina.

12 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
ruzcheHR kaže...

Moj post se odnosi na navodni hackerski napad a ne bitcoin investment.

 ups, isprika.

Vjerojatno iznad "I Agree" je pisalo da u slučaju pušione ti žele sve najbolje u daljnjem životu? Ako je tak, onda je ko što Zeko kaže.. kombinacija sol i rep. S tim da bih ja u onaj njegov niz uz HappyLine dodao SveMark, domaća piramida je ipak najkvalitetnija.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 18:56 (ante_etna).
11 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
LogicusMPS kaže...
ruzcheHR kaže...

Moj post se odnosi na navodni hackerski napad a ne bitcoin investment.

Kakav hakerski napad? Sami su uzeli lovu i bog.

Hakerski napad je priča za mog nerođenog sina.

 Zato sam napisao navodni .

Je zvuči previše sumnjivo to sve, slažem se u potpunosti. Ali eto nevini dok se ne dokaže krivnja, valjda.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
Glavas_ZG kaže...
ruzcheHR kaže...
Znaš da wallet možes imat i na svom računalu?

 Kakve ti koristi od walleta na računalu kad sustav propadne.

Ovo što se događa sa Bitconom je maslo banaka, ako ga ne možeš uništit smanjivanjem cijene digni mu cijenu u nebo da postane beskorisan.

Nije ni čudo da su se ovi sa NiceHasha povukli, možeš mislit sto su hakirani, uzeli su lovu i bježi ...

Kako to misliš beskoristan? Bitcoin ne trebaš cijeli kupiti ili potrošiti. Njegova najmanja jedinica je Satoshi (0.00000001 BTC), što trenutačno iznosi 0.0001614008$.

14 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
ruzcheHR kaže...
LogicusMPS kaže...
ruzcheHR kaže...

Moj post se odnosi na navodni hackerski napad a ne bitcoin investment.

Kakav hakerski napad? Sami su uzeli lovu i bog.

Hakerski napad je priča za mog nerođenog sina.

 Zato sam napisao navodni .

Je zvuči previše sumnjivo to sve, slažem se u potpunosti. Ali eto nevini dok se ne dokaže krivnja, valjda.

 

 E, u tom grmu i leži zec. Upravo na tu kartu su i igrali. Nitko ne može dokazat ko je vlasnik adrese na kojoj se trenutno nalaze svi bitcoini s NiceHasha - https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/1EnJHhq8Jq8vDuZA5ahVh6H4t6jh1mB4rq

U startu se ne može naći krivac, samim time, oni su oprali ruke.

Tajmirali su kad je najpovoljnije za izvršit exic scam i bog. Sad će još rast, čista para svima, svi veseli, osim onih koji su imali posla s njima.

15 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
toninho kaže...

Razmisljam si da ovaj suludi rast Bitcoina mora stat kad tad, jer nemoguce je da nesto raste ovakvom stopom bez da crash-a prije ili kasnije. Jos mi je sumljivije zato jer su se i banke umijesale u sve ovo tako da vjerujem da ce oni diktirat trziste ubrzo i sebi namjestit situaciju koja im pase.

To i ja sam sebi govorim od kada je skočio na $5k, kao, nema šanse da ja to kupim... Trenutno se osjećam kao idiot :|

K
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 20:13 (Korky).
15 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
ante_etna kaže...

Ako, odnosno - kad padne, taj novac neće biti spaljen ili nestati, samo će promijeniti džep. Tako da svaki taj gubitak je nekome drugome dobitak.

"Tko izgubi dobitak, dobije gubitak." 

K
8 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
Glavas_ZG kaže...

Ovo što se događa sa Bitconom je maslo banaka

  Shvaćate li što znači "teorija zavjere"? Radije ćete uplesti zle banke i ljude guštere, nego li priznati da je NiceCash gotovo savršena pljačka glupana? Pljačka s predumišljajem.
Uskoro će Rotschildi biti krivi što se neki Roger Ver pretvorio od milijunera u milijardera?

Kad idete u kladionicu na "popravni", to također zovete "investiranje"?

 

Svima vam je jasno da nešto (bilo što) ne može bezgranično rasti? Slažete se. A koliko je normalno kad nečemu "vrijednost" ubrzano (eksponencijalno) raste bez ikakvog pokrića i realnog razloga?
Naravno da i to mora prestati.
Problem je u tome što, inercijom, ova glavna krivulja ne može "tek malo usporiti", "malo pasti pa se stabilizirati" itd. Ne postoji ABS za ovo. Mora se strovaliti. Kockanje kad će se to desiti je - naprosto kockanje, a ne "investment". Čitava utopijska ideja (a u stvari navlakuša) o "novom idealnom sistemu bez kontrole banaka" se pretvorila u primitivnu i bezumnu pohlepu za zaradom. Očekivano. I sa takvim spiritus movensom, BC (ni njegovi klonovi, stotine) ne može postati prava alternativa bilo kojem "pravom" sistemu, koliko god taj također bio kvaran i loš. Osuđeno na propast.

BC je idealan dizajn za mega-prijevaru (ne govorim o NiceCash, ali niti ne isključujem).

No Bitcoin izvorno je poput komunizma: super zamišljen sistem koji ima samo jednu manu: ljudski faktor pohlepe (i gluposti uopće).

Mene nitko ne može uvjeriti da toliko precizno izrađen sustav nije imao taj ljudski faktor uračunat u startu.

14 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
Korky kaže...
ante_etna kaže...

Ako, odnosno - kad padne, taj novac neće biti spaljen ili nestati, samo će promijeniti džep. Tako da svaki taj gubitak je nekome drugome dobitak.

"Tko izgubi dobitak, dobije gubitak." 

 U svakom slučaju, glavno da si na dobitku

8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
Zechina kaže...
Glavas_ZG kaže...

Ovo što se događa sa Bitconom je maslo banaka

  Shvaćate li što znači "teorija zavjere"? Radije ćete uplesti zle banke i ljude guštere, nego li priznati da je NiceCash gotovo savršena pljačka glupana? Pljačka s predumišljajem.
Uskoro će Rotschildi biti krivi što se neki Roger Ver pretvorio od milijunera u milijardera?

Kad idete u kladionicu na "popravni", to također zovete "investiranje"?

 

Svima vam je jasno da nešto (bilo što) ne može bezgranično rasti? Slažete se. A koliko je normalno kad nečemu "vrijednost" ubrzano (eksponencijalno) raste bez ikakvog pokrića i realnog razloga?
Naravno da i to mora prestati.
Problem je u tome što, inercijom, ova glavna krivulja ne može "tek malo usporiti", "malo pasti pa se stabilizirati" itd. Ne postoji ABS za ovo. Mora se strovaliti. Kockanje kad će se to desiti je - naprosto kockanje, a ne "investment". Čitava utopijska ideja (a u stvari navlakuša) o "novom idealnom sistemu bez kontrole banaka" se pretvorila u primitivnu i bezumnu pohlepu za zaradom. Očekivano. I sa takvim spiritus movensom, BC (ni njegovi klonovi, stotine) ne može postati prava alternativa bilo kojem "pravom" sistemu, koliko god taj također bio kvaran i loš. Osuđeno na propast.

BC je idealan dizajn za mega-prijevaru (ne govorim o NiceCash, ali niti ne isključujem).

No Bitcoin izvorno je poput komunizma: super zamišljen sistem koji ima samo jednu manu: ljudski faktor pohlepe (i gluposti uopće).

Mene nitko ne može uvjeriti da toliko precizno izrađen sustav nije imao taj ljudski faktor uračunat u startu.

 Filozofiras. Bankari skuzili da je vrag odnjeo salu i napumpali cijenu.

Vezano za NiceH, jednostavno je, kad su vlasnici stranice skuzili da je bitkoinu odzvonilo uzeli su lovu i izguvili se.

Kriptovalute su mrtve.

Ko je pametan prodat ce bitkoin do kraja godine.

 

Kupujem GTX 1060 6GB
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d

Nije čudno, jer sve više ljudi ulaže u kripto valute. Čak i kompanije koje se bave tredingom pravih valuta, zlata, dionica itd sada nude i kripto valute. Šta znači da li će bitcoin pasti? Hoće sa 15.000 na 10.000 pa će onda nastaviti opet rasti, kao i do sad

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 1:16 (cristaln).
14 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d

Evo vam live od maloprije - tu se vidi velika zabrinutost igrača -

15 godina
offline
Re: Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 d
Zechina kaže...

  

Kad si čuo da netko tko osmisli prijevaru nadoknađuje štetu vlastitim ovcama?

Obzirom na to koliko se "zarađuje" samo na BC, samo u Hr bi trebali imati novih par-sto milijunera.

Sl. Nobelova nagrada ide za penicilin za glupost.

Čekam sad da se za par godina opet "otkrije" AmWay, Golden, Herbalife... i dobri stari HappyLine.

 

ante_etna kaže...

 ups, isprika.

Vjerojatno iznad "I Agree" je pisalo da u slučaju pušione ti žele sve najbolje u daljnjem životu? Ako je tak, onda je ko što Zeko kaže.. kombinacija sol i rep. S tim da bih ja u onaj njegov niz uz HappyLine dodao SveMark, domaća piramida je ipak najkvalitetnija.

 te su bitkojne "čuvali" slovenci. a maznulo im nešto preko 4000 kom. umeđuvremenu, postoji članak o plodnom tlu za ovakve anomalije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 dolar

Znaci hakirali si NiceHash i ukrali bitcoine,ali ih nitko ne moze naci jer se ne mogu ni nači. Onda to ispada da nista nisu ni ukrali,logično.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 dolar

Sve da je to i istina za banke sto kazete i sve te teorije zavjere opcenito, logicno je da ce to raditi vise puta, napumpavati>prodavati/rusiti>kupovati>napumpavati>prodavati/rusiti>itd.

 

Oni nesigburni i prestraseni ce kupovati po visoj i prodavati kada padne. Srecom ima puno pametnih koji kupuju po nizoj i prodavaju po visoj.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hakiran NiceHash, a bitcoin skočio na 15.000 dolar
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice