HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro

poruka: 14
|
čitano: 4.532
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro".
14 godina
neaktivan
offline
Re: HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro
ludizao kaže...

Odskrulao sam do cijene i nisam pročitao članak. Nema se.

Thanks, uštedio si mi 10 min uzaludnog čitanja i onda još bediranja zbog neimaštine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro

Ma mnogo je...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro

Ne razumijem, koja je svrha recenziranja starih laptopa? Sad je to sve na novoj generaciji procesora... 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro
Adin kaže...

Ne razumijem, koja je svrha recenziranja starih laptopa? Sad je to sve na novoj generaciji procesora... 

 http://www8.hp.com/us/en/ads/elite/elitebook-1040.html?jumpid=in_r11260_us/en/psg/elite_family/notebooks-tab-learn-more-elitebook-1040

 

Ne znam od kud ti informacija da je to star laptop...

12 godina
odjavljen
offline
Re: HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro
ludizao kaže...

Odskrulao sam do cijene i nisam pročitao članak. Nema se.

 Ja sam prvo pročitao cijelu recenziju..i tek se onda razočarao..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro
Denis kaže...
Adin kaže...

Ne razumijem, koja je svrha recenziranja starih laptopa? Sad je to sve na novoj generaciji procesora... 

 http://www8.hp.com/us/en/ads/elite/elitebook-1040.html?jumpid=in_r11260_us/en/psg/elite_family/notebooks-tab-learn-more-elitebook-1040

 

Ne znam od kud ti informacija da je to star laptop...

 U pravu si Denise. Ja sam se pogresno izrazio. Mislio sam reci da su ovi laptopi vec sad zastarjeli ako uzmemo u obzir da je vec generacija 8 zastupljena... zar ne? mislim da je malo HP zakasnio. 

11 godina
odjavljen
offline
Re: HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro
Adin kaže...

 U pravu si Denise. Ja sam se pogresno izrazio. Mislio sam reci da su ovi laptopi vec sad zastarjeli ako uzmemo u obzir da je vec generacija 8 zastupljena... zar ne? mislim da je malo HP zakasnio. 

 Da, ali 8. gen. ne donosi nikakve arhitekturalne promjene na čipu. Tek nešto preko chipseta. Desktop verzije se mrvu bolje klokaju, i to je to. IPC je isti.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
offline
HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro

gle ja dobio Della Latitude u firmi, sad u siječnju... s 6. gen. i5, pa je ostatak ekipe za 2 tjedna dobio s i5-7300u...

 

to su business laptopi, to mora biti provjereno, pa malo kaskaju za kućno-korisničkim prijenosnicima...

 

tako svi proizvođači rade...

 

ali da bi pasao i5-8250u s 4 prave jezgre i skokom na 4 GHz po potrebi, bi...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro
eywa33 kaže...
Adin kaže...

 U pravu si Denise. Ja sam se pogresno izrazio. Mislio sam reci da su ovi laptopi vec sad zastarjeli ako uzmemo u obzir da je vec generacija 8 zastupljena... zar ne? mislim da je malo HP zakasnio. 

 Da, ali 8. gen. ne donosi nikakve arhitekturalne promjene na čipu. Tek nešto preko chipseta. Desktop verzije se mrvu bolje klokaju, i to je to. IPC je isti.

 Sama promjena sa 2 na 4 jezgre je nesto. A da ne govorim o performansama. Pogledaj: https://www.laptopmag.com/articles/kaby-lake-refresh-8th-gen-vs-7th-gen 

 

8 godina
neaktivan
offline
HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro

Imao 840 G1 i G3, i nisam bio zadovoljan. Tipkovnica je bila toliko losa da sam kacio vanjsku, s cime sam automatski udaljio laptop od sebe. FHD na 14" je ubojstvo za oci. Dugo sam bio fan HP-a, no zadnje generacije su jednostavno lose. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro
Pa ne koristis FHD nativno. Dodje ti vec podeseno kao recommended 150% scalling i sasvim je ugodno, a slika dovoljno ostra. Imam 840 G3 i prezadovoljan. Doduse, obicno ga koristim sa tastaturom i 4k 27" monitorom, ali i kad sam na terenu ili negdje u kaficu, sasvim je upotrebljivo, lagan, dobra baterija i fino izgleda a ne treba puno prostora.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro
Imaju li primjerci za naše tržište naše palatale? Ako nemaju - fail, bez obzira na ostalo.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro
Imaju li primjerci za naše tržište naše palatale? Ako nemaju - fail, bez obzira na ostalo.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: HP EliteBook 1040 G4 - Obiteljsko srebro
Macumba kaže...
Imaju li primjerci za naše tržište naše palatale? Ako nemaju - fail, bez obzira na ostalo.

 Pretpostavljao sam da imaju, pa nisam to posebno spominjao u tekstu, ali sam sad i provjerio - da 100% imaju ako se kupi uređaj koji je na tržište plasirao HR distributer. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice