iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem američk

poruka: 40
|
čitano: 7.207
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem američk".
11 godina
offline
Re: iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem ame
ATJLučko kaže...
dva_ujutro kaže...
Znanstveno je dokazano da je novi Samsung s10 oko 40 puta bolji od iPhona. Ako to nije dovoljan dokaz onda ne znam sto jest

U konkretno kojoj disciplini nauke je dokazano, kojim empirijskim metodama je to urađeno  kolega?!?! 

Komparativnom analizom kognitivnih sposobnosti, uvidom u genetsku strukturu, te pregledom svih izlučevina sa 5-sigma pouzdanošću je utvrđeno da je Samsung S10 30-50 puta bolji od IPhona.

42
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem ame
Nisi shvatio ono sto ne želiš shvatiti. Poanta je da smo “mi Hrvati” uvijek najpametniji jer “sve znamo”, a samo “glupi Ameri” kupuju iPhone i takve premise. I da smo tako pametni kako se mnogi mudraci ovdje rade ljudi ne bi trebali ići u Irsku ili negdje drugdje. I ne izvrći to na nacin da ispada da ja emigrante stavljam u drugi red, naprotiv, zao mi je da ljudi moraju odlaziti negdje jer zbog previše pametnih na ovim prostorima nemaju dostojne uvjete za rad. I nisam ja pokrenuo temu tko je glup prema mjestu rodjenja ili života, nego je moja reakcija bas protivna tome. Jedino sto ti ne vidiš dalje od toga da su oni koji kupe iPhone glupi, a svi koji uzmu Android mudraci.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
13 godina
offline
Re: iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem ame
markoBT kaže...
ATJLučko kaže...
dva_ujutro kaže...
Znanstveno je dokazano da je novi Samsung s10 oko 40 puta bolji od iPhona. Ako to nije dovoljan dokaz onda ne znam sto jest

U konkretno kojoj disciplini nauke je dokazano, kojim empirijskim metodama je to urađeno  kolega?!?! 

Komparativnom analizom kognitivnih sposobnosti, uvidom u genetsku strukturu, te pregledom svih izlučevina sa 5-sigma pouzdanošću je utvrđeno da je Samsung S10 30-50 puta bolji od IPhona.

Ovo što ste kolega natrkeljali je 0 bodova, to nije nikakav empirijski dokaz neke discipline nauke, stoga sjedni 1 

ATJ Lučko
6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem ame
EZY-E kaže...
Iphone.. Dugo nisam čuo za to..




Ali for real, ljudi su shvatili da Apple ne daje dovoljno muzike za pare, okolo uopće ne vidam toliko iphonea više.

 nekad si bio faca sa iphoneom, sad moraš imati p20 pro ili mate 20 pro jer bolje slika :D

5 godina
protjeran
offline
Re: iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem ame

Opet te, ni uz najbolju volju, nisam razumio.

Žešća zbrka, ha?!

Pis on ju, tu :P
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem ame
Antiseptik kaže...

Opet te, ni uz najbolju volju, nisam razumio.

Žešća zbrka, ha?!

 Hahahahaha koga bole patke.

10 godina
offline
iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem američk

 

Najte' se ljudi svađati. To je vječna dilema Samsung vs. Apple. Sve ima svojih prednosti i mana.

Koristim Samsung, ali ne bi imal ništa protiv Apple da koristim.ž

 

Postoje testovi, postoje novinarske recenzije, postoje na bespućima Interneta i korisnička mišljenja, pa tko želi lako izvuče zaključak, što je, kako i za koju paru bolje. 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem ame
neampojma kaže...

 nekad si bio faca sa iphoneom, sad moraš imati p20 pro ili mate 20 pro jer bolje slika :D

 ma i simfonije završava, jebate. sa sljedećim ažuriranjem bu kitil bor i šetal pesa. samo je pitanje trenutka kad bu skužil i hep-ov izračun cijena plina i struje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 11:35 (Ajar).
6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem ame
Ajar kaže...
neampojma kaže...

 nekad si bio faca sa iphoneom, sad moraš imati p20 pro ili mate 20 pro jer bolje slika :D

 ma i simfonije završava, jebate. sa sljedećim ažuriranjem bu kitil bor i šetal pesa. samo je pitanje trenutka kad bu skužil i hep-ov izračun cijena plina i struje. 

 možda će i moći riješit diplomu, baš je tlaka osobno nosit kovertu profesoru :D

6 godina
offline
Re: iPhone se i dalje dobro prodaje na domaćem ame
pametni znaju čemu služe dva mobitela u djepu...u livom samsung...u desnom iphone
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice