Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

poruka: 184
|
čitano: 38.711
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma".
16 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

ovo nisu istine nv je mala beba

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Statusni simboli moraju biti skupi. Kad bi bili jeftini, ne bi bili statusni simboli.

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
47 4 hvala 0
16 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

disclaimer ako samsung popizdi za njima odoh na high class kineze

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 19:17 (4mal).
Moj PC  
19 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Jos malo ce Apple bit kao autokuca, uzmi na dve rate, prvu plati odmah drugu iduce godine :P uz 0% kamate, ili samo 402kn na 36 mjeseci diners, sad samo fali tele 2 sa Ta-Daa
 
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Nedaj boze da ovi otvore pekaru jer bi i kruh postao statusni simbol :P
13 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

ne znam šta je gore, sama cijena uređaja ili marža koju uzimaju naši lihvari ovlašteni trgovci..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Mary Sue kaže...

Statusni simboli moraju biti skupi. Kad bi bili jeftini, ne bi bili statusni simboli.

 

Ja mislio da je npr Mercedes S klasa od 150 000 eura statusni simbol a ne ovo plasticno govno...ispravi me ako grijesim,hvala

12 godina
online
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Tog doticnog trgovca kao ninnjegovog konkurenta ne bi uzimao u obzir.
Prije mjesec dana sam kupio novi Macbook ravnih 1.000€ jeftinije u njemackom webshopu nego kod ovih.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Evo, nakon humora i ovdje

morrisoN
 
43 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
GSP kaže...

 Ja mislio da je npr Mercedes S klasa od 150 000 eura statusni simbol a ne ovo plasticno govno...ispravi me ako grijesim,hvala

 Jedno ne isključuje drugo. Statusni simboli savršeno se nadopunjuju.

All work and no play makes Jack a dull boy.
11 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

hmm, koliko primjetim kod tih jabucara vecina ih od pokretnina ima skejt, i kartu za tramvaj

 
18 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Apple je vrhunska tvrtka i znaju što rade. A ako negdje ove cijene imaju smisla to je Hrvatska. Pozdrav svima koji su tokom privatizacije, pretvorbe, kupnje društvenih stanova uspjeli ćapiti svoj dio. Poseban pozdrav lažnim braniteljima, ratnim profiterima, članovima uprava državnih firmi i ostalim mutikašima.
 
13 3 hvala 1
15 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

kao što znamo (ili ne dosad, pa odsad da), cijena se formira prema tome koliko su kupci nešto spremni platiti (npr. gotovo sve svjetski raskokodakanje brendove naočala protiv sunca proizvodi talijanska tvrtka 

i samo kelji nazive, a cijene se određuju prema spremnosti na plaćanje. nota bene, najskuplje u proizvodnji su do 30 USD). ove ostale điđe funciraju prema jednakom načelu, samo što se ovdje radi o simbolima sebičnosti, primitivizma, bahatosti, neukosti/gluposti, snobizma, seljoberstva, pasivne/aktivne agresivnosti itd. - svih lijepih ljudskih osobina koje tako volimo u onim toplim ljudkim pričama. ovakvi su predmeti (telefoni, auti, nakit, kozmetika, bla, zanimljivo - ne i sva obuća) kratak presjek mentalnog sklopa posjednika. mogu tu eplaši kokodakati koliko ih je volja, pokušavajući se opravdati, no činjenice su neumoljive. pljuc. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
41 0 hvala 8
10 godina
neaktivan
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Hmm da vidimo...za tih 15 000 kn mozes si kupit samo pet OnePlus 6-ica.  

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

iPhone XS?! Ju-huuuuu!! Jedanaesti iPhone koji nemam!

Moj PC  
26 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Dead kaže...

Ka da će ih neko kupovati na taj način. Uglavnom se kupuju u paketu s nekom tarifom pa dođu 50% jeftinije.

 e onda.super...vec 1000 eura to je nista...i ta tarifa izadje koliko?-mozda 300njak kn mjesecno...za takav uredaj nista

 
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Jedna saborska ... za prave hrvate, sitnica

 
4 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X

 Valjda će masa jednom doći do pameti. Ako ne, nek daju toliki novac za uređaj koji će mijenjati najkasnije za 2 godine. A ljudska glupost nema granica pa sad... 

15 godina
neaktivan
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Svatko tko želi i ima para može otići već sutra u Graz i kupiti Iphone XS za 1150 što je znatno manja cijena nego kod nas. Cijena izleta u Graz autobusom je oko 100kn i to je to. 

Kako bi ovakva vijest bila ozbiljnija i kako se ne bi zadržali na čuđenju kolika je cijena u HR gospon Petrić bi mogao napravti malo istraživanje kolika je cijena Iphone (ili nekih drugih uređaja) u našem susjedstvu a kolika kod nas.

To bi bilo zanimljivo ali za Bug pomalo nezgodno jer te trgovine plaćaju reklame Bug-u.....

 

 
5 7 hvala 0
14 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Zar nije bolje otići za Božić i Novu Godinu na putovanje u npr. New York? https://www.google.ba/flights?newwindow=1&lite=0#flt=SJJ./m/02_286.2018-12-20*/m/02_286.SJJ.2019-01-05;c:BAM;e:1;sd:1;t:f

Moj PC  
8 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Dead kaže...

 A tebi je samo na pameti onaj od 14 ijad kuna. Uzmeš onaj od deset i preko tatife platiš pet. Neki to mogu izdržat.

 i 37/42/16/05/58/79 lipa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Sad već trolate napaćen narod. Možda je mrvicu skuplji, ali zato i vrijedi. Takav biser od uređaja s godinama će samo dobijati na vrijednosti, a kad se neural procesor odgoji i naraste, bit će i sve brži i štedljiviji.  Predviđam da pare počinje vraćati već nakon 2 tjedna korištenja. A za godinu i pol ste u pozitivi i on vama uplaćuje čisti dobitak. Dakle kupovina ovog nevjerojatnog blaga nije trošak, nego investicija. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
32 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

kako je krenulo, gotovo je sa zajebavanjem da iPhone košta kao auto, za par godina...

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Sad cekam ovo

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
22 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
hakintosrh kaže...

kako je krenulo, gotovo je sa zajebavanjem da iPhone košta kao auto, za par godina...

ja kupio rabljeni za 10 000 i uložio još 4000 u popravak i auto vozi ko nov

15 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Dead kaže...

Ka da će ih neko kupovati na taj način. Uglavnom se kupuju u paketu s nekom tarifom pa dođu 50% jeftinije.

 Zar postoji neko toliko naivan da misli da je s tarifom jeftinije?

morrisoN
 
45 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
morrisoN kaže...
Dead kaže...

Ka da će ih neko kupovati na taj način. Uglavnom se kupuju u paketu s nekom tarifom pa dođu 50% jeftinije.

 Zar postoji neko toliko naivan da misli da je s tarifom jeftinije?

 Bez brige, poznajem takve koji su kupovali S8 na ugovornu obvezu i hvali se kako su prošli jeftinije. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Mogu i 30k tražit.I da imam,nedam tu lovu...ne za ajFon...stolni PC je ipak stolni PC za istu lovu.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Ovo košta toliko puno da se budu morali korigirati cjenik drugačijeg sredstva razmene za novi Iphone

 

Iphone Xs max

1 bubreg i plučno krilo

1 bugreg + jedna rožnica + koštana srž

2 bugrega + jedna rožnica + koštana srž (u paket adapter za brzo punjenje)

 

Iphone Xs

1 bubreg + rožnica

plučno krilo

 

 

Iphone Xr

1 bubreg + koštana srž

2 bubrega

 

Iphone 8

1 bubreg

2 bubrega (u paket dobite adapter za brzo punjenje i slušalice

 

 

 

 

 

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Di je sad onaj Atj lučko lik ili kak već? volio bih procitat objašnjenje jednog fanboya u kojem se opravdava ovakva cijena...

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
7 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice