Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na predstavl

poruka: 10
|
čitano: 5.114
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na predstavl".
16 godina
offline
Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na predstavl

Vrhunski... Bravo Huawei!

 

Imam P20 Pro, i idući mobitel koji ću kupit će bit Huawei, makar se skinuo komplet s Google platforme koju koristim svaki dan. Da se više ljudi odluči za takav radikalan korak, ne bi vlade i korporacije mogle raditi ovo što su ameri napravili Huaweiu.

 

Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na preds
Baš sam htio napisati danas da mi je P20 Pro vrhunski mobitel. Sve radi kao i prvog dana. Isto bi uzeo i preporučio Huawei bez problema.
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na preds
lllnuclearlll kaže...

Vrhunski... Bravo Huawei!

 

Imam P20 Pro, i idući mobitel koji ću kupit će bit Huawei, makar se skinuo komplet s Google platforme koju koristim svaki dan. Da se više ljudi odluči za takav radikalan korak, ne bi vlade i korporacije mogle raditi ovo što su ameri napravili Huaweiu.

 

Pretpostavljam da MS Windowse ne koristiš nigdje i nikad? Možda ti ni CPU nije Intel ili AMD nego neki kineski u kompu? Mislim možemo ovako do sutra, ali svakako podržavam tvoj izbor iz inata/dišpeta, jer inat je odlika napretka kao što se može i vidjeti iz ovog "Balkanskog poluotoka" :-)

 

P.S. Huawei ti i dalje vrti Google Android i 80% ljudi se odlučilo za takav "radikalan" korak, pa imamo dominaciju Microsofta na desktop platformi i Google Androida na mobilnoj platformi. O pretraživanju interneta i servisiranju sadržaja neću, jer bi moro pobjeći u Kinu :-)

12 godina
offline
Re: Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na preds
Ovaj non pro je pravi flagship killer. Šteta za ovu zbrku sa guglom i androidom...
What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na preds
Iz tvog posta da se iscitati da vjerujes da je "rat" Google-Huawei Googleu drag, a zauzimanjem "Googleove strane" nisi zauzeo stranu koju mislis da jesi.
4 godine
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na preds
Koga više briga za mobitele? Nešto novo je izumljeno? Nešto doista posebno, potrebno i revolucionarno? Već godinama se vrti jedna te ista tehnologija, čak više ni u dizajnu nema originalnosti ni svježine. Komad stakloplastične pločice sa baterijom iz srednjeg vijeka. I onda buljimo svi u to ko mali majmuni koji su se prvi put susreli sa zrcalom...
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2019 2:48 (Kokobil50).
 
11 1 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na predstavl

po meni nema kaj tražiti pored xiaomi mi 9 

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na preds
Kokobil50 kaže...
Koga više briga za mobitele? Nešto novo je izumljeno? Nešto doista posebno, potrebno i revolucionarno? Već godinama se vrti jedna te ista tehnologija, čak više ni u dizajnu nema originalnosti ni svježine. Komad stakloplastične pločice sa baterijom iz srednjeg vijeka. I onda buljimo svi u to ko mali majmuni koji su se prvi put susreli sa zrcalom...

 I onda opet dodes na forum zbog kojeg i ti moras buljit u nekakv ekran kao mali majmum (tvoje rijeci) i napises ovakav post. Nema se tu bas puno sta izumit vise. Sigurno nece stavit kvalitetnije baterije jer onda nemas razloga mijenjat mobitel svake 2-3 godine. Sigurno nece koristit neke revolucionarne materijale jer onda nikome nece pucat staklo,a ni kuciste mobitela. Jedino sto mogu je svako malo osvjezit software i nabacit zadnji hardware unutra. Rijetko se dogodi pomak poput pop-up kamere ili veci pomak poput savitljivog mobitrela koji ipak nije jos sazrio. 

Ono sto mene bode u oci kod "pro" modela je cijena od 600eur koja ce kod nas biti 5k+ kuna , a za te novce vec uzmes p30 pro/s10 sa oglasnika (novi i zapakirani) tako da nisam siguran zasto bi ovo itko kupio.

Osobno cekam Redmi k20 pa cemo vidjet,jedino mi je ekran prevelik, treba mi torba da bi mobitel nosio.

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na preds
Kokobil50 kaže...
Koga više briga za mobitele? Nešto novo je izumljeno? Nešto doista posebno, potrebno i revolucionarno? Već godinama se vrti jedna te ista tehnologija, čak više ni u dizajnu nema originalnosti ni svježine. Komad stakloplastične pločice sa baterijom iz srednjeg vijeka. I onda buljimo svi u to ko mali majmuni koji su se prvi put susreli sa zrcalom...

 Potpisujem. Koristim stari Samsung S7 koji sa svojim AMOLED ekranom pokopa 90% ovih hype aparata. Baterija traje dan i pol, kamera je odlična, izrada vrhunska. Prije sam patio za mobitelima, kupio čak i prvi Xiaomi Mi Note (i dalje dobara aparat, imam ga doma za rezervu, ali ubi ga MIUI), flashao ROM-ove... Danas je sve u 99% slučajeva indentično, nema noviteta, nema revolucije (Fold je prdnuo prije nego se pojavio), jednostavno ne kužim cijene od 5, 6, 7 i više tkn za nešto što sasvim dobro radi i za 1500 kn. 

Potpuno te razumijem. Od jednog tech-fanatika postao sam meh - briga me, jednostavno nema ničega za što bih rekao - WOW.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
15 godina
offline
Isprobali smo Honor 20 i Honor 20 Pro na predstavl

džaba ste krečili. rekla čokolinda da smo sad u ratu s kinom, kao i 'merička braća i sestre. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice