Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

poruka: 304
|
čitano: 65.975
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung".
16 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

brzo,navalite dok još nije nestalo

dobro,dosta šale

inače s9 mi se sviđa,briju nešto na poslovne korisnike a kamera je puno bolja nego na s7 ili s8 a to je kod nas dovoljan razlog da se kupi novi s9,kod nas u hr bude sigurno imal dobru prođu samsung s9 i s9+

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 18:39 (M4X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Jedva čekam da dođe, mislio sam uzeti S8, ali znao sam da će S9 biti još bolji pa je vrijedilo pričekati dva mjeseca 

 

Defintivno najbolji mobitel na svijetu trenutno, daleko ispred svih 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 18:45 (JozoBozo121).
Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Izlaskom S9 će povećati prodaju S8 jer će dobiti isti mob za duplo manje para :D
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
JozoBozo121 kaže...

Jedva čekam da dođe, mislio sam uzeti S8, ali znao sam da će S9 biti još bolji pa je vrijedilo pričekati dva mjeseca 

 

Defintivno najbolji mobitel na svijetu trenutno, daleko ispred svih 

 treba pričekati s10 sigurno će biti bolji od s9, očekujem bolju kameru, emoji balegara, 2gb rama više i novu digitalnu futrolu.

 

uglavnom čini se da će desetka biti najnapredniji mobitel u trenutku izlaska

16 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Xidrus kaže...
JozoBozo121 kaže...

Jedva čekam da dođe, mislio sam uzeti S8, ali znao sam da će S9 biti još bolji pa je vrijedilo pričekati dva mjeseca 

 

Defintivno najbolji mobitel na svijetu trenutno, daleko ispred svih 

 treba pričekati s10 sigurno će biti bolji od s9, očekujem bolju kameru, emoji balegara, 2gb rama više i novu digitalnu futrolu.

 

uglavnom čini se da će desetka biti najnapredniji mobitel u trenutku izlaska

 a s10,to sigurno,okrugal broj,mora bit nešto super,vidiš da je ovaj s9 izgledom kao s8,potpuno isti,s10 bude sigurno nešto drugačiji...mada kažem ovaj s9 mi se sviđa i ima očito dobru kameru...

9 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Samo jos jedan u nizu...dzaba kamera kad ga ubije sucelje i android...za par mj. rada je neupotrebljiv kao i svi prije njega.

 
8 31 hvala 0
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Dakle sad je pravo vrijeme za nabaviti S7 

Moj PC  
19 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Xidrus kaže...

 treba pričekati s10 sigurno će biti bolji od s9, očekujem bolju kameru, emoji balegara, 2gb rama više i novu digitalnu futrolu.

 

uglavnom čini se da će desetka biti najnapredniji mobitel u trenutku izlaska

 To bi treba biti sarkazam na to što sam rekao da sam pričekao S9? Da si malo bolje čitao što sam napisao, primijetio bi da sam napisao da mi se isplatilo čekati dva mjeseca. Ne od kad je izašao S8.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 19:49 (JozoBozo121).
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
JozoBozo121 kaže...

 To bi treba biti sarkazam na to što sam rekao da sam pričekao S9? Da si malo bolje čitao što sam napisao, primijetio bi da sam napisao da mi se isplatilo čekati dva mjeseca. Ne od kad je izašao S8.

 Ovisi kako gledaš na to... S8 će se sad dat nabavit za 2000-2500kn, s9 će koštat 7000kn. A mobiteli su poprilično isti, ne bi imao blage veze da ti netko stavi hardware od S8 u kučište od S9, iskustvo bi ti bilo identično.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam

Ako će bit bas tolika razlika u cijeni razmislit ću dvaput, ali sumanjam da će cijena s četiri pasti na dvije ili dvije i pol preko noći.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Kao sto sam dosada vec rekao
The price reimagined :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Treba pricekati jos 2-3mjeseca bit ce i dobre konkurencije.
Straznja stakla na mobovim je big no no za mene,a opcija bez stakla je sve manje
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
A bas, i onda jos daje dojam robusnosti na prvu... a kako god padne, padne na staklo i ciao
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
picajzla0707 kaže...
A bas, i onda jos daje dojam robusnosti na prvu... a kako god padne, padne na staklo i ciao

 a past će kad tad... ne znam osobu kojoj mobitel nije pao.  čekam LG G7 il kak će se već zvat...

 

mene konkretno smeta Exynos za naše tržište, osobno bih radije SD845

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 21:30 (lllnuclearlll).
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

A ovi počeli glumiti Apple s RAM-om? Boga mu, pa bar je njima RAM dostupan kad ga fucking proizvode, kakve su im to gluposti s 4 GB u 2018.?

 

I ne kužim čemu "čak" kod podrške za 400 GB kartice. Svaki mobitel koji podržava SDXC (dakle, kartice >=64 GB) bi morao podržavati i 400 GB kartice. Limit SDXC-a je 2 TB, a to što su proizvođači navodili za svoje mobitele podršku do 64, 128, 256 GB itd. zadnjih godina je samo iz razloga što veće kartice u tom trenu nisu postojale.

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
picajzla0707 kaže...
A bas, i onda jos daje dojam robusnosti na prvu... a kako god padne, padne na staklo i ciao

 

lllnuclearlll kaže...
picajzla0707 kaže...
A bas, i onda jos daje dojam robusnosti na prvu... a kako god padne, padne na staklo i ciao

 a past će kad tad... ne znam osobu kojoj mobitel nije pao.  čekam LG G7 il kak će se već zvat...

 

mene konkretno smeta Exynos za naše tržište, osobno bih radije SD845

 

Zanimljivo je vidjeti kako Exynos verzija mete pod sa SD 845 

https://www.anandtech.com/show/12460/samsung-announces-the-galaxy-s9

 

Točno,za takve mobitele moraš kupit hrpu dodataka da bi ga sačuvao a onda nakraju više nemaš pravi mobitel i ekran kad mu moraš kupovat maskice,torbe,stakla itd....jedino ako je s9 čvršći od s7 i s8...

Sony nudi još uvijek klasične aluminijske,on nebi smio samo tako puknut ako padne...

12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Na predstavljanju osmice sam rekao kako će kod predstavljanje devetke najveća novost biti vraćanje 3,5 mm utora...i evo predviđanje postalo istina...sljedeće godine će desetku izgledom promijenit te ce istovremeno izbaciti microsd i 3,5 mm...time su stvorili podlogu da "jedanaeska" bude izgledom identicna desetki, samo sto ce imati microsd i 3,5mm....dakle identicna situacija kao sa osmicom-devetkom...a kupci ce naravno svake godine mijenjati misljenje kako je bolje da ima/nema 3,5 mm utor...majstori su svog zanata ovi iz samsunga; mora im se priznati

Moj PC  
1 13 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
robee1 kaže...

Samo jos jedan u nizu...dzaba kamera kad ga ubije sucelje i android...za par mj. rada je neupotrebljiv kao i svi prije njega.

 Ne pričaj gluposti, S8 ima odličan UI, leti u radu jedina mana su updateovi ali mobitel radi stabilo tako da i nije neka mana.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
tomko kaže...

Na predstavljanju osmice sam rekao kako će kod predstavljanje devetke najveća novost biti vraćanje 3,5 mm utora...i evo predviđanje postalo istina...sljedeće godine će desetku izgledom promijenit te ce istovremeno izbaciti microsd i 3,5 mm...time su stvorili podlogu da "jedanaeska" bude izgledom identicna desetki, samo sto ce imati microsd i 3,5mm....dakle identicna situacija kao sa osmicom-devetkom...a kupci ce naravno svake godine mijenjati misljenje kako je bolje da ima/nema 3,5 mm utor...majstori su svog zanata ovi iz samsunga; mora im se priznati

 Od kud ti to da S8 nema 3.5 mm utor?

12 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
lllnuclearlll kaže...
picajzla0707 kaže...
A bas, i onda jos daje dojam robusnosti na prvu... a kako god padne, padne na staklo i ciao

 a past će kad tad... ne znam osobu kojoj mobitel nije pao.  čekam LG G7 il kak će se već zvat...

 

mene konkretno smeta Exynos za naše tržište, osobno bih radije SD845

 Vlasnik S6 Edge telefona vec 2g i nesto sitno. Nije niti jednom pao. Sta cemo sad ? 

 

Exynos je avion za SD845.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
SimeKZ kaže...

Exynos je avion za SD845.

 

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
SimeKZ kaže...

Exynos je avion za SD845.

 A quickcharge? štednja energije?

13 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung
Exynos i jest avion za 845. GPU vjerojatno nije toliko snažan. Exynos verzije u S7 i S8 su testirano dokazane energetski efikasnije od SD.

https://www.anandtech.com/show/12460/samsung-announces-the-galaxy-s9
Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
lllnuclearlll kaže...

 A quickcharge? štednja energije?

 Exynos je davno pretekao SD. Oba podržavaju QC, a Exynos se pokazao kao puno efikasniji od SD. 

 

Ja sam se osobno pozdravio od Qualcomma kad sam dobio HTC One sa SD810 koji je grozan procesor koji troši kao lud, grije ne nenormalno tako da jedva čekam da se riješim SD-a. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 22:39 (JozoBozo121).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Koji os vrti s9?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam

Android

15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Glavas_ZG kaže...
Koji os vrti s9?

 Usporeno Oreo. Znaš kako to kod Samsunga ide. 

Nope.
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Kakvi crni ar emojiji? Kolko ti godina imaš Petric? Tlinaest?
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Iako volim samsung i vlasnik sam S7 nemogu se oteti dojmu koliko i dalje skrtare na bateriji.. 

E sad ovo je moje iskustvo pa ne mora znaciti da vrijedi generalno ali sam siguran da ih ima jos puno koji se mogu poistovjetiti..

Nakon god ipol dana koristenja.. Bateriju moram 2x dnevno puniti pri normalnom koristenju, a ekran mi je izgreban ne znam ni sam od cega.. Doslovno izvadim iz dzepa i eto nove ogrebotine..

 

Unatoc tome svemu cekao sam S9 u nadi da ce od***** od bixbya i da ce fingerprint biti naprijed gdje i treba biti (u ekranu :D) izgleda da cu se morat prosvercat do S10 :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Tonči kaže...

 Usporeno Oreo. Znaš kako to kod Samsunga ide. 

 Jedino gdje sam ja primijetio usporavanje je iPhone. Ali da, zaboravio sam da je to Appleov novi feature, to je tako dizajnirano 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice