Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta

poruka: 10
|
čitano: 4.062
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta".
15 godina
offline
Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta

Jel vam to neki dobar prijatelj pa svi moraju znati da je dobio unapredjenje u VIPu ili sta?

 
9 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta
Danas ću valjda lakše zaspati...vrućina....ovo...ono...ali ova vijest...hvala vam što mislite na nas
Moj PC  
8 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta

...

http://dukedantalion.weebly.com/
 
9 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta

Svaka ti čast Ivane legendo došao si ko naručen, nadam se da ćeš malo osvježiti situaciju u vipu, nemogu dočekat daljnje inovacije vipneta...

Živio 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta

Sad cu ja u tcom pa cu napraviti haos pa ce se o meni pisati u Bug kako sam postao neki k.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta
Kolacic kaže...

Sad cu ja u tcom pa cu napraviti haos pa ce se o meni pisati u Bug kako sam postao neki k.

Po čemu bi se istaknuo kad svaki drugi koji kroči tamo napravi kaos...ako si njihov korisnik znaš da drugačije ne ide 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta

Pa ja cu nakon nekog vremena radit toliki haos da ce Bug morati pisati o meni kad dodem na vlast.

15 godina
offline
Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta

komentari iznad (kao ni moj) nisu usmjereni protiv lika i djela herr gabrića nego "vijesti" per se. koga boli qqruz tko upravlja telekom operaterom?! hoće li sad, kao nekad, čestitati rođendane korisnicima? slati poštom sitnice u vrijeme darivanja? biti manje profitno pohlepni? uvesti radni sustav bez mobbinga? naučiti hrvatski (npr. toilet regional senior manager na vizitki) u korporacijskim i vanjskim komunikacijama? neće. zaboravili su ga odavno. govno bilo, govno ostalo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 7:16 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta
Ajar kaže...

komentari iznad (kao ni moj) nisu usmjereni protiv lika i djela herr gabrića nego "vijesti" per se. koga boli qqruz tko upravlja telekom operaterom?! hoće li sad, kao nekad, čestitati rođendane korisnicima? slati poštom sitnice u vrijeme darivanja? biti manje profitno pohlepni? uvesti radni sustav bez mobbinga? naučiti hrvatski (npr. toilet regional senior manager na vizitki) u korporacijskim i vanjskim komunikacijama? neće. zaboravili su ga odavno. govno bilo, govno ostalo. 

 Herr Miro je dobio promo email od Vipa, proslijedio ga dalje na web u svrhu odrzavanja dobrih odnosa. Sljedece godinu ce opet imati neku "promociju" u magazinu i dobar rucak. Stari lisac kao ti trebao bi da zna kako funkcioniraju takve stvari.

14 godina
neaktivan
offline
Ivan Gabrić & uposlenici

Obično kad dođu novi direktori naj***  radnici (čast izuzecima,nije namjenjeno dotičnom gospodinu).

U večini slučajeva su to kao neki experti za smanjivanje troškova......smanjenje toplog obroka,smanjenje plaća,reorganizacija to jest ukidanje neki radni mjesta,unošenje straha/očaja/nesigurnosti....

Ne mogu svojim znanjem opravdati svoja direktorska mjesta jer nisu tome dorasli pa onda na sve načine pokušavaju ostaviti dojam uspješnog poslodavca ......

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 11:46 (zota).
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice