Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Vertica

poruka: 11
|
čitano: 4.384
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Vertica".
15 godina
offline
Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Vertica

to kod nas daš šalterskoj gamadi, a oni s time počnu lupati štambilje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 18:24 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Vertica

ova tetka ga uništi za 10 sekundi:



 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Vertica

btw odlicna stvar. preporucam svakome, pravo olaksanje za ljude koji rade 8+ sati dnevno sa misem

Moja Android igra - Missile Storm - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Veno.MissileStorm&hl=en
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Ver

hmmm ti nemaš njega, nego onaj drugi, mislim da je LogiLonk, ne?

 

i jel zbilja OK, za šapu?

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Vertica

Ovo će biti super za gaming 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Vertica

Vidjeh nešto slično kod jednog korisnika. Prvo sam mislio da tako nešto nema nikakvog smisla jer izgleda nezgrapno.

Ali... kada sam ga uzeo u ruku osjetio sam neopisivo olakšanje. Potpuno prirodan položaj ruke.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Vertica

koristim Logitech MX Ergo Wireless, malo manji kut nagiba, i za rad su ti vertikalci stvarno odlicna stvar, svakako preporuka 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Ver
Stric_Jura kaže...

ova tetka ga uništi za 10 sekundi:



 

 koliko ja vidim nije to veliki stisak,ve toliko da se vidi.

 

Prije vidim da će miš koristiti cure kao dildo, samo da mu jos ugrade vibromotor.

 

Da se vratim na temu tj da ne offtopičarim

 

Sviđa mi se opcija to sto se može puniti, ja sam takoder kupio takav miš i meni sa jednom AA beterijom (kineska baterija) koju dopunjavam preko microusb traje 2 tjedna i nesto. Ja sam mu ugradio WSKEN kontakt utičnica pa ga punim istim kablom kao i mobitel  i mogu reći da mi je ovako punoi bolje, kabel sam nađe mjesto di sjedne :D  ništa ne brinem :D

 

I još bi htio napisati

 

Ne vidim smisao u vertialnom mišu , ne razumijem zašto bi ga netko htio kupiti ? gdje mu je smisao ?  Možda onome tko ima deformiranu ruku i da zbog toga ne može podnjeti vodoravni položaj.

 

Evo što bi ja htio da bude standard na miševima, Fingerprint, čemu imati zaseban senzor već bi to trebalo biti ugrađeno u mišu . Miš opčenito najviše dodirujem pa bi bilo logičnije da i fingerprint bude dio miša. Otisak prstiju je najčesto najsigurniji od passworda.

 

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Ver
Markić7 kaže...

 

Ne vidim smisao u vertialnom mišu , ne razumijem zašto bi ga netko htio kupiti ? gdje mu je smisao ?  Možda onome tko ima deformiranu ruku i da zbog toga ne može podnjeti vodoravni položaj.

 

 

 ????

 

Osim sto je vertikalni polozaj prirodniji? Ja samo cekam iduci mjesec da si nabavim jednog jer mi sad ne odgovara izdvojit 110€ za njega. Fenomenalna ideja.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Ver
Vertikalni položaj je prirodniji a što to znaci? Da budes manje micao ruku da se ne zakržlja?

Koliko sam upoznat ruke treba micati, prste vježbati potopunim istezanjem i ostalim vježbama za prste a to nijedan miš ne bude omogučio. Poželjno bi bilo imati spravu za vjezbanje prstiju da se malo stiska u slobodno vrijeme.


12 godina
offline
Re: Iz Logitecha je stigao vertikalni miš - MX Ver
Markić7 kaže...
Vertikalni položaj je prirodniji a što to znaci? Da budes manje micao ruku da se ne zakržlja?

Koliko sam upoznat ruke treba micati, prste vježbati potopunim istezanjem i ostalim vježbama za prste a to nijedan miš ne bude omogučio. Poželjno bi bilo imati spravu za vjezbanje prstiju da se malo stiska u slobodno vrijeme.

 Upravo to sto pise. Kada ruke polozis na stol na opusten nacin, dlanovi ne dodiruju plohu stola vec su lagano u zraku, pod nekim kutem.

 

Mis nije tu za vjezbanje i razgibavanje nego da bude sredstvo koje se koristi za rad. Ako vec moram birati između vulgaris miseva i ovog pod kutem, rađe biram vertikalnog jer cu manje naprezati ruku. Istezanje je potrebno raditi svakako, vezano za bilo kakav posao koji se obavlja gdje si u vecini vremena stacionaran.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice