Izaberite najbolju naslovnicu jubilarnih brojeva B

poruka: 8
|
čitano: 3.354
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izaberite najbolju naslovnicu jubilarnih brojeva B".
14 godina
offline
Izaberite najbolju naslovnicu jubilarnih brojeva B

Trebalo je ovo malo drukčije napraviti, ja htio kliknuti na thumbnail da uvećam sliku i bolje pogledam naslovnicu a ono dao glas...

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Izaberite najbolju naslovnicu jubilarnih brojeva B

Možda 'The White Album' nije najbolji Beatles album, ali 'bijeli Bug' je najbolji Bug.

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Izaberite najbolju naslovnicu jubilarnih broje
dastefan kaže...

Trebalo je ovo malo drukčije napraviti, ja htio kliknuti na thumbnail da uvećam sliku i bolje pogledam naslovnicu a ono dao glas...

 Pa sve piše, zato je i dodana galerija, ali vjerojatno nisi išao prvo pročitati.... :)

...
12 godina
offline
Izaberite najbolju naslovnicu jubilarnih brojeva B

Ni jedna mi se ne sviđa (ako moram birati onda XX) ali BUG je imao fantastičnih naslovnica, samo nisu bile jubilarne.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izaberite najbolju naslovnicu jubilarnih broje
Miro kaže...

 Pa sve piše, zato je i dodana galerija, ali vjerojatno nisi išao prvo pročitati.... :)

 Priznajem, nisam, ipak sam samo čovjek koji prvo gleda slikice a onda čita :) ali svejedno, mislim da nisam jedini koji je na taj način krivo dao svoj glas pa vam samim tim anketa nije 100% točna.

 

edit:

Ako me sjećanje ne vara, ova 100-tka je bila sa reljefnim logotipom koji strši van ravnine papira?

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 11:00 (dastefan).
16 godina
moderator
offline
Re: Izaberite najbolju naslovnicu jubilarnih broje
BlueMax kaže...

Ni jedna mi se ne sviđa (ako moram birati onda XX) ali BUG je imao fantastičnih naslovnica, samo nisu bile jubilarne.

 A dobro, drugi put ću onda složiti anketu sa svih 300 brojeva...

dastefan kaže...
Miro kaže...

 Pa sve piše, zato je i dodana galerija, ali vjerojatno nisi išao prvo pročitati.... :)

 Priznajem, nisam, ipak sam samo čovjek koji prvo gleda slikice a onda čita :) ali svejedno, mislim da nisam jedini koji je na taj način krivo dao svoj glas pa vam samim tim anketa nije 100% točna.

 

edit:

Ako me sjećanje ne vara, ova 100-tka je bila sa reljefnim logotipom koji strši van ravnine papira?

 Bez brige, nema ova anketa nekih posebnih ambicija osim usputne zabave i podsjećanja na neke istaknute trenutke u prošlih četvrt stoljeća...

 

Da, u pravu si za "bijelu" naslovnicu - ona je bila u potpunosti bijela, a ovo što se na ekranskoj simulaciji vidi (stoti BUG) izvedeno je "blindruckom". To su ti detalji za koje sam i napisao u tekstu da se ne mogu vjerno predočiti u slici. Recimo, na posljednjoj naslovnici, Bug br. 300, kao poseban efekt korištena je zlatna folija, što je nemoguće prikazati na identičan način na ekranu.

...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 12:37 (Miro).
15 godina
offline
Izaberite najbolju naslovnicu jubilarnih brojeva B

Ova

morrisoN
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izaberite najbolju naslovnicu jubilarnih broje
Bug br. 50

Jedina "prirodna" naslovnica sa satenom i (valjda je) stiroporom ispod.
Vrlo lijepa u zivo. Steta sto se gro naslovnica uzgubilo u ogranicenjima samih monitora.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice