Izašao Final Fantasy XV Windows Edition

poruka: 9
|
čitano: 2.967
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izašao Final Fantasy XV Windows Edition".
14 godina
offline
Izašao Final Fantasy XV Windows Edition

Aha....prije 4 dana ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Izašao Final Fantasy XV Windows Edition

Mislite da bi moj pc mogalo ovo pokrenuti?

Znam da piše 8GB rama, i5 itd, ali je već bilo dosta slučajeva kada sam mogao igrati nešto iako mi pc nije zahtjevao ni minimum (Witcher 3).

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izašao Final Fantasy XV Windows Edition
EZY-E kaže...

Mislite da bi moj pc mogalo ovo pokrenuti?

Znam da piše 8GB rama, i5 itd, ali je već bilo dosta slučajeva kada sam mogao igrati nešto iako mi pc nije zahtjevao ni minimum (Witcher 3).

 Skini demo sa steama i probaj. http://store.steampowered.com/app/671210/FINAL_FANTASY_XV_WINDOWS_EDITION_PLAYABLE_DEMO/

14 godina
offline
Re: Izašao Final Fantasy XV Windows Edition
SolidSnakeCRO kaže...
EZY-E kaže...

Mislite da bi moj pc mogalo ovo pokrenuti?

Znam da piše 8GB rama, i5 itd, ali je već bilo dosta slučajeva kada sam mogao igrati nešto iako mi pc nije zahtjevao ni minimum (Witcher 3).

 Skini demo sa steama i probaj. http://store.steampowered.com/app/671210/FINAL_FANTASY_XV_WINDOWS_EDITION_PLAYABLE_DEMO/

 Već je 100GB slobodnog mjesta prepreka ;(

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5
14 godina
offline
Re: Izašao Final Fantasy XV Windows Edition
EZY-E kaže...
SolidSnakeCRO kaže...
EZY-E kaže...

Mislite da bi moj pc mogalo ovo pokrenuti?

Znam da piše 8GB rama, i5 itd, ali je već bilo dosta slučajeva kada sam mogao igrati nešto iako mi pc nije zahtjevao ni minimum (Witcher 3).

 Skini demo sa steama i probaj. http://store.steampowered.com/app/671210/FINAL_FANTASY_XV_WINDOWS_EDITION_PLAYABLE_DEMO/

 Već je 100GB slobodnog mjesta prepreka ;(

 E jbg onda....ima i drugih igara...nije ovo niš special.

16 godina
offline
Izašao Final Fantasy XV Windows Edition

Ne kuzim. Imam deluxe verziju kupljenu na PSN-u,kako da nadoplatim 15$ da dobijem i na steamu ?

https://psnprofiles.com/A7ibaba_
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Izašao Final Fantasy XV Windows Edition
EZY-E kaže...

Mislite da bi moj pc mogalo ovo pokrenuti?

Znam da piše 8GB rama, i5 itd, ali je već bilo dosta slučajeva kada sam mogao igrati nešto iako mi pc nije zahtjevao ni minimum (Witcher 3).

Odavno ne gledam sistemske zahtjeve,jer sam uvjek sibao sve na mojoj kanturendi(a imao sam i puno slabije).

Jasno mi je da graficki nisam mogao uzivati u zahtjevnim igrama,ali nije mi to niti tolikon bitn,jer nisam frik koji pati od fps-a.

Iako i sada ne prolazim sistemske zahtjeve za FF XV sa ovim racunalom,znam da cu ju moci igrati bez ikakvih problema.

Vjerovatno ce mi fps biti oko 20,ali bitno je da šiba

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao Final Fantasy XV Windows Edition

Ni meni framerate nije bio bitan... jednostavno mi nije bilo jasno od kuda mučnine nakon dužeg igranja pogotovo FPS-a. Sada kada imam 180 Hz monitor mogu igrati i 10 sati za redom bez ikakvih problema... slučajnost?

12 godina
offline
Izašao Final Fantasy XV Windows Edition

Guram auto usred pustinje dok u pozadini pjeva pjesma Stan by me...ahhh savrseni pocetak igre!

 

Evo dokaza da na 29 fps glatko tece igra sa prastarim AMD quadom i R7-icom bez ssd-a.

Kontrole su pomalo komplicirane,ai vjerujem da ce se i to brzo skontati.

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice