Jobsov životopis napisan rukom na jednoj stranici

poruka: 9
|
čitano: 3.435
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jobsov životopis napisan rukom na jednoj stranici ".
15 godina
offline
Jobsov životopis napisan rukom na jednoj stranici

Slika sve govori

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
23 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Jobsov životopis napisan rukom na jednoj stran
nije mi bas jasno, dali je sad prodaja tog životopisa izvrsena u kunama ili dolarima, jbg. ali u naslovu pise jedno a u tekstu drugo :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Jobsov životopis napisan rukom na jednoj stranici

jutros sam na jarunu našao novčić od 20 lipida. niti njega ne bih dao za to. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Jobsov životopis napisan rukom na jednoj stran
Ajar kaže...

jutros sam na jarunu našao novčić od 20 lipida. niti njega ne bih dao za to. 

 Nemas smisla za bizis. :)

15 godina
offline
Re: Jobsov životopis napisan rukom na jednoj stran
knight kaže...

 Nemas smisla za bizis. :)

 istina. nimalo. cijepljen protiv biznisa, jebga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Jobsov životopis napisan rukom na jednoj stranici

Jobs je ikona tehnološkog svijeta. Stoga, sve njegovo kod publike koja ga cijeni nalazi na veliku želju koja je spremna platiti posljendnji novčić samo kako bi dobila nešto što ima veze sa njim.

 

Kao što primjerice kod pojedinca neki predmet od njemu drage osobe ili pak što ga podsjeća na neku dragu osobu, može imati veliku vrijedost za njega, tako i za slavne ličnosti.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Jobsov životopis napisan rukom na jednoj stran
syncmaster245b kaže...

Slika sve govori

 Ovakvih primjera je milijun i to na svim poljima. To možemo zahvaliti činjenici da, unatoč lakoj dostupnosti informacija, ljudi nikad nisu bili neinformiraniji, zatucaniji i gluplji.

16 godina
offline
Re: Jobsov životopis napisan rukom na jednoj stran
Jobs da se nije uvaljal Wozniaku vjerojatno bi zavrsil ko klosar junkie ispod mosta i nikad ne bi culi za njega.
7 godina
offline
Re: Jobsov životopis napisan rukom na jednoj stran
NEW_MAN kaže...
Jobs da se nije uvaljal Wozniaku vjerojatno bi zavrsil ko klosar junkie ispod mosta i nikad ne bi culi za njega.

 prodavao bi tepihe ili nešto drugo i bio zapamćen kao bog tepiha ili nečeg drugog

najpoznatiji trgovac još od muhameda

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 12:24 (Louis Pluto).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice