Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor, vije

poruka: 24
|
čitano: 5.692
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor, vije".
16 godina
offline
Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor, vije

Odoh sad izbaciti TV da budem moderan. A LG i Samsung neka se prodju corava posla.

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Moderni rob?
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
A ku*ca i istraživanja...

Da upitaš babu ispred haustora znala bi ti reći sve navike današnjih ljudi. I šta sad sa time?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Dead kaže...
Hmmm uglavnom ne virujem kad ljudi kažu da nemaju televizor doma.

 'Uglavnom' ne vjerujes :)

 

'Uglavnom' ljudi imaju, neki ne. Evo ja recimo ne, al osim sebe ne znam nikog drugog, sto ne znaci da ih nema.  

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Ovo za televizor i youtube se slazem. Imam doma televizor, ali nisam pogledao nista na njemu valjda zadnjih 5-6 godina.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Dead kaže...
Hmmm uglavnom ne virujem kad ljudi kažu da nemaju televizor doma.

Utvaram si da je ovo činjenica sa indeksom veličine iznad 93%, barem u Republici Hrvatskoj 

CalvinRi kaže...
Dead kaže...
Hmmm uglavnom ne virujem kad ljudi kažu da nemaju televizor doma.

 'Uglavnom' ne vjerujes :)

 

'Uglavnom' ljudi imaju, neki ne. Evo ja recimo ne, al osim sebe ne znam nikog drugog, sto ne znaci da ih nema.  

Osobno, moje skromno subjektivno glasno razmišljanje, dok se ne zadovolje prije svega neki svjetski standardi, ja ne puštam tevejca iz doma svoga !! 

Jedan od prvih uvjeta i standarda je optika u svakom domu, kući, stanu, da ne spominjem zgrade! 

Drugi uvjet je FullHD signal minimalno kod signala isto tako svugdje gdje se može gledati video sadržaj! 

Treći uvjet je veće brzine, obzirom je kod mene oko 31/6 barem 100/25 bez ikakvog pogovora! 

 

Dok se ovakvog nešto ne učini, ostajem tu gdje jesam takav kakav jesam! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
CalvinRi kaže...

 

'Uglavnom' ljudi imaju, neki ne. Evo ja recimo ne, al osim sebe ne znam nikog drugog, sto ne znaci da ih nema.  

 Nemam ni ja, kad smo se selili nismo ga kupili. Jednostavno mi je glupo bilo trošit novce na TV koji ne gledam uopće. Pogotovo dok ima hrpetina drugih stvari koje moram nabaviti. Uz dva laptopa i mobitel televizor je nešto što mi trenutno uopće ne treba.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Pod televizor se danas smatra uređaj na Kojem SE GLEDA TV PROGRAM, tu je poanta na gledanju klasicnog tv programa, a ne posjedovanje monitora/tv uređaja.
Ja imam tv koji služi kao monitor za pc.
Znaci nemam televiziju doma nit gledam program nit mogu razumjet da ga itko gleda.
No ok, ljudi su različiti ...
 
1 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Glavas_ZG kaže...

Znaci nemam televiziju doma nit gledam program nit mogu razumjet da ga itko gleda.
No ok, ljudi su različiti ...

 strašno... 

ja mogu razumjeti kada netko gleda tv program i kaj sad ?!

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Anđeo bez falinge kaže...
Glavas_ZG kaže...

Znaci nemam televiziju doma nit gledam program nit mogu razumjet da ga itko gleda.
No ok, ljudi su različiti ...

 strašno... 

ja mogu razumjeti kada netko gleda tv program i kaj sad ?!

 Ok, ajd pomozi mi onda da shvatim skijedeće:

 

Kako netko moze tolerirat da mu se stalno laze na vijestima o svemu ?

Kako netko može gledat na televiziji korumpirane dijelatnike i voditelje gdje su bas svi dosli preko Veze, i jos k tome oni pricaju o pravednosti i transparentnosti ?

Kako netko može sadrzaj (filmovi i serije, al filmovi uglavnom) koji se reklamira kao "novi" i spekatakularan a prikazuje se po neznam koji puta ?

Kako netko može tolerirat reklamni materijal koji traje toliko dugo da zaboravis na radnju onog sto si gledao ?

Kako netko može konzumirat totalno zaglupljujući marketing i jos placat za to ?

Kako netko moze prihvatit da je duzan/obvezan placat neku tamo pristojbu za neku tamo kvazi javnu tv koja je sve samo ne javna i transparentna ?

Kako je nekom prihvatliivo da ceka na sadrzaj koji placa ?

Kako netko moze podnjet da slusa samo o sranjima i grozotama koje se događaju a zivot je tako lijep ?

Itd, eto, to sve ja ne mogu shvatit, pa ako imas smisleno objasnjenje osim onog (sto su hrvati prema nekim ispitivanjima Naj gluplji narod na svijetu, ja bih dodao naj zatucaniji) pliz prosvjetli nas ?

8 godina
odjavljen
offline
Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor, vije

Tv program je definitivno jedna od naj vecih rak rana ovog drustva.

Kako sam prestao gledat tv program i sva ta govna sam shvatio koji je to otrov doslovno.

Mnogi koji gledaju tv program nisu svjesni koliko je zapravo degutantan i degradirajuci sav taj sadrzaj.

 

Na svim vijestima se stalno prica o nekim tamo zrtvama u siriji i na maldivima ili gdje vec

I stalno tako, stalno se zlostavlja glupe konzumente sa time, a realno kog boli K, tko se sjeca onog lika od prije dva tjedna koji je poginuo na gradilištu, nitko...

Umjesto da se prica o edukaciji mladih, o novim znanstvenim metodama lijecenja raka, o promjenama koje koje bi ucinile drustvo zdravijim i manje korumpiranim prica se samo o tome kako je netko negdje nekog sjebo i pokrao.

 

Tv program je degutantan, dezinformira ljude, manipulira i forsira negativnost, zato mladi sve manje gledaju a ovi uhljebi koji zive od toga to uviđaju.

Dio drustva koji gleda tv program je jako zatrovan i oni ce uskoro izumrijet sto je ironicno dobra vijest.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor, vije

Dakle ako nemaš TV onda si super..

Najcera rak rana je Internet... bez toga si super...

Bez TV-a ili s njim uvijek imam sve informacije i vise njih na mobitelu/racunalu.

TV mi je ionako sporedna stvar za "gledanje vijesti" to saznam kako sam i gore naveo..

TV sluzi da bi na velikom ekranu gleao svoje omiljene serije/filmove i sport prije svega..

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor, vije

Ja sam svoju telku prodao za četri vreće ličkog krumpira i nešto kuna.

Jedino što mi fali je teletekst, često sam znao bacit oko na njega u nadi da ću ulgedat vijest o invaziji vanzemaljaca ili nešt u tom rangu.

Sad se informiram u lokalnom dućanu, čitajući naslovnice novina dok čekam na blagajni.

 
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Glavas_ZG kaže...

Tv program je definitivno jedna od naj vecih rak rana ovog drustva.

Kako sam prestao gledat tv program i sva ta govna sam shvatio koji je to otrov doslovno.

Mnogi koji gledaju tv program nisu svjesni koliko je zapravo degutantan i degradirajuci sav taj sadrzaj.

 

Na svim vijestima se stalno prica o nekim tamo zrtvama u siriji i na maldivima ili gdje vec

I stalno tako, stalno se zlostavlja glupe konzumente sa time, a realno kog boli K, tko se sjeca onog lika od prije dva tjedna koji je poginuo na gradilištu, nitko...

Umjesto da se prica o edukaciji mladih, o novim znanstvenim metodama lijecenja raka, o promjenama koje koje bi ucinile drustvo zdravijim i manje korumpiranim prica se samo o tome kako je netko negdje nekog sjebo i pokrao.

 

Tv program je degutantan, dezinformira ljude, manipulira i forsira negativnost, zato mladi sve manje gledaju a ovi uhljebi koji zive od toga to uviđaju.

Dio drustva koji gleda tv program je jako zatrovan i oni ce uskoro izumrijet sto je ironicno dobra vijest.

 Sve to što si nabrojao može se reći i za Internet. Oprosti ali poplava debilizma, populizma, new age sranja, dezinformacija je nikad veća. Paradoks je ali i istina da je Internet intelektualno osiromašio mase. Poplava Pernara, Bujaneca i ostalog taloga društva ne bi bila moguća bez Interneta.

15 godina
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Dead kaže...
toxic kaže...

Dakle ako nemaš TV onda si super..

Najcera rak rana je Internet... bez toga si super...

Bez TV-a ili s njim uvijek imam sve informacije i vise njih na mobitelu/racunalu.

TV mi je ionako sporedna stvar za "gledanje vijesti" to saznam kako sam i gore naveo..

TV sluzi da bi na velikom ekranu gleao svoje omiljene serije/filmove i sport prije svega..

 

 

 Tako ispada. Ipak zanimalo bi me povirit u kuće, stanove svih ovih koji kažu da nemaju TV.

 Moj je upaljen od jutra do sutra.

Non stop radi klinaca imam upaljen Nick Junior pa si pogledaju kada hoce a ne gasim ga jer svako malo navrate u dnevni boravak.

A navecer se gledaju HBO filmovi/serije i ofc Fuca :)

 

Pa ak nemaju TV to ne znaci da nisu izlozeni svim glupostima koje ovaj svijet nudi, prije svega su tu racunala, mobiteli itd... jer imho i ovdje je vrijeme glupo provodit.

DA vidim koliko sam tipkao i raspravljao se po forumu da sam to vrijeme utrosio u npr neku online edukaciji bilo bi puno korisnije :)

I tak mozemo u nedogled.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor, vije

eo, ja sam moderan zaostao kupac jer se kruh ne može kupiti u bliskoj mi pekari internetski. po hranu za cucka idem s cuckom i usput se prošećemo (tako i za većinu nužnoća - uvijek je tu pas). i pljuge si sam radim, a sirovine mi sused donese doma. tijekom plodonosnog života te stvaralaštva možda sam dva-tri puta kupovao preko neta, a i to samo zato jer drugačije nije išlo (ic komplikejtid). dakle, istraživanje im je zaq... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Imam tv i to novi kojem treba možda tri sekunde da upali youtube. Znači ne pada mi na pamet gledat youtube na telefonu ako kraj mene stoji veliki tv. Ocu gledat youtube fino prebacim na tv i gledam ko čovjek. Tv program ne gledam zadnjih sto godina. Onaj dan kad sam dobil broadband internet za mene je tv umrla jer nema kaj za ponuditi. Kraj kodi, youtube, amazon video i netflix je tv redundant a da ne pričamo o tome koje se smeće vrti svakodnevno na tv.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Paolo Maldini kaže...
Glavas_ZG kaže...

Tv program je definitivno jedna od naj vecih rak rana ovog drustva.

Kako sam prestao gledat tv program i sva ta govna sam shvatio koji je to otrov doslovno.

Mnogi koji gledaju tv program nisu svjesni koliko je zapravo degutantan i degradirajuci sav taj sadrzaj.

 

Na svim vijestima se stalno prica o nekim tamo zrtvama u siriji i na maldivima ili gdje vec

I stalno tako, stalno se zlostavlja glupe konzumente sa time, a realno kog boli K, tko se sjeca onog lika od prije dva tjedna koji je poginuo na gradilištu, nitko...

Umjesto da se prica o edukaciji mladih, o novim znanstvenim metodama lijecenja raka, o promjenama koje koje bi ucinile drustvo zdravijim i manje korumpiranim prica se samo o tome kako je netko negdje nekog sjebo i pokrao.

 

Tv program je degutantan, dezinformira ljude, manipulira i forsira negativnost, zato mladi sve manje gledaju a ovi uhljebi koji zive od toga to uviđaju.

Dio drustva koji gleda tv program je jako zatrovan i oni ce uskoro izumrijet sto je ironicno dobra vijest.

 Sve to što si nabrojao može se reći i za Internet. Oprosti ali poplava debilizma, populizma, new age sranja, dezinformacija je nikad veća. Paradoks je ali i istina da je Internet intelektualno osiromašio mase. Poplava Pernara, Bujaneca i ostalog taloga društva ne bi bila moguća bez Interneta.

 Slažem se, no internet nudi mogućnost da filtriraš i odabereš ono što ti želiš, to je ključno.

6 godina
protjeran
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Glavas_ZG kaže...

Itd, eto, to sve ja ne mogu shvatit, pa ako imas smisleno objasnjenje osim onog (sto su hrvati prema nekim ispitivanjima Naj gluplji narod na svijetu, ja bih dodao naj zatucaniji) pliz prosvjetli nas ?

 prosvijetliti te ne mogu a odgovorit ću ti kada popraviš pravopis i gramatiku. (vjerojatno je to zbog te ankete ).

na HRT-u imaš obrazovnih emisija koje se time bave pa ne bi bilo loše kada bi ih ponekad pogledao.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Dead kaže...
Hmmm uglavnom ne virujem kad ljudi kažu da nemaju televizor doma.

 A što će mi? Filmove gledam na tebletu, vijesti čitam na internetu ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Dead kaže...
toxic kaže...

Dakle ako nemaš TV onda si super..

Najcera rak rana je Internet... bez toga si super...

Bez TV-a ili s njim uvijek imam sve informacije i vise njih na mobitelu/racunalu.

TV mi je ionako sporedna stvar za "gledanje vijesti" to saznam kako sam i gore naveo..

TV sluzi da bi na velikom ekranu gleao svoje omiljene serije/filmove i sport prije svega..

 

 

 Tako ispada. Ipak zanimalo bi me povirit u kuće, stanove svih ovih koji kažu da nemaju TV.

Ne znam što ti nije jasno, sve što mi treba imam na računalu, tebletu, mobitelu. Vrhunske serije, najnoviji filmovi, glazba, sve to imam na računalu koje mi ionako treba za druge stvari. Mi smo imali TV koji je gledala samo moja mama, a kad je umrla, prodali smo ga i glupo mi je kupiti TV za novce za koje mogu dobiti PC s vodenim hlađenje. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 19:39 (rjakopec).
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
Anđeo bez falinge kaže...

na HRT-u imaš obrazovnih emisija koje se time bave pa ne bi bilo loše kada bi ih ponekad pogledao.

nema

 

Vidim da su te uvjerili da ima.

 

No nema.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 20:01 (Glavas_ZG).
10 godina
offline
Re: Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor,
rjakopec kaže...
Dead kaže...
toxic kaže...

Dakle ako nemaš TV onda si super..

Najcera rak rana je Internet... bez toga si super...

Bez TV-a ili s njim uvijek imam sve informacije i vise njih na mobitelu/racunalu.

TV mi je ionako sporedna stvar za "gledanje vijesti" to saznam kako sam i gore naveo..

TV sluzi da bi na velikom ekranu gleao svoje omiljene serije/filmove i sport prije svega..

 

 

 Tako ispada. Ipak zanimalo bi me povirit u kuće, stanove svih ovih koji kažu da nemaju TV.

Ne znam što ti nije jasno, sve što mi treba imam na računalu, tebletu, mobitelu. Vrhunske serije, najnoviji filmovi, glazba, sve to imam na računalu koje mi ionako treba za druge stvari. Mi smo imali TV koji je gledala samo moja mama, a kad je umrla, prodali smo ga i glupo mi je kupiti TV za novce za koje mogu dobiti PC s vodenim hlađenje. 

Hmm

15 godina
offline
Kako razmišlja moderni kupac? Nema televizor, vije

u svakodnevici se uvjerih kako "suvremen kupac" (osobito mlađi - do 20) uopće ne razmišlja. njime upravlja marketing i rekla-kazala. radi mu samo leđna moždina za vitalne funkcije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 9:44 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice