Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077

poruka: 19
|
čitano: 5.814
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077".
7 godina
protjeran
offline
Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077

Samo da ne ispadne za godinu-dvije da ce PC igra imati opet downgradeanu grafiku, kao sto je to bilo sa W3.

PC ne smije patiti na ustrub konzola.

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077

Ne bi smjelo, ali to je do sada u biti pravilo.

 

Ciljano PC, PS4, XOne. Pretpostavljam PS5 i XOne2.

Tako da racunam na downgrade za PS4 i XOne.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077

Ako ce downgradeati grafiku, mogu ga staviti i na Switch.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk
Čitatelj kaže...

Ako ce downgradeati grafiku, mogu ga staviti i na Switch.

 Slažem se. Kad je lom nek je brodolom

7 godina
protjeran
offline
Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077

Pa neg sta, otg SP igranje je savrsena stvar.

 

Grafika je super, al igrivost je uvjek ispred grafike.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077

Demo se vrtio na najboljoj raspoloživoj konfiguraciji, who would've guessed... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 11:05 (makzy621).
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077

Pa u ranoj fazi ne smiju dozvoliti da igra zasteka na prezentaciji - nebi nikog pozitivno dojmilo.

Bitno da su koristene sve desktop-grade komponente, a ne tipa Intelov dual Xeon setup sa 128GB ECC-DDR4 sa 2x Quadro GV100.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk
Koliko god bilo bedasto pitanje 'koja konfa', jer naravno da nece koristiti gtx 1050ti i privjesak za prvu gameplay prezentaciju, za ikakav zakljucak i ovako na nevidjeno fali nam podatak o rezoluciji
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk
Čitatelj kaže...

Samo da ne ispadne za godinu-dvije da ce PC igra imati opet downgradeanu grafiku, kao sto je to bilo sa W3.

PC ne smije patiti na ustrub konzola.

 slabo razumiješ stanje tržišta kad ovo pišeš...patnja PC-a kao platforme zbog konzola je zanemariva u usporedbi patnje PC-a kao platforme zbog većinski loših konfiguracija...eto taman ce neki developer uloziti 3 puta više love da od igre napravi perverziju kako bi 5% korisnika koji imaju ovu konfiguraciju iz clanka moglo uzivati u cool teksturama i slicno...normalno da nece...igra se pravi s ciljem da se zaradi najvise moguce na njoj, a ne da ona nekog impresionira...vecina konfiguracija je snagom na razini ps4 konzole (otprilike 1050 grafa i neki ekvivalentni procesor) i to pricamo samo o sirovoj snazi, dok je iskoristivost nesto na strani ps4...i ti tu sad pricas da PC pati od konzola...ne kazu bezveze da je ljudska glupost ponekad..............

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 11:36 (tomko).
7 godina
protjeran
offline
Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077

Gubis bit. Developer ulozi resurse u razvijanju perverzije - i onda iskljuci 30% toga na PC-u da se konzole nebi osjecale ostecene.

 

Dakle nije CDPR ulagao vise novaca u PC grafiku, nego je samo onemogucio odredjene stavke da grafika bude otprilke jednaka kao na konzolama.

 

Vise im je gubitak love sto i nakon 2 godine i dalje krpaju i unaprijedjuju igru. Osobito na konzolama, mislim da su dobile HDR, veci refresh-rate i svakakve finese.

Al da je to uzrokovalo i kraci render distance, pa u daljini konzole ne rederiraju tako puno detalja. No sve u svemu su iskoristili snagu konzola do kraja,

dok na PC-u kad se otkljucaju sve skrivene opcije - igra izgleda dve generacije iznad konzola.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077

Neka samo ostave sve napredne opcije za grafiku na PC-u pa da konzolaši vide što sve propuštaju :D 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077

Why did the Console Peasent cross the road? To render the other side :P

Moj PC  
9 0 hvala 0
Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk 2077

 

Eh kao vlasnik XBOX ONE X konzole stvarno nisam siguran što ja točno propuštam u odnosu na PC master race?

 

 

Recite mi kakvu kantu bi ste složili da ima 1TB diska, jako kvalitetni kontroler ... i da omogućava 4K Forzu Motorsport 7 i to na 60 fpsova?? I da ne dođe više od 4,500kn.

 

 

 

Just saying 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk
“Besplatne” igre? :D
16 godina
offline
Re: Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk
tomko kaže...
Čitatelj kaže...

Samo da ne ispadne za godinu-dvije da ce PC igra imati opet downgradeanu grafiku, kao sto je to bilo sa W3.

PC ne smije patiti na ustrub konzola.

 slabo razumiješ stanje tržišta kad ovo pišeš...patnja PC-a kao platforme zbog konzola je zanemariva u usporedbi patnje PC-a kao platforme zbog većinski loših konfiguracija...eto taman ce neki developer uloziti 3 puta više love da od igre napravi perverziju kako bi 5% korisnika koji imaju ovu konfiguraciju iz clanka moglo uzivati u cool teksturama i slicno...normalno da nece...igra se pravi s ciljem da se zaradi najvise moguce na njoj, a ne da ona nekog impresionira...vecina konfiguracija je snagom na razini ps4 konzole (otprilike 1050 grafa i neki ekvivalentni procesor) i to pricamo samo o sirovoj snazi, dok je iskoristivost nesto na strani ps4...i ti tu sad pricas da PC pati od konzola...ne kazu bezveze da je ljudska glupost ponekad..............

 Ne. Na PC igri imaš menu koji se zove "grafičke postavke" i tamo si klikaš nešto primjereno tvojem setupu. "can it run crysis" je upravo svoju slavu stekao iznimno zahtjevnim postavkama, i opet su ga ljudi kupovali i igrali - samo naravno, malčice tužni jer nekima postavke nisu bile na ultra uber max 4K @140Hz. Dakle, ne vidim nikakve prepreke u izdavanju igre na max postavkama ako je, a vjerujem da je, bazirana na red 3 engineu. Mislim da nije problem ni ovaj setup, to je standardni single gpu setup, problem je vjerojatno što je igra fizički nedovršena. Nije to EA da na tržište pusti smeće za koje potom dvije godine izdaju patcheve. Ili racing igru tipa NFS za koju ne nađu za shodno na pc imati uključen kontroler u obliku volana. Tko će sad mijenajti kod napravljen za konzole, jel.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk
4 k 60 fps ? Mos mislit.garant trotla i rezu i fps. Ako neznas sto propustas informiraj se malo.ima toga podosta.
xfact
Re: Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk
leo_91 kaže...
“Besplatne” igre? :D

 

S EA Premium accessom i XBOX game passom mislim stvarno nema vise apsolutno nikakvog razloga piratizirati. Bas nikakvog. Sve zajedno dodje mjesecno mozda 150kn, a imas preko 200 najnovijih igara, AAA hitova.

Re: Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk
=xfact= kaže...
4 k 60 fps ? Mos mislit.garant trotla i rezu i fps. Ako neznas sto propustas informiraj se malo.ima toga podosta.

 

pa reci mi , koja je poanta foruma ako ce se odgovarati "informiraj se negdje drugdje". Cha bum ja gubil kao xboxer?

12 godina
offline
Re: Kakva je konfiguracija korištena za Cyberpunk
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
=xfact= kaže...
4 k 60 fps ? Mos mislit.garant trotla i rezu i fps. Ako neznas sto propustas informiraj se malo.ima toga podosta.

 

pa reci mi , koja je poanta foruma ako ce se odgovarati "informiraj se negdje drugdje". Cha bum ja gubil kao xboxer?

 Na neozbiljno pitanje nemoj očekivati ozbiljan odgovor. Računalo ima mali milijun funkcija, konzola samo jednu (stvarno upotrebljivu). Pa kad je i u toj jednoj računalo bolje od konzole, kako možeš očekivati da će imati istu cijenu?

Imam PS4 i imao sams ve PS-ove do sada. Uglavnom zbog nogometa i nekih ekskluziva. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice