Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svirač?

poruka: 15
|
čitano: 5.179
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svirač?".
15 godina
offline
Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svirač?

"Čemu recenzirati mobitel koji je izašao prije više od godinu dana..."

 

Ja bih nadodao ".. i kojeg nema na Hrvatskom tržištu jer ga LG nije niti namijenio za to tržište

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svira
O audio kvaliteti u mobitelima se tek počelo šuškati prije dvije godine i još nije prihvaćena od svih proizvođača. Da se tu raspravljat može li uređaj tipa V20 zamijeniti DAP. Možda da za one početne modele na tržištu. Nešto manja razlika nego mobitel i DSLR.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svira
ivanv000 kaže...

"Čemu recenzirati mobitel koji je izašao prije više od godinu dana..."

 

Ja bih nadodao ".. i kojeg nema na Hrvatskom tržištu jer ga LG nije niti namijenio za to tržište

 ima ga u hr web shopovima i za oko 2500 kn je jedan od trenutno nekoliko bestbuy uredaja

a za ljubitelje dobrog zvuka jedini bestbuy

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 17:26 (digitall).
12 godina
offline
Re: Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svira
ivanv000 kaže...

"Čemu recenzirati mobitel koji je izašao prije više od godinu dana..."

 

Ja bih nadodao ".. i kojeg nema na Hrvatskom tržištu jer ga LG nije niti namijenio za to tržište

 Ima ga Neutrino (i u članku piše da ga je ustupio na testiranje) i Mobileshop za 2620kn.

12 godina
offline
Re: Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svira
digitall kaže...
ivanv000 kaže...

"Čemu recenzirati mobitel koji je izašao prije više od godinu dana..."

 

Ja bih nadodao ".. i kojeg nema na Hrvatskom tržištu jer ga LG nije niti namijenio za to tržište

 ima ga u hr web shopovima i za oko 2500 kn je jedan od trenutno nekoliko bestbuy uredaja

a za ljubitelje dobrog zvuka jedini bestbuy

 ZTE Axon 7 je best buy a i iPhone ima sasvim solidan audio sustav. Toliko solidan da su na blind testu iPhonea 5 i eksternog DAC-a od 2000$ mnogi "stručnjaci" popadali.

Autor članka bi trebao biti svjestan da u svojim godinama, a pogotovo ako je dugogodišnji ljubitelj glazbe i audio opreme, nije kompetentan recenzirati audio opremu jer je nagluh ko i ja.

13 godina
offline
Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svirač?
I HTC 10 ima vrhunski audio kvalitetu, a dostupniji je. Axon 7 je isto moćan tu i ima fenomenalne zvučnike. iPhone se od 7-ice srozao po pitanju kvalitete pa je za audiofile stari 6S ili SE bolji izbor
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svirač?

Audio tehnika je isto odavno ušla u kategoriju zmijskog ulja.

Postoje samo jitter i shimmer, a ostalo je maskiranje govna u celofan da ne smrdi istovremeno prodajući muda pod bubrege.

 

 

Kruha i igala...
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svira
digitall kaže...

 ima ga u hr web shopovima i za oko 2500 kn je jedan od trenutno nekoliko bestbuy uredaja

a za ljubitelje dobrog zvuka jedini bestbuy

 Ja bi dodao i Xiaomi mi a1

15 godina
offline
Re: Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svira
digitall kaže...
ivanv000 kaže...

"Čemu recenzirati mobitel koji je izašao prije više od godinu dana..."

 

Ja bih nadodao ".. i kojeg nema na Hrvatskom tržištu jer ga LG nije niti namijenio za to tržište

 ima ga u hr web shopovima i za oko 2500 kn je jedan od trenutno nekoliko bestbuy uredaja

a za ljubitelje dobrog zvuka jedini bestbuy

 

Ima ga za kupit ali nema Hrvatski jezik što je danas apsurd jer i puno manje firme kao što je Elephon stavljaju Hrvatski jezik.

To samo pokazuje da LG nije uopće briga za ovo tržište.

Nego, negdije sam pročitao da je to jedini mobitel koji nema led signalizaciju za propušteni poziv. Jeli to točno?

9 godina
offline
Re: Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svira
ivanv000 kaže...
digitall kaže...
ivanv000 kaže...

"Čemu recenzirati mobitel koji je izašao prije više od godinu dana..."

 

Ja bih nadodao ".. i kojeg nema na Hrvatskom tržištu jer ga LG nije niti namijenio za to tržište

 ima ga u hr web shopovima i za oko 2500 kn je jedan od trenutno nekoliko bestbuy uredaja

a za ljubitelje dobrog zvuka jedini bestbuy

 

Ima ga za kupit ali nema Hrvatski jezik što je danas apsurd jer i puno manje firme kao što je Elephon stavljaju Hrvatski jezik.

To samo pokazuje da LG nije uopće briga za ovo tržište.

Nego, negdije sam pročitao da je to jedini mobitel koji nema led signalizaciju za propušteni poziv. Jeli to točno?

pa dobro, nekom je i to bitno, ja npr. uvijek koristim sve na engleskom sto se tice elektronike, od pc-a do mobitela.. kad vidis ove nase prijevode povraca mi se i nemam pojma sto bi to trebalo znaciti.. ali dobro 100 ljudi 100 cudi

 

sto se tice led lampice nema je, ali ima sekundarni zaslon koji stalno radi (ako zeils) na kojem vidis sve notifikacije i ostalo.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svira
kak mislis jedini? nema ni moj A3 2017 led lampu za obavijesti..puno njih nema
11 godina
offline
Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svirač?

Nažalost, kvaliteta audio produkcije mi je najbitnija, a isto tako i najteža osobina za prepoznati prilikom kupnje uređaja. Nije jednostavno lupit test sa svojim slušalicama, sa svojom glazbom, niti prepoznati isto na traljavom youtube sadržaju gdje je bitnije u 12 megapiksela slikat prišteve.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svira
CelticFrost kaže...

Nažalost, kvaliteta audio produkcije mi je najbitnija, a isto tako i najteža osobina za prepoznati prilikom kupnje uređaja. Nije jednostavno lupit test sa svojim slušalicama, sa svojom glazbom, niti prepoznati isto na traljavom youtube sadržaju gdje je bitnije u 12 megapiksela slikat prišteve.

Pa ako ne prepoznas razliku izmedju razl. modela, onda ti je zapravo svejedno i mozes kupit bilo koji, zar ne?

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
11 godina
offline
Re: Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svira
CalvinRi kaže...
CelticFrost kaže...

Nažalost, kvaliteta audio produkcije mi je najbitnija, a isto tako i najteža osobina za prepoznati prilikom kupnje uređaja. Nije jednostavno lupit test sa svojim slušalicama, sa svojom glazbom, niti prepoznati isto na traljavom youtube sadržaju gdje je bitnije u 12 megapiksela slikat prišteve.

Pa ako ne prepoznas razliku izmedju razl. modela, onda ti je zapravo svejedno i mozes kupit bilo koji, zar ne?

 Točno, ali razlike ima razlike ima; samo mi kao informacija nije dostupna osim ako sam uspio prije isprobati - što nije uvijek fizički moguće/jednostavno. Npr. kupujem novi mobitel iz Kine i nemam pojma što me na tom polju čeka. :P

8 godina
offline
Re: Koliko je mobitel zapravo dobar glazbeni svira
BlueMax kaže...

 ZTE Axon 7 je best buy a i iPhone ima sasvim solidan audio sustav. Toliko solidan da su na blind testu iPhonea 5 i eksternog DAC-a od 2000$ mnogi "stručnjaci" popadali.

Autor članka bi trebao biti svjestan da u svojim godinama, a pogotovo ako je dugogodišnji ljubitelj glazbe i audio opreme, nije kompetentan recenzirati audio opremu jer je nagluh ko i ja.

 Ovaj lik kaže i da 3,5mm adapter za sedmice i novije ima vrhunski zvuk:

http://www.kenrockwell.com/apple/lightning-adapter-audio-quality.htm

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice