Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

poruka: 20
|
čitano: 8.023
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda".
12 godina
online
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

Ko dušu dalo za kositi Zombije :)

Ne vjerujem da bude išlo u promet bez zaštite elisa.

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

150000$  za 10 do 25 min leta.

 

"Dubai's finest" će ih koristit za odlazak po krafne i kavu svako ujutro.

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

Da, da, malo se noga posklizne i eto mljevenog mesa...

 
9 0 hvala 0
16 godina
online
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

Max. visina 0.5m ?

Svemir.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

Pa dooobro, bolje je od Ben Hurove dvokolice.. i više štete će napraviti pri kontaktu 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
online
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

What Could Possibly Go Wrong?

 
12 0 hvala 0
9 godina
offline
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

U slučaju malo grubljeg slijetanja od vozača/pilota ostanu samo šnicle. 

 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

Pratim ekipu iz hoversurfa već dosta dugo i iskreno od samih početaka djeluju da nemaju pojma što rade. Na nekim ranijim prototipima su elise pokretali preko remenica a motori su bili smješteni centralno. To se raspadalo sve već nakon 2 minute. Onda su stavili slično kao sad. Pa su promijenili x motora. Na jednom predstavljanju su lumeni čak na kross motor stavili samo dvije elise. Jedna napred, jedna iza. Čak i predškolskom uzrastu bi bilo jasno da to ne može ni iz hangara izaći. Uglavnom sav njihov rad se svodi na jedno kratko teatralno pokazivanje u kojem ova kvazi letjelilca sa iznimno visokim težištem i nikakvom stabilizacijom preleti pedesetak metara brzinom ljudskog hoda. Ovo nije ni za voziti na daljinski, a kamoli da itko s tim pokuša 100 km/h ili više koliko je deklarirano.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 8:51 (Zeljko9r).
 
10 0 hvala 0
14 godina
online
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

Youtube filmići sa ruskih cesta će postati dosta krvaviji

PSN - darklydexter
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u p
glava11 kaže...

Pa dooobro, bolje je od Ben Hurove dvokolice.. i više štete će napraviti pri kontaktu 

 Messalina dvokolica.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
online
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

dobar kupac ta policija iz Dubaia. Treba napravit i ponudit im još neku beskorisnu i neupotrebljivu "visokotehnološku" glupost.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

Ovo će biti super oružje tijekom zombi apokalipse :), 10aak minuta... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

ni rusi ni arapi ne kuže da na kosilicama noževi moraju biti s donje strane. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u p
jozef kaže...

dobar kupac ta policija iz Dubaia. Treba napravit i ponudit im još neku beskorisnu i neupotrebljivu "visokotehnološku" glupost.

--------------

 

Dubai, Abu Dhabi.. UEA općenito.. žele na silu postati i reklamiraju se kao takvi.. neka turbo moderna utopijska sredina s naglaskom na budućnost, ekologiju, blabla. I sve što donekle ima poveznice s tim ovi bacaju lovu bez obzira ima li to smisla ili ne. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 10:04 (Zeljko9r).
15 godina
offline
Re: Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u p
I oni su ovo doista nekome prodali?

Dečkima ČESTITAM na uspjehu :-)

A ovi debili koji su to kupili, želim im brzu i bezbolnu smrt - ništa drugo ne možeš očekivati od ovoga
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u p
MMX kaže...

Da, da, malo se noga posklizne i eto mljevenog mesa...

 

Mislim da bi ovako trebao izgledati završni proizvod sa zaštitnom mrežom oko elisa.

 

  hoversurf S3 ultralight

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 19:38 (memulica).
14 godina
offline
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

Nekoliko pitanja: kakva korist od ovoga, koja budala to misli voziti, koja (još veća) budala misli kupiti - osim ludih Arapa, što se pametnoga može napraviti i koliko daleko se može otići u roku od tih 10-20 minuta za koje vrijeme se potroše baterije? Ukratko, tehnološki zgodna fora, ali preskupo, nesigurno i nepraktično. Policajac te ganja 15 minuta i crkne mu baterija.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u p
učo kaže...

Nekoliko pitanja: kakva korist od ovoga, koja budala to misli voziti, koja (još veća) budala misli kupiti - osim ludih Arapa, što se pametnoga može napraviti i koliko daleko se može otići u roku od tih 10-20 minuta za koje vrijeme se potroše baterije? Ukratko, tehnološki zgodna fora, ali preskupo, nesigurno i nepraktično. Policajac te ganja 15 minuta i crkne mu baterija.

 Milicija je imala Zastave 750 pa su svjedno ulovili vecinu kriminalaca, elem nije stvar u vozilima ni ganjanju.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
5 godina
neaktivan
offline
Re: Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u p
Bas lijepo trebalo je izaci u rubrici viceva. Tko bi drugi ovo kupio nego policija
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Leteći motocikl, ruski Hoverbike S3, kreće u proda

Često znam trolati hrvatske rusofile vezano uz rusku tehnologiju i inteligenciju. Ali, kao to često bude, stvarnost se pokaže još brutalnijom od blesavog trolanja.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice