LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informacije

poruka: 10
|
čitano: 3.936
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informacije ".
15 godina
offline
LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informacije

Za takav hardware bi trebala biti baterija od najmanje 4000 mah

 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informac
ivanv000 kaže...

Za takav hardware bi trebala biti baterija od najmanje 4000 mah

U potpunosti se slažem.

15 godina
offline
LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informacije
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informac
plavi08 kaže...

 oko za oko, zub za zub 

16 godina
offline
LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informacije

Nevjerojatno je da otkad postoje pametni telefoni baterije su iz godine u godinu smeće. I svaki put ista priča, ista baterija ali novi štedljiviji procesor i veći ekran ne troše više pa je autonomija jednaka. Zaista bih volio da se svakom proizvođaču obije o glavu stavljanje baterija od 3000mah u flagship modele.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informac
Ja kupio leeco le pro 3. 4070Mah baterija. 2 dana ne punim. A lg g4 kad sam imao nije mi izdržao malo jace od pola dana. A le pro tanak toliko da nosim silikonsku maskicu da mi ne ispadne. Stvarno ne mogu vjerovat da kinezi stavljaju min 4000 a ovi "brand" mobiteli 3500mah plafon...
Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informac
Notch? Znaci i ovog preskačem... :-(
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informacije

imam dojam da je notch samo prijelazno riješenje dok ne smisle kako će i njega eliminirat

 

veća glupost mi je bio edge zaslon od samsunga,nisam znao kako drzat mobitel u ruci da nesto ne brka po ekranu

 

previše forsiraju ovo s ekranima,zašto nitko ne trpa baterije od 5-6k mah,oukitel je to prije par godina vrtio,šteta što je bio ostatak mobitela za k

Svemirski mega car
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informacije

Nikad LG vise u moje ruke.

Darko
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G7 stiže u svibnju, a tu su i nove informac
Edge od Samsunga je još uvijek iritacija do bola, plus što se lagano strga u padu. Kada gledam povećeg kolegu na poslu kako ćevapima tipka bjesomučno, oblije me smijeh i to naglas.

BTW Lenovo P2 ima 5200mAh bateriju, kupio dva za roditelje, traju po 5 dana, Snapdragon 625 veti sve dosta glatko... i još su lagano metalni. Za 2500kn prije godinu dana bestbuy.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice