Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršavljen

poruka: 20
|
čitano: 7.122
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršavljen".
15 godina
offline
Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršavljen

ok, tablete su za one koji ne moraju, poput somalijaca, trčati za kokoši koja im uvijek pobjegne preko grane u etiopiju (i natrag, kad je tamo počnu ganjati). a kaj je s debljinom koja nije nužno posljedica overžderinga? ono - moraš svakodnevno uzimati uzimati hormone, antidepresive, bla, i toviš se tak da si do dana republike taman za pod nož za kobase? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršavljen

Za takvi lijekovi ne postoje oduvijek? Riječ je o glini, laporima i sl.  koji zatiru osjećaj gladi. Mnogi su narodi zbog gladi (a ne mršavaljenja) jeli  glinu, pa se ta pojava zova geofagija.

Riječ je o tome da zasitnost i kalorična vrijednost hrane nisu (uvijek) korelirane. 

 
3 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršavljen

Debeljuce su prije svega psihijatrijski pacijenti poput alkoholičara, narkomana.

Znate onu narodnu "jedam malo ali se debljam, loši su mi hormoni,odn metabolizam" Naši bolnički psihijatri, psiholozi..psihoterapeuti su lezilebaroši i ni malo nisu zainteresirani uvesti taj problem u svoju dijagnostičko terapijsku praksu.

 

Tzv. podvezivanje želuca i magične tabletice su budalaština.

Eno vam lijep "veliki" primjer Jacques Houdek odn Željko debeljko koji je obavio Barijatriju i nije skinuo ni grama.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 9:28 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršav
Anđeo bez falinge kaže...

Debeljuce su prije svega psihijatrijski pacijenti poput alkoholičara, narkomana.

Znate onu narodnu "jedam malo ali se debljam, loši su mi hormoni,odn metabolizam" Naši bolnički psihijatri, psiholozi..psihoterapeuti su lezilebaroši i ni malo nisu zainteresirani uvesti taj problem u svoju dijagnostičko terapijsku praksu.

 

Tzv. podvezivanje želuca i magične tabletice su budalaština.

Eno vam lijep "veliki" primjer Jacques Houdek odn Željko debeljko koji je obavio Barijatriju i nije skinuo ni grama.

 POdvezivanje zeluca nije zajebancija jer ko se ne drzi prehrane moze riknut. Eno ti onog youtubera Boogiea. Lik se prepolovio od operacije, ali se drzi prehrane.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
11 godina
offline
Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršavljen

Ja mislio postoji jedno 10 000 000 tableta za mršavljenje, kad ono... vidi vraga.... japanski bioenergetičari bioinžinjerili još jednu novu.. a HA HA HA HA

Time waits for no man.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršav
SimeKZ kaže...

 POdvezivanje zeluca nije zajebancija jer ko se ne drzi prehrane moze riknut. Eno ti onog youtubera Boogiea. Lik se prepolovio od operacije, ali se drzi prehrane.

 Dakle, došli smo opet na moju tezu o "problemu u glavi"

Nakon operacije se drži režima prehrane i ne deblja se.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
offline
Re: Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršav
Doktor koji je proveo studiju zove se Ali pa sve čekam kad će kontra klimaks studije a ono šipak. Ili špek, kad smo već na temi
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršavljen

ako lubaf ide kroz želudac, njegovo podvezivanje jednako je vazektomiji, što nije baš u skladu s deklariranom državnom p(o)litikom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršavljen

Tipicni americki prstup problemu - borba prekomjernom medikacijom umjesto samokontrolom i zdravim nacinom zivota. Ovako ce nastaviti obijesno zderati sve pred sobom, samo sto nece imati nikakve posljedice. Ni trenutno zapadnjacki stil zivota nije odrziv i bude sve otislo k vragu prije ili poslije, a ovi bi jos cijeli proces i ubrzali.

 

Da vidis kako bi se svi doveli u red kad kada bi im se povisilo zdravstveno osiguranje 2x ako su pretili (bez hormonalnih poremecaja kao uzroka) ili puse.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršavljen

ne mogu tebe hormonalni poremećaji udebljati. 

Zrak ne deblja, voda ne deblja. hormonalni poremećaj može samo izazvati pojačan tek i opet, onda, sve je na tebi kako ćeš se s time nositi.

 

nije za pretilost kriva zapadnjačka civilizacija, tzv truli kapitalizam, Amerika. 

 

u Americi ne trebaš povećati 3x debelima, pušačima, alkoholičarima jer oni relativno brzo idu pod nož pa ti vidi kad ti oderu 50.ooo dolars za operaciju.

u europskom zdravstvenom sustavu je to problem jer smo ovdje i dalje u trulom socrealističkom svijetu što se tiče zdravstva.

svi plaćamo iste doprinose, u "truloj" Amerki NE.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršav
Kad se sprijeci resorpcija u pocetnom djelu tankog crijeva, sta bude sa ugljenim hidratima kad odu nize/dalje u tanko pa debelo crijevo?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršavljen

ima li Dottore kakvo misljenje na low-carb dijete (keto npr) vs. dijabetes type2?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršav
Anđeo, savršeni:
Pričaš kao da nikad nisi bio u Americi. Sranja koja jedu ne možeš prepoznati, osim grilla, to su doktorirali.

Debljina je posljedica obilja, industrijske proizvodnje hrane, strke u životu prosječnog čovjeka, nešto malo gena. Svi smo programirani udebljati se za zimu/loša vremena, neki od nad malo više. Nemoj misliti da su debeli debeli zato što su lijene konjine koje se samo prežderavaju.
Ja rekoh
6 godina
protjeran
offline
Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršavljen

Feudalac socijalistički...

Ne stavljaj mi u usta što nisam napisao, udebljat ću se.

nigdje nisam ni aludirao da su predebeli ljudi lijene konjine.

Kad bi gledao po onom idiotskom BMI indexu nas 90% je pretilo i imamo problem.

Mislim da se zna na koga se misli kad se kaže bolesno debel.

Da, oni su mentalno bolesni ljudi i liječenje treba krenuti od "glave" a ne operacijom ili čarobnim pilulicama.

 

te tabletice su kao kad alkosu daš Antabus. on ga jednostavno kod kuće ne uzme, ode piti i to je to.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2018 1:00 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršav
Anđeo bez falinge kaže...

Feudalac socijalistički...

Ne stavljaj mi u usta što nisam napisao, udebljat ću se.

nigdje nisam ni aludirao da su predebeli ljudi lijene konjine.

Kad bi gledao po onom idiotskom BMI indexu nas 90% je pretilo i imamo problem.

Mislim da se zna na koga se misli kad se kaže bolesno debel.

Da, oni su mentalno bolesni ljudi i liječenje treba krenuti od "glave" a ne operacijom ili čarobnim pilulicama.

 

te tabletice su kao kad alkosu daš Antabus. on ga jednostavno kod kuće ne uzme, ode piti i to je to.

Sjecam se kada je rodak prije par godina u sobotu navecer prije izlaska uzeo neku tabletu. Pitam ga sto je to, a on odgovara - e to je da mogu vise popiti veceras!  

6 godina
protjeran
offline
Re: Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršav
kerum kaže...

Sjecam se kada je rodak prije par godina u sobotu navecer prije izlaska uzeo neku tabletu. Pitam ga sto je to, a on odgovara - e to je da mogu vise popiti veceras!  

 

To je to.

Lijepo se ispovraća, nastaviti piti, opet se ispovraća i tako u tijeku večeri dvadesetak puta...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
offline
Re: Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršav
Anđeo...:
Posve je jasno što si ti rekao odnosno implicirao, samo ti je neugodno kad sam tu poruku ogolio do kosti. Nadalje, zaboravio sam te podsjetiti da ameri više ne mogu imati police na osnovu ranijih stanja, obama se pobrinuo za to. Njihov sustav je i dalje vrlo čudan - najbogatiji mogu dobiti najbolju uslugu na svijetu, ali većina ima lošiju u odnosu na evropske, kako ti kažeš socijalističke sustave pa su im parametri poput životnog vijeka, smrtnosti novorođenčadi i slično bliže nekim banana republikama. Ugradnja umjetnig kuka košta 120 k od čega je participacija u vrlo dobroj polici 20k. Za tih 20 k odeš u Belgiju, sve iskeširaš po komercijalnim cijenama, dobiješ vlastitu sobu, američki kuk, fizioterapeuta itd i još ti pored povratne avio karte ostane za solidan rabljeni automobil. Njihovom HZZOu je zakonom zabranjeno pregovarati o cijenama ljekova i drugih usluga. Sistem im je suludo skup i nije mjerilo ničega osim dostupnosti zadnje tehnologije za dovoljno bogate. A sad se malo smiri
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2018 12:08 (Feudalac).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršav
"Najjednostavnije rečeno, kreirali smo operaciju u tableti", rekao je koautor projekta dr. Yuhan Lee

Ovakve glupe simplifikacuje su razlog zašto znanost gubi na ugledu u općoj populaciji (lov na 'božju česticu' i sl.). Onda neki priglupi novinar to doslovno shvati i tako prenese i začas ljudi počnu pričati o 'operaciji tabletom'.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršav
kerum kaže...

Tipicni americki prstup problemu - borba prekomjernom medikacijom umjesto samokontrolom i zdravim nacinom zivota. Ovako ce nastaviti obijesno zderati sve pred sobom, samo sto nece imati nikakve posljedice. Ni trenutno zapadnjacki stil zivota nije odrziv i bude sve otislo k vragu prije ili poslije, a ovi bi jos cijeli proces i ubrzali.

 

Da vidis kako bi se svi doveli u red kad kada bi im se povisilo zdravstveno osiguranje 2x ako su pretili (bez hormonalnih poremecaja kao uzroka) ili puse.

 Nebi, ironično, dokaz toga je ista ta amerika iz prvog dijela tvog posta.

6 godina
protjeran
offline
Re: Lijekovi kao zamjena za kirurške zahvate mršav
Feudalac kaže...
Anđeo...:
Posve je jasno što si ti rekao odnosno implicirao, samo ti je neugodno kad sam tu poruku ogolio do kosti. Nadalje, zaboravio sam te podsjetiti da ameri više ne mogu imati police na osnovu ranijih stanja, obama se pobrinuo za to. Njihov sustav je i dalje vrlo čudan - najbogatiji mogu dobiti najbolju uslugu na svijetu, ali većina ima lošiju u odnosu na evropske, kako ti kažeš socijalističke sustave pa su im parametri poput životnog vijeka, smrtnosti novorođenčadi i slično bliže nekim banana republikama. Ugradnja umjetnig kuka košta 120 k od čega je participacija u vrlo dobroj polici 20k. Za tih 20 k odeš u Belgiju, sve iskeširaš po komercijalnim cijenama, dobiješ vlastitu sobu, američki kuk, fizioterapeuta itd i još ti pored povratne avio karte ostane za solidan rabljeni automobil. Njihovom HZZOu je zakonom zabranjeno pregovarati o cijenama ljekova i drugih usluga. Sistem im je suludo skup i nije mjerilo ničega osim dostupnosti zadnje tehnologije za dovoljno bogate. A sad se malo smiri

 Feudalac

 

Narcisoidnost je psihički poremećaj a ne vrlina...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice