Londonski liječnici dobit će pomoć umjetne intelig

poruka: 5
|
čitano: 2.382
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Londonski liječnici dobit će pomoć umjetne intelig".
14 godina
neaktivan
offline
Londonski liječnici dobit će pomoć umjetne intelig

Eto sad će im umjetna inteligencija odlučivat koje će djete prije ubiti pa će nju moći okriviti a ne dok se usrani par iz kraljevske obitelji šepurio sa svojim novim djetetom i u isto vrijeme jedan Alfie Evens i njegovi roditelji proživljavali tu cijelu tragediju malo je to zasjenilo kraljevski događaj. Umjetna inteligencija će im dobro doći i kod otimanja tek rođene djece roditeljima za koje ona odluči da bi u budučnosti mogli nešto napraviti pa ih odmah kazne tako što im odmah oduzmu djeti i nikad ga više ne vide, sve to sada rade službenici koji imaju normu koliko djece moraju oduzeti i prema tome su nagrađeni, a oko toga se stvorio i veliki unaosan biznis. Dobar dokumentarac o tome.

 
0 10 hvala 0
16 godina
offline
Londonski liječnici dobit će pomoć umjetne intelig

Tak i ja znam bit liječnik 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Londonski liječnici dobit će pomoć umjetne int
Mda.. i jos ih zaprase kemtrejlsima prilikom otimanja..
15 godina
offline
Londonski liječnici dobit će pomoć umjetne intelig

gospođo, naš stroj kaže da imate upalu pluća. 

ali ja sam samo slomila nogu!

dobro, nek vam bude. i ai može pogriješiti. možda je samo bronhitis.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Londonski liječnici dobit će pomoć umjetne int
lllnuclearlll kaže...

Tak i ja znam bit liječnik 

To je suština katastrofe primjene umjetne inteligencije. Ne samo u medicini, nego skoro u svemu.

 

Zaboravimo svi lipo svoje vještine i znanje i pričekajmo što će AI algoritam izbacit na monitoru. 

 

US iskustvo u primjeni:

AI označi strelicama na rendgenskoj snimci sumnjive detalje, a onda, s vremenom, doktori i ne gledaju ništa drugo. A pacijenta nitko i ne sluša. Šta pacijent ima pričat. "Ne boli tebe tu di govoriš, nego di kompjuter pokaže". Mora da je točno. Samo šalji dalje na pretrage, dok pacijent ne krepa, a lova stiže za svaki novi pregled. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 20:31 (shkval).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice