Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa senzor

poruka: 10
|
čitano: 3.713
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa senzor".
13 godina
offline
Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa senzor

Ovo je super! Ako bude takva cijena!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa senzor

Jos kad bi imao 3.5mm jack, kupio bih ga instantno. To je valjda jedina stvar koja mi nedostaje sad na Mi Note 3

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa senzor

Dobar!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa se
Grozni_Zabac kaže...

Jos kad bi imao 3.5mm jack, kupio bih ga instantno. To je valjda jedina stvar koja mi nedostaje sad na Mi Note 3

 

Ima!! https://www.gsmarena.com/meizu_16_plus-9279.php

 

Mene je ovaj sad pravo naložio :). Bolji je nego Mi8 prema ponuđenom uz otprilike jednaku cijenu.

Jedino me pati nedostatak ikakve podrške/razvoja custom ROM-ova na XDA za bilo koje Meizu modele... ne znam zašto je to tako

12 godina
offline
Re: Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa se
mrki_man kaže...

Jedino me pati nedostatak ikakve podrške/razvoja custom ROM-ova na XDA za bilo koje Meizu modele... ne znam zašto je to tako

 Zbog mediatek chipova. Ali kako vidim, ovaj ce doci za Snapdragonom, tako da se nadam nekom custom romu sa sto ciscim androidom. Sada sam jaaaako zainteresiran za ovaj mob. Nema notch, papak scanner za prednje strane i ima 3.5mm jack. To su jedine stavke koje trazim na slijedecem mobu. Riskirao sam s Mi Note 3 i stvarno mi jako smeta sto nema 3.5mm. Idem na dulji put i onda nakon nekog vremena moram prestat slusati muziku jer se mob mora napunit.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 12:31 (Grozni_Zabac).
15 godina
offline
Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa senzor

Ovo je prakticki savrsen telefon. Dobar konkurent OP6, a cak i jeftiniji.

 
2 0 hvala 0
8 godina
online
Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa senzor

čini se kao dobar mob,jedina boljka bi mogle biti kamere. može imat dobar senzor i ois ali ako je software sranje onda badava.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa senzor

Osobno bih volio da je baterija još malo veća, ali na ostalo nemam prigovor... 

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa se

Trenutno imam Mi Note 3 koji ima skoro pa isti kapacitet baterije i ne mogu se nesto pozaliti na to. Jedino ne znam koliko ce Snap 845 biti rastrosan naspram ovog Snap 660 kojeg trenutno imam i nadam se da nece biti previse posto se ipak radi o jacem chipu.

12 godina
offline
Meizu 16 i 16 Plus službeno bez notcha i sa senzor

Ma kužim ja to i sam sam imao dosta mobitela s tim kapacitetom i radili su cijeli dan, mada bih uvijek potpisao radije koji milimetar debljine a veća baterija...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice