Metro Exodus - Vlakom u bolji život

poruka: 27
|
čitano: 6.827
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Metro Exodus - Vlakom u bolji život".
14 godina
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Mateja kompetetnost tvog ocjenjivanja je srozana onog momenta kad si Onom smecu od Far Cry dala bolju ocijeni nego Metrou

Bolje se uhvati neceg drugog

Huawei Mate 20 Pro
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 8:28 (pasko).
Moj PC  
11 4 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

A cuj to je subjektivno misljenje - mozda vise voli Yahoo seljo Americana nego Stalingrad tunele.

 

No kad se gleda objektivno, Metro je bolji naslov od Farkrija. Sta je slijedece? Novi CoD bolji od Cyberpunka?

Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Osvrt se čini okej, malo provokativan, ali nisam probao zadnji dio pa ne znam jel baš tako.

 

Ocjena se i meni čini niska, ali možda je igra stvarno izašla maksimalno neispleglana pa živcira sitnicama...

 

Teško je ne biti kontroverzan kad ocjenjuješ nešto što vole fanovi a ti si kao objektivan, zar ne?!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Igrao sam nekih 2 sata i obrisao :S poludio sam na cut-scenove bar napocetku gdje ih je doslovno svakih 5 minuta, nemogu se ni uziviti u igru niti nista stalno me prekidaju s glupim cut-scene koji traju dosta dugo. 

 
1 9 hvala 0
15 godina
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Metro Exodus je bolja igra od Far Cry New Dawn no to je sve kako se kome svidi . I tako te ocjene nikad nisam gledao jer su ukusi razliciti. 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
Bezvezna igra, probao par misija doslovno copy paste metro reduxa, grafika nis bolja koliko god to netko tupio, pobrisao.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 11 hvala 0
16 godina
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Meni je super za sada, pogotovo mi pase ta "sporost" radnje za promjenu, signem razgledavati i istrazivati, navikao sam se. Al da bi glavni lik mogao brze hodati, mogao bi. 

Grafika je odlicna, i prva igra gdje je razlika izmadzu ne-RTX i RTX (imam gf 2070) jako ocita, sada primjetim lose/krivo osvjetljenje u svakoj drugoj igri koja nema ray tracing globalne iluminacije.

Uglavnom uzivancija od igre, ja bi joj dao oko 83-85%.

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Ne znam čemu ocjenjivanje kad se sve može riješiti samo sa dobrim i lošim stranama na kraju recenzije i sve to dobro objasniti u samom tekstu. Ja osobno gledam minuse i vidim dal je autorov minus i meni minus. Ako autor napiše da 'grafički igra i nije na nivou današnjih standardi', ja to zanemarim jer se ne palim na grafiku nit približno tolko, pa više gledam stvari koje su mi bitne za određeni tip igre i recenziju istih.

Sama recenzija je OK u najmanju ruku. Barem gramatički izgleda dobro za razliku od većine postova na teme ovdje, pogotovo onih negativnih.

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

super je igra

o njenim problemima koje navodi ja ih uopce nemam

igram na 1080ti u 1440p na Ultra i imam 85-90 fps i nemam nikakvih oscilacija

grafika i atmosfera vrh

ima nekih stvari sto malo zivciraju ali se u svemu odlicno

moja je ocijena 88/100

Huawei Mate 20 Pro
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 12:05 (pasko).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Jel zna netko jer ima mod da netreba gas maska?

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Tko još igra Metro na engleskom jeziku ?

 

To mi je uvijek bilo obavezno na ruskom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

što vrijeme više odmiče, igre su sve gore i gore*. nedovršene, traljave, zbrčkane, neigrive, nepotrebno napumpanih hardverskih zahtjeva itd. e, da: i sve skuplje i zaštićenije. jel to prilagođeno milenijalcima ili ..? 

 

*podatak osnovan na igranju na PC-u približno od posljednjeg wolfensteina (koji bijaše i još je ok) do danas.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
darijoman kaže...

Tko još igra Metro na engleskom jeziku ?

 

To mi je uvijek bilo obavezno na ruskom

 ja igram na engleskom, ruski ne razumijem niti riječi 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
pasko kaže...

Mateja kompetetnost tvog ocjenjivanja je srozana onog momenta kad si Onom smecu od Far Cry dala bolju ocijeni nego Metrou

Bolje se uhvati neceg drugog

Drago mi je da ti je Metro Exodus pružio ugodno i zabavno igraće iskustvo. Meni nije, zbog čega je ocjena takva kakva jest.

 

"Onom smeću od Far Cry" sam dala ocjenu koju sam dala zato što mi je igra bila zabavna (izuzev priče), nije imala problema s performansama, bugove su riješili u odnosu na prethnodni nastavak i za igru koja nudi otvoren svijet, zabavniji je i pruža puno više slobode od onog kojeg nudi Metro. Već ako moramo uspoređivati te dvije igre.

 

Da li to znači da je jedna igra objektivno bolja od druge? Ne. Zato što se svakom igraču sviđaju drugačije stvari. Objektivne recenzije ne postoje.

I'm not going to call you that. How 'bout if I call you 'bitch'? Is 'bitch' betta?
10 godina
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
An objective perspective is one that is not influenced by emotions, opinions, or personal feelings - it is a perspective based in fact, in things quantifiable and measurable. A subjective perspective is one open to greater interpretation based on personal feeling, emotion, aesthetics, etc.
Tako rece Google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
Da vam je sad Damir Rukavina
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
BaklavaMetal kaže...
Da vam je sad Damir Rukavina

 Lol. Koliko je ono dao Starcraftu ? 80% ?

I ne znam cemu cudjenje. Metro je bas onako siva igra, a New Dawn je onak, kak bi rekli, bas lepa igrica. Ima puno roza cvjetica i tako to...

15 godina
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
BaklavaMetal kaže...
Da vam je sad Damir Rukavina

 Jel to onaj što je starcraftu dao 80? Ne spominji njegovo ime ovdje

Never forget Never forget
12 godina
protjeran
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
dejo6 kaže...
BaklavaMetal kaže...
Da vam je sad Damir Rukavina

 Jel to onaj što je starcraftu dao 80? Ne spominji njegovo ime ovdje

 jbte od kud ste to izvukli, 80% je u ono doba kao sada 180% ako cemo gledati sadrzaj i opcenito kvalitetu final realase igre, tada je konkurencija bila zestoka i nije zasluzio vecu ocjenu.lp

Intel Core™ i7 Forever
7 godina
protjeran
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Najbolje recenzije igara je pisao Mihael Horvatek "Miha", ako se dobro sjecam imena.

 

On mi je bas bio zabavan za citati. Pravi gamer, pravi novinar, pismen covjek ostrog jezika,

sa velikim talentom prenosenja vizualnog u tekstualno.

 

Goran Zec je takodjer bio dost dobar.

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
dejo6 kaže...
BaklavaMetal kaže...
Da vam je sad Damir Rukavina

 Jel to onaj što je starcraftu dao 80? Ne spominji njegovo ime ovdje

 Ok tu je malo fulao, barem za 10 postotnih poena. Ali Rukavina je legendaran recezent legendarnog i nikad prežaljenog Hackera.

16 godina
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Metro Exodusu ocjena je minimalno 80 kao i svi prethodnici, a Far Cry dlc AKA New Dawn treba kazniti sa ocjenom 30. I to samo zbog bezobrazne prodaje magle ilitiga 'reskina' Far Cry 5.

 

U Metro Exodusu nisam našao ni B od buga i igra mi se rušila samo par puta, ali to je bilo do drivera. Igrano na GTX 1060/60fps/1080p/HIGH i nikakvih problema ili trzaja, pa ni na kaspijskoj mapi.

Jedino me živicira sihronizacija titlova i glasova, a i engleski prevod je jadan kao i engleski govor.

 

Lopovski Fry Cry dlc nisam i neću igrati iz principa.

 

 

PS

Starcraft je u ono doba bio prosječni RTS i zato je zasluženo dobio takvu ocjenu. Rukavini naklon do poda, jer je imao muda od željeza. Posllije igra se probila kao esport u J.Koreji, a onda i u ostatku svijeta. Mene 1000 klikova u minuti nimalo ne uzbuđuje, ali neke to neizmjerno veseli.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 21:21 (memulica).
Moj PC  
2 1 hvala 1
16 godina
offline
Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Dobro kazes, Farcry je vec izlizan.

 

Dali imate vi kakve vizualne "artefakte" u Metro Exodus? 

Dosao do jednog levela gdje se uvijek na istim mjestima pojavljuju velike plohe smedze/sive boje, kao da je geometrija pukla? 

 

Citao sam da neke RTX graficke dolaze sa losom memorijom, sto se moze ponekad fixat down-clockanjem, nadam se da to nije slucaj sa mojoj karticom. Probao par drugih igara i tamo sve radi ok ...

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
Nemojte pljuvati po FarCryu. Igra je zabavna i šarena, Ima gomilu sadržaja, radije bi igrao taj dlc nego Exodus koji je tmuran i mracan i pun bugova. Recenzentica je ocito vise uzivala u Fc i to je ok jer je takva igra. Pa da izađe dlc od super marija ili zelde ljudi bi vise uzivali nego u nekoj full Aaa igri od 60 dolara. Sve je stvar ukusa. Meni je new dawn bolji i od exodusa i od DMC5.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
Šta a nije far cry coop igra, onda se bespotrebno uspoređuje sa metroom
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život
Čitatelj kaže...

Najbolje recenzije igara je pisao Mihael Horvatek "Miha", ako se dobro sjecam imena.

 

On mi je bas bio zabavan za citati. Pravi gamer, pravi novinar, pismen covjek ostrog jezika,

sa velikim talentom prenosenja vizualnog u tekstualno.

 

Goran Zec je takodjer bio dost dobar.

 Jest da je 2g. poslije posta, ali kad me čovjek spomenu, bio bi red javiti se 

7 godina
protjeran
offline
Re: Metro Exodus - Vlakom u bolji život

Zivio Miha, ziv i zdrav bio!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice