Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

poruka: 16
|
čitano: 4.887
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta".
12 godina
odjavljen
offline
Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

Kad je najbolji 

 
1 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta
postoje li dodaci za njega? tj adblock?
ako ne, da ni ne probam bezveze
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

Na PCu ima AdBlock + i AdBlock

Ne znam za mobitele

9 godina
offline
Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

o mobitelima se i radi ovdje, to i pitam

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

Nemojmo zaboraviti da bi rezultati bili daleko lošiji da velik broj velikih poduzeća ne forsira Edge kao standard.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 19:15 (Cro0707).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

A koliko ga je korisnika zbrisalo?

 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

izgleda da radi sam na Androidu

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

Kaze nije kompabitilan sa p10 lite. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

Xiaomi mi5 isto kaze nije kompatibilan...mada mi je svejedno :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta
Xiaomi Redmi Note 2 radi super🛀
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta
Nije dostuoan u hrvatskoj?
Autoclimb kills more people than AIDS
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta
NecroKnight kaže...

A koliko ga je korisnika zbrisalo?

 To je besmislen argument koji se svako malo poteze...to se ne moze (lako) utvrditi, kao sto se ne moze utvrditi ni sa Chrome (koji nisam izbrisao jer ne mogu!) niti bilo kojom drugom aplikacijom.

Prema tome, ako se uzima broj poreuzimanja kao relevantan za ostale, uzima se i za Edge.

13 godina
neaktivan
offline
Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

Za ima ljudi koji su ovo instalirali... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

Microsoft i Google imaju konkretne brojke koliko je ljudi instalirao Edge/Chrome i koliko ih je deinstaliralo, ali se ti podaci taje jer to ne ide u prilog Microsoft-u i Google-u.

 

Zamisli što bi bilo da Microsoft objavi broj koliko je puta obrisan Edge ili da Google objavi rezultate upitnika koji se otvara nakon deinstalacije Chrome-a. Korisnici bi odmah vidjeli broj deinstalacija i rekli kako preglednik ništa ne valja i s time bi izgubili korisnike i ne bi privukli nove.

 

Pa Microsoft već sada zna koje programe imaš otvorene i instalirane na računalu i to baš i nije nekakva tajna.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 10:05 (Marko :D).
16 godina
offline
Re: Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta
Marko :D kaže...

Microsoft i Google imaju konkretne brojke koliko je ljudi instalirao Edge/Chrome i koliko ih je deinstaliralo, ali se ti podaci taje jer to ne ide u prilog Microsoft-u i Google-u.

 

Zamisli što bi bilo da Microsoft objavi broj koliko je puta obrisan Edge ili da Google objavi rezultate upitnika koji se otvara nakon deinstalacije Chrome-a. Korisnici bi odmah vidjeli broj deinstalacija i rekli kako preglednik ništa ne valja i s time bi izgubili korisnike i ne bi privukli nove.

 

Pa Microsoft već sada zna koje programe imaš otvorene i instalirane na računalu i to baš i nije nekakva tajna.

Nisam rekao da oni ne znaju (svakako da je njima izvodivo, mda ne znam odakle ti podatak da imaju). Govorim o dostupnosti podataka javnosti za ovakve statistike, ono sto vazi za X aplikaciju treba vaziti i za Edge, a to je broj preuzimanja.

13 godina
offline
Re: Microsoft Edge za Android preuzet milijun puta

Uzmimo za primjer Chrome. Svaku puta kad ga deinstaliraš otvara se tvoj drugi zadani web preglednik ili Internet Explorer gdje te pita zašto si deinstalirao Chrome. Siguran sam da taj upitnik ima neki identifikator po kojem te Google može prepoznati od drugih korisnika, slično kao što je i kod drugih tvrtki kao npr. Microsoft.

 

Da bi Google mogao izbaciti anketu, njihov program mora dati informaciju je li ga korisnik instalirao i deinstalirao isti.

 

I naravno da te informacije nisu javno dostupne, a u svom predzadnjem postu sam opisao zašto.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice