MIUI 9 stiže na 40 pametnih telefona tvrtke Xiaomi

poruka: 9
|
čitano: 4.199
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MIUI 9 stiže na 40 pametnih telefona tvrtke Xiaomi".
15 godina
offline
MIUI 9 stiže na 40 pametnih telefona tvrtke Xiaomi

Nigdje ne mogu dobiti imformaciju dali za svoj redmi note 2 dobivam samo miua 9 ili i nougat

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
MIUI 9 stiže na 40 pametnih telefona tvrtke Xiaomi

Samo MIUI 9.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: MIUI 9 stiže na 40 pametnih telefona tvrtke Xi
Ivan(4) kaže...

Samo MIUI 9.

 

Na MiMax 2 sam (ima vec preko mjesec) dobio MIUI 9, ali ne i Oreo (on fabricki dolazi sa Nougat).

8 godina
neaktivan
offline
Re: MIUI 9 stiže na 40 pametnih telefona tvrtke Xi
Meni stigao na mi5, nije jos na mi4 ni na bratob redmi note 3, al najavili su :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MIUI 9 stiže na 40 pametnih telefona tvrtke Xiaomi

Wau trebalo im je samo godinu i pol da smiksaju Nugat. Jebate šta su brzi. Dok večina proizvođača gura Oreo Xiaomi je još na Nugatu

pero_HR
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: MIUI 9 stiže na 40 pametnih telefona tvrtke Xi
peroko kaže...

Wau trebalo im je samo godinu i pol da smiksaju Nugat. Jebate šta su brzi. Dok večina proizvođača gura Oreo Xiaomi je još na Nugatu

 Čemu forsirati novu i relativno nestabilnu bazu Androida? 

 

Android O nema apsulutno ništa specijalno što Nougat već nema, osim naravno drugačije brojke i mali improvement u notifikacijama koji se da implementirati čak i na Andrid M.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
11 godina
offline
MIUI 9 stiže na 40 pametnih telefona tvrtke Xiaomi

Imaju na ovom linku uredjaji koji ce dobiti MIUI 9, tu je i kako preuzeti novo azuriranje i sta nas sve ocekuje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MIUI 9 stiže na 40 pametnih telefona tvrtke Xi
Koji to proizvodjaci guraju Oreo? I jos k tome da su vecina?
7 godina
offline
Re: MIUI 9 stiže na 40 pametnih telefona tvrtke Xi
I u cemu je fora u najnovijem androidu u odnosu na miui baziranom na stariji android? Ima 90% funkcija novog androida. Na miuiju baziranom na androidu 4.2 i izmedu ostalog sam imal permission manager, za koji je rijetko tko znal cemu sluzi, dok su ostali mobiteli bili na androidu 5...
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice