Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji

poruka: 14
|
čitano: 4.140
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji".
15 godina
offline
Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji

Eto kako se zbrinjava elektronski otpad, pošalješ ga u drugu državu 

 
13 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji
Pa ni neprijatelju NOU....
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji

Sklepano u Koprivnici čipovima iskovanim u Guči 

You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
8 godina
offline
Re: Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji
Kosovo uskoro nece biti glavni problem...
 
12 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji
Počinje špijunaža
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji
Umbel kaže...
Kosovo uskoro nece biti glavni problem...

 

8 godina
neaktivan
offline
Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji

Nisam nikad koristio, al zar je moguce da je tako los telefon iako je dobio nekakvu nagradu za best buy :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji

Ljudi ne podnese uspjeh drugih, vise mojih frendova ima NOA-u i sasvim pristojno radi.

 

Bas me zanima kako funkcionira (odnosno, kako ne funkcionira) sklop u glavi ovih koji se uvijek nadju da ovakve gluposti pisu.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji

Dok mu se pokvari pa kad bude imao posla sa reklamacijom onda nam napiši update..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji
Uspjeh koga?
NOA i uspjeh u istu recenicu?
10 godina
online
Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji

Na vama dvojici i jos ostalih bi valjalo studije raditi.

 

Glupost nema granica. A zapravo, kad se uzme, ja sam ludji od vas jer vam odgovaram...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji
red_bull kaže...

Dok mu se pokvari pa kad bude imao posla sa reklamacijom onda nam napiši update..

Isuse strasno, tu muku nebih nikom htio pozeljet...\

Uglavnom mobu se sjebo usb port, odnesen na reklamaciju, nakon valjda 20ak dana javlja mi ducan da im je ovl servis utvrdio kvar u punjacu a ne mobu te da se taj mob moze punit samo org punjacem na koji pak ne vrijedi garancija mobitela nego posebna garancija od 3 mj te da novi punjac mogu poslat za 85kn, ja im reko nek oni vrate mob u ducan da cu ga ja ispregledat ponovo i sam odnjet tamo, oni ga salju tek 5 dana nakon toga i to skroz resetiranog makar nista nisu radili na njemu. Odnesem mob liku old school mob serviseru da vidi, covjek nade slican port koji moze zalemit i sredi mi mob za 100kn, normalno se puni pokvarenim punjacem. To je bio noa moje majke, te jos skoro svaki noa uredaj koji mi poznanici imaju ima neku pizdariju na sebi sjebanu ali svi su razocarani mobom pa im se nit neda servisirat nego cekaju i kombiniraju novi mobove. Pametnom dosta...

8 godina
offline
Re: Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji
Zasto si ljut?
Uspjeli smo te naljutiti, ti nas izvrijeđati, a niko nikome nije dao TD.
To je do sada neviđeno na BOLu...
12 godina
offline
Re: Mobiteli NOA dostupni i u Srbiji
Behemoth kaže...

Ljudi ne podnese uspjeh drugih, vise mojih frendova ima NOA-u i sasvim pristojno radi.

 

Bas me zanima kako funkcionira (odnosno, kako ne funkcionira) sklop u glavi ovih koji se uvijek nadju da ovakve gluposti pisu.

 Slabi ste mi vi Koprivničani. Kad pipnu Rimca, njegova cijela domovina skoči u obranu, a vas se broji na kapaljku. Trebate od njih učiti i više raditi na PR-u i forumskim aktivnostima.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice