Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu okr

poruka: 17
|
čitano: 5.354
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu okr".
11 godina
neaktivan
offline
Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu okr

No, kako piše Electrek, slične slučajeve "samostalnog ubrzavanja" već su prijavili brojni korisnici, a u svima je istraga pokazala kako su vozači zapravo pritiskali papučicu gasa, a ne kočnice – i potom krivicu za nezgodu pokušali svaliti na autonomni sustav vožnje ugrađen u Tesline automobile.

 

 

A vjerojatno je i ovdje bio isti slucaj

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu okr

Ima poslovica:

Griješiti je ljudski, ali svaliti krivicu na drugog je još ljudskije.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
22 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu
@boxer, reče Sanader, Bandić, kalmeta, sauha, ....
7 godina
offline
Re: Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu
Previše ljudi položi vozački ispit.
Trebalo bi to malo postrožiti..
 
9 0 hvala 1
12 godina
offline
Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu okr

Mislim da je ovo svaljivanje krivice na vozača malo nepošteno. Ipak teško je pogoditi ispravnu od čak dvije pedale.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu okr

ma baba kenja kvake: još se prošle godine posvadila s vlasnikom teretane. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu okr

Malo mi je čudno što Tesla nije stala kad je probila to prvo staklo, pa nije od meda. I ne mislim stala zbog oštećenja, nego šta ja znam, neke softwarske blokade.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu
Vkm996 kaže...

.. neke softwarske blokade.

da nije los firewall u pitanju?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu okr

Nebih htio ispasti stereotipan, ali s nafglaskom na "vozačica". 
Evo i bmw je za ovo kriv:

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
8 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu
overhaul kaže...

Nebih htio ispasti stereotipan, ali s nafglaskom na "vozačica". 
Evo i bmw je za ovo kriv:

 

 Ja se uvijek pitam što je stereotip, a što nije. Jer statistički gledano puno češće su vozači koji ne znaju voziti po gradu žene nego muškarci.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu
JozoBozo121 kaže...
overhaul kaže...

Nebih htio ispasti stereotipan, ali s nafglaskom na "vozačica". 
Evo i bmw je za ovo kriv:

 

 Ja se uvijek pitam što je stereotip, a što nije. Jer statistički gledano puno češće su vozači koji ne znaju voziti po gradu žene nego muškarci.

 Da, ovdje iz politički korektnog razloga nije prikazan izlazak iz auta, ali mislim da nemoraš pogađati tko je ovo vozio. Našao baš jučer na 9gagu, no naravno danas je nemoguće naguglati bez sati surfanja :)
Ovo su isto sve auti skrivili, nikako vozači(ce) :P

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
6 godina
neaktivan
offline
Re: Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu
zanimljivo, moze neki link na te statističke podatke
9 godina
neaktivan
offline
Re: Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu
ajfon123456 kaže...
zanimljivo, moze neki link na te statističke podatke

 Nisam ih nigdje tražio niti znam postoje li, ali stalno sam po gradu i kad netko ne zna vozit je to žena u jedno 8 od 10 slučajeva otprilike. Kad vidiš stvar jednom ne mozes zaključiti, ali kad par godina ideš gradom i vidiš vozače svaki dan, primijetiš tko radi više problema.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu
JozoBozo121 kaže...
ajfon123456 kaže...
zanimljivo, moze neki link na te statističke podatke

 Nisam ih nigdje tražio niti znam postoje li, ali stalno sam po gradu i kad netko ne zna vozit je to žena u jedno 8 od 10 slučajeva otprilike. Kad vidiš stvar jednom ne mozes zaključiti, ali kad par godina ideš gradom i vidiš vozače svaki dan, primijetiš tko radi više problema.

 Slažem se, s tim da se jasno distanciramo: žene u pravilu ne rade ni približno nesreće sa smrtnim posljedicama kao muškarci jer u globalu ne voze opasnim brzinama. Ono što je karakteristično za žene su upravo ove stvari: štete oko parkiranja, ulazaka i izlazaka te nepažnja/nespretnost u gradskoj vožnji. To se ne vidi toliko u statistikama jer uglavnom u statistike ne ulazi koliko dugo se neka jadnica pokušavala paralelno parkirati i koliko je izgrebla svoj i ostale aute tijekom svojih avanturističkih poduhvata. Ovaj upad u teretanu je samo jedan od žešćih parking failova. Ali da ima muških krkana i mentalnih invalida za volanima, uh ima ih.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu okr

Moja je teorija da ima 10% fantastičnih žena vozača i 10% muških vozača koji neznaju voziti.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu okr

Zar nitko nije fasciniran američkim zidovima od spužve?

K
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Model X uletio u teretanu, vozačica za nezgodu
Korky kaže...

Zar nitko nije fasciniran američkim zidovima od spužve?

 Zašto bi, obični regips sa termo izolacijom. Gledamo ih čitav život u filmovima (metak probije 4 zida itd.)

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice