Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

poruka: 37
|
čitano: 9.445
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta".
Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

Ma taj nesretni Netflix joj, toliko serija velika vecina ili prastare ili ... cudne. 

One koje bih ja gledao nema. Doctor Who, Simpsoni, Family Guy, novi DuckTales, novi Star Wars serijal

 

Ok priznajem ima nekih dobrih serija, nema potrebe lagati i kazati da se nema sto gledati. No jednostavno osobno premalo zanimljivog i novog sadrzaja da nastavim placati 11 Eura mjesecno. Po tko zna koji put sam prekinuo pretplatu.

 

I sada ovo Warner zeli svoju streaming uskugu, Disney radi svoju, HBO ima opet svoje. Sto ti preostane, placati mjesecno 50 Eur za kvalitetan sadrzaj?

 

 

Ja cu si za sada placati PUT.IO uslugu i povezati ju s Plexom. Mislim da je ovo trenutno najbolje rjesenje.

Ili mozda kao sto Ajar kaze, kompletno si maknuti TV i uzivati bez tog ispiranja mozga. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 19:52 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Evo kod mene se baš prijatelji vrte na netflixu po cijeli dan
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

Nema veze što je stara; serija je odlična...

 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Ok je staviti seriju koju pretplatnici zele ali 100 000 000 za jednu seriju je malo previse. Vjerovatno zbog toga ja ne mogu gledati Futuramu, Stargate i/ili Shameless, jer nemaju budžet za to 🤔
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Lisica kaže...
Evo kod mene se baš prijatelji vrte na netflixu po cijeli dan

 haha!

 

ja i zena smo ih ove godine valjda 5x pogledali od pocetka do kraja :D

umjesto radija u pozadini ili glazbe, nama se vrte prijatelji po cijeli dan :)

 

 

 

PIVOT!!

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 21:22 (nixass).
13 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
AA-d00d kaže...
Vjerovatno zbog toga ja ne mogu gledati Futuramu, Stargate i/ili Shameless, jer nemaju budžet za to 🤔

Ili možda zato što neki drugi streaming servis ima prava na navedeni sadržaj.

16 godina
offline
Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

jos mi je zanimljivije kako danas takva serija, da se ide snimati ispocetka, nema sanse da bi prosla u holivudskim studijima..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Da su ponudili 100 000 000 za futuramu sigurno bi ju dobili :)
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Joey je bio onaj perverzni/prosti tip u grupi, u danasnjim serijama su djeca glavnih likova takva😁
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
online
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Zena i ja gledamo zadnjih mjesec dana. Stigli do pete sezone i bas su dobri. Jednostavno gradivo koje i danas ima smisla.
16 godina
offline
Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

Nekad smo se grozili "repriza". Ispada da su korisnici danas toliko inertni i isprana mozga, da ne da im je teško, kad ih već vole, nabaviti seriju na blurayu, nego im nije problem vrtiti jedno te isto ko zombiji i nonstop plaćati iznova taj "užitak". Vidim gore, još se i hvalite tim mentalnim stanjem 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 22:10 (overhaul).
Moj PC  
6 7 hvala 2
16 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine

10 sezona prijatelja na amazonu kosta 42 funte.

tolko me kosta 8 mjeseci netflixa (sharean account).

gdje je jos ostalih 10ak serija i vise desetaka filmova koje u medjuvremenu gledam ili bacim oko..

uglavnon, uzaludna rasprava :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
nixass kaže...

jos mi je zanimljivije kako danas takva serija, da se ide snimati ispocetka, nema sanse da bi prosla u holivudskim studijima..

 

A zar nisu Big Bang Theory razvukli zbog toga što je Friends V2.0 ili nešto slično.

 

Meni lično Sillicon Valley cijepa obje ove serije uzduž i poprijeko. Mada i oni iz sezone u sezone propadaju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 0:00 (rashomon).
16 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
nixass kaže...

10 sezona prijatelja na amazonu kosta 42 funte.

tolko me kosta 8 mjeseci netflixa (sharean account).

gdje je jos ostalih 10ak serija i vise desetaka filmova koje u medjuvremenu gledam ili bacim oko..

uglavnon, uzaludna rasprava :D

 Ma iskreno, Nad*kan sam jer je istovremeno Netflix ukinuo Daredevil, John Cage i Iron Fist. Ok, posljednja dva nisu najsuper u svemiru, ali da su tih 100 milijuna $ imali za novu produkciju, imali bi barem nešto novo, tko zna možda neki ubod poput stranger things - staro se da nabaviti na sve mile i nemile načine. Da je to ono milijun, ma i deset milijuna, ajd. No 100 milijuna je budget vrhunski producirane nove sezone serije.
Što se tiče starog, a evo upravo si tako vrtim Cheers prvu sezonu (offline, sa mog nas-a). Čisto da vidim dali je humor ishlapio, dali sam ih nekad davno gledao ružičastim naočalama (poput npr alfa) ili su ipak kvalitetan sitcom bez obzira na vrijeme. Ali 4 sezonu daredevila nemogu vrtit, jer je valjda nikada neće biti. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
odjavljen
offline
Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

Ja svaki dan nakon posla uz klopu pogledam ili epizoda seinfelda ili prijatelja. Sad nisam bas "u formi" ali prijatelje sam prije znao svaku seriju, svaku scenu, svaku izgovorenu recenicu napamet (sad znam mozda 80%). Snimao sam ih na video kazete dok su jos isli sa novim materijalom. Obozavao sam tu seriju i jos uvijek ju obozavam. Jesu dostupni i na europskom netflixu? Ja gledam "jogurt" verziju koju sam skinuo davno prije.

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
overhaul kaže...

Što se tiče starog, a evo upravo si tako vrtim Cheers prvu sezonu (offline, sa mog nas-a). Čisto da vidim dali je humor ishlapio, dali sam ih nekad davno gledao ružičastim naočalama (poput npr alfa) ili su ipak kvalitetan sitcom bez obzira na vrijeme. Ali 4 sezonu daredevila nemogu vrtit, jer je valjda nikada neće biti. 

 

Ja isto paralelno gledam Cheers i OFAH. I jos uvijek su mi vrh te serije

Ima nesto izuzetno u tom starom humoru...

Freak Show Inc.
16 godina
online
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Kod mene u EU rade Friendsi bez problema.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
NEW_MAN kaže...
Kod mene u EU rade Friendsi bez problema.

 

Ali ti si gastarbajter

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

znači, za 8749. repriziranje dadilje i dalje ostajemo vezani za rtl. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 9:46 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

e sad sam uvjeren da si izbacio tv iz kuće Ajar. Dadilja se ne vrti na rtl-u već jako dugo. Sad idu dva i pol muškarca i teorija velikog praska, obje serije do zadnje epizode koju su otkupili pa onda opet ispočetka.

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine sta

Uz toliko knjiga za procitat, tesko da bi gledao neku seriju na repeat...

 

In my whole life, I have known no wise people (over a broad subject matter area) who didn't read all the time -- none, zero. You'd be amazed at how much Warren reads--and at how much I read. My children laugh at me. They think I'm a book with a couple of legs sticking out.
Charles T. Munger


 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 10:52 (Tanuki).
 
0 4 hvala 0
9 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Zato što su serije poput Prijatelja rijetke i osobno mi je najdraža serija i jedina koju sam pogledao cijelu a da sam uživao jer inače ne volim serije. Uz to volim i čitati, no pomno biram knjige, ne slažem se s onima koji puno čitaju, smatram da čitaju gluposti. Mnogi prijatelji tvrde da su nacitani jer su pročitali sve knjige Sumrak sage i 50 nijansi sive.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
@Friday

Delaju prijatelji u hr. Meni je jedino krivo kaj nema seinfelda.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
rashomon kaže...
* * *

 

Meni lično Sillicon Valley cijepa obje ove serije uzduž i poprijeko. Mada i oni iz sezone u sezone propadaju.

Cjepa nama informatičarima koji se razumijemo u tematiku. Ostalima uopće nije jasno šta se tu radi. Inače i meni je serija top.

BTW: kakava je situacija sada sa titlovima na Netflixu? Od kada imam HBO GO, skoro da i ne palim zelenu ikonicu.

 

PS: I nemo da bi mi tko rekao "zar ne znaš engleski", glavu ću mu otfikariti.

16 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Friday kaže...

Ja svaki dan nakon posla uz klopu pogledam ili epizoda seinfelda ili prijatelja. Sad nisam bas "u formi" ali prijatelje sam prije znao svaku seriju, svaku scenu, svaku izgovorenu recenicu napamet (sad znam mozda 80%). Snimao sam ih na video kazete dok su jos isli sa novim materijalom. Obozavao sam tu seriju i jos uvijek ju obozavam. Jesu dostupni i na europskom netflixu? Ja gledam "jogurt" verziju koju sam skinuo davno prije.

Identično s moje strane 

Znam sve rečenice, fraze, igre riječima, žena mi zna reći da je pol mojih fora iz Prijatelja! Srećom, nikad nije gledala Seinfelda pa da shvati kak je druga polovica fora od tamo LOLZ.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
16 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
overhaul kaže...
nixass kaže...

10 sezona prijatelja na amazonu kosta 42 funte.

tolko me kosta 8 mjeseci netflixa (sharean account).

gdje je jos ostalih 10ak serija i vise desetaka filmova koje u medjuvremenu gledam ili bacim oko..

uglavnon, uzaludna rasprava :D

 Ma iskreno, Nad*kan sam jer je istovremeno Netflix ukinuo Daredevil, John Cage i Iron Fist. Ok, posljednja dva nisu najsuper u svemiru, ali da su tih 100 milijuna $ imali za novu produkciju, imali bi barem nešto novo, tko zna možda neki ubod poput stranger things - staro se da nabaviti na sve mile i nemile načine. Da je to ono milijun, ma i deset milijuna, ajd. No 100 milijuna je budget vrhunski producirane nove sezone serije.
Što se tiče starog, a evo upravo si tako vrtim Cheers prvu sezonu (offline, sa mog nas-a). Čisto da vidim dali je humor ishlapio, dali sam ih nekad davno gledao ružičastim naočalama (poput npr alfa) ili su ipak kvalitetan sitcom bez obzira na vrijeme. Ali 4 sezonu daredevila nemogu vrtit, jer je valjda nikada neće biti. 

 Ahh, tu se ništa nije pitalo Netflix.

Sve te serije su ukinute jer njihov vlasnik - Disney uskoro pokreće svoj streaming servis.

Pa ćeš tamo vjerovatno gledati sve navedene (ako ne sve, Daredevila sigurno), kao i seriju sa Scarlet witch i Lokijrm.  I Star wars seriju. . 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Sale_ds kaže...
@Friday

Delaju prijatelji u hr. 

 

A u irskoj? 

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Friday kaže...
Sale_ds kaže...
@Friday

Delaju prijatelji u hr. 

 

A u irskoj? 

 ima ima

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
Envy kaže...

 

PS: I nemo da bi mi tko rekao "zar ne znaš engleski", glavu ću mu otfikariti.

 

To je valjda posebna sorta ljudi koji žele gledati npr. francuski film s engleskim prijevodima 

16 godina
offline
Re: Netflix plaća 100 milijuna dolara za 24 godine
nixass kaže...
Friday kaže...
Sale_ds kaže...
@Friday

Delaju prijatelji u hr. 

 

A u irskoj? 

 ima ima

 Ma svi imaju frendove, u tom je i poanta. Keširali hrpu novaca da nastave imati i nakon nove godine. No što se može, nisu moji novci, pa se nemam pravo žaliti. Zato ću bezobrazno jogurtirati na hard disk što mi se svidi i neće vidjeti mojih para! :P

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice