Nokia X7 (7.1 Plus) u tri modela

poruka: 8
|
čitano: 2.968
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia X7 (7.1 Plus) u tri modela".
16 godina
offline
Nokia X7 (7.1 Plus) u tri modela

Šteta što su stavili staklo na zadnju stranu. Em je teži mob, em ga se lakše nagrdi.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia X7 (7.1 Plus) u tri modela

jel to neka zajebancija il ova Nokia stvarno nema NFC???

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nokia X7 (7.1 Plus) u tri modela
lllnuclearlll kaže...

jel to neka zajebancija il ova Nokia stvarno nema NFC???

 Izgleda da nema. Ali i cijena je dosta niža u odnosu na stari model.

16 godina
offline
Re: Nokia X7 (7.1 Plus) u tri modela
iMik kaže...
lllnuclearlll kaže...

jel to neka zajebancija il ova Nokia stvarno nema NFC???

 Izgleda da nema. Ali i cijena je dosta niža u odnosu na stari model.

 Ma može bit i 10 kuna... Bez NFCa mi ne treba telefon. šteta...

 

NFC čip doslovno košta 10kn, ne mogu vjerovat da ga nisu ugradili... Mobitel moje matere star 4 godine ima NFC... Platila ga je 800kn. LG Spirit.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 10:58 (lllnuclearlll).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia X7 (7.1 Plus) u tri modela
lllnuclearlll kaže...
iMik kaže...
lllnuclearlll kaže...

jel to neka zajebancija il ova Nokia stvarno nema NFC???

 Izgleda da nema. Ali i cijena je dosta niža u odnosu na stari model.

 Ma može bit i 10 kuna... Bez NFCa mi ne treba telefon. šteta...

 

NFC čip doslovno košta 10kn, ne mogu vjerovat da ga nisu ugradili... Mobitel moje matere star 4 godine ima NFC... Platila ga je 800kn. LG Spirit.

 haha NFC 90% korisnika nezna ni što je, a od ovih 10% što znaju sto je koristi ga samo 1% jednom godišnje...danas se sve šalje preko interneta...sta bi trebali reći korisnici iphonea koji košta 1300€, a nema utor za slusalice

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 18:04 (tomko).
16 godina
offline
Re: Nokia X7 (7.1 Plus) u tri modela
tomko kaže...

 haha NFC 90% korisnika nezna ni što je, a od ovih 10% što znaju sto je koristi ga samo 1% jednom godišnje...danas se sve šalje preko interneta...sta bi trebali reći korisnici iphonea koji košta 1300€, a nema utor za slusalice

Eto... Ne bih mogao koristit Google Pay bez NFCa... Jadno što nema NFCa takav uređaj... ne razumijem to. Nokia 7 Plus ga ima...

13 godina
odjavljen
offline
Nokia X7 (7.1 Plus) u tri modela

Nekako mi se bitnijim čini NFC nego slušalice, a šteta da ga nisu ubacili, definitivno je jedna od opcija koje olakšavaju svakodnevni život.

Btw zašto i oni idu na taj notch? Što im znači taj notch kad iovako ionako stanu samo par status ikona koje zauzimaju uvrh glave 4 mm ekrana? U zadnje vrijeme pratimo čudne trendove. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia X7 (7.1 Plus) u tri modela
footballer kaže...

Nekako mi se bitnijim čini NFC nego slušalice, a šteta da ga nisu ubacili, definitivno je jedna od opcija koje olakšavaju svakodnevni život.

Btw zašto i oni idu na taj notch? Što im znači taj notch kad iovako ionako stanu samo par status ikona koje zauzimaju uvrh glave 4 mm ekrana? U zadnje vrijeme pratimo čudne trendove. 

 Osobno mi bolje izgleda mobitel bez tog zuba i da gore ima malo mesa... samsung recimo još nije izbacio niti jedan mob sa zubom...

 

mislio sam kupit ovu nokiu, al izgleda da ću ić na S9 ipak... samo što mi je baterija koma na S9

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice