Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljivi Ga

poruka: 17
|
čitano: 6.987
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljivi Ga".
5 godina
offline
Galaxy Fold nije se proslavio na prvim testiranjim

kapitalizam je poput vožnje bicikle.... dok pedališ ideš...kad prstaneš ovisno o situaciji...nakon određenog vremena,padaš

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljivi Ga

nema veze. niš nije fool-proof. važno je da su marketingaši dobili plaće, ne? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljivi Ga

Ma da? Pa naravno da ce se raspasti, i dalje ne vidim bas nikakav razlog za takav mobitel

 
6 2 hvala 0
13 godina
offline
Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljivi Ga

Ovo je FAIL tisućljeća 

 

Mogu zamisliti Marcusa kako u čudu gleda kao puran drek kako je zmrdal Samsung gadget 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljivi Ga

No usporedite samsungov, Huwaeiev i Xiaomijev koncept savijanja.

Samsung je to uradio tako da se savija prema unutra, dakle najviše se savija

 

Huawei i Xiaomi da se izvana savija tj sklopi i zglop je napravljen tako da se laganije savije . Mislim da je tu Samsung najviše pogriješio.

 

 

Inače mislim da je bezveze taj koncept na smartphoneu, već bi to treblao biti drugačije kao zaseban A4 zaslon sa svojom baterijom a prima bežićno sliku od smartphonea. Tako možete smartphone imati u dzepu a taj zaslon koristiti po potrebiti a kad se ne koristi svijete kao rolu i pospremite.

 

 
6 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljiv
T700 kaže...

No usporedite samsungov, Huwaeiev i Xiaomijev koncept savijanja.

Samsung je to uradio tako da se savija prema unutra, dakle najviše se savija

 

Huawei i Xiaomi da se izvana savija tj sklopi i zglop je napravljen tako da se laganije savije . Mislim da je tu Samsung najviše pogriješio.

 

 

Inače mislim da je bezveze taj koncept na smartphoneu, već bi to treblao biti drugačije kao zaseban A4 zaslon sa svojom baterijom a prima bežićno sliku od smartphonea. Tako možete smartphone imati u dzepu a taj zaslon koristiti po potrebiti a kad se ne koristi svijete kao rolu i pospremite.

 

 Da i meni se tako učinilo. No opet, pa nije da nisu valjda prije proizvodnje isprobali sve te neke opcije. Vidjet ćemo kad stignu savitljivi huawei i xiaomi na testiranja.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
9 godina
neaktivan
offline
Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljivi Ga

Ovo mi je odličan koncept, ali i bojao sam se da će zakazati ovako. No, u budućnosti će se ovo još razviti pa će vjerojatno riješiti ovakve probleme.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
3 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljivi Ga

Pa Samsung mobitel može kupiti samo neinformirana naivčina. U svakom cjenovnom rangu nisu konkurentni, svu prodaju mogu zahvaliti marketingu i staroj slavi. Radije NOA nego Samsung 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 23:33 (Paolo Maldini).
 
4 20 hvala 0
9 godina
offline
Re: Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljiv
Tvrde da je problem sto su neki skinuli zaštitnu foliju, no neki nisu dok se nekima pocela zavlaciti prasina na rubovima folije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljiv

 

Evo moguce objasnjenje i za taj slucaj..... Manje vise svi do sada prijavljeni slucajevi su ljudska greska.....

15 godina
online
Re: Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljiv
Ajar kaže...

važno je da su marketingaši dobili plaće, ne? 

 tako je u većini korporacija: svi u lancu štite svoju guzicu i serviraju gazdi hvalospjeve o svojim postignućima a tko pisne o stvarnim problemima dobije otkaz. U rvatistanu vrlo vrlo uobičajena praksa koja uzrokuje valjda 90% mobinga

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 8:32 (Ges).
13 godina
offline
Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljivi Ga

savitljivi mobaci su samo test faza prije roll ekrana poput novih lg roll tv-a.

ali dok ne bude staklo moguce tako nausko zarolat, pokusali su s preklopnim ekranima, sto je lose i neprakticno izvedeno. jos jedan prvi macic koji se baca u vodu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 9:10 (qwwerty11).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljiv
Tako im treba kad uređaje daju na testiranje influencerima umjesto provjereno lojalnim informatičkim časopisima.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
10 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljiv
Nedostaje namig pa ga dodajem ;-)
Pis on ju, tu :P
5 godina
protjeran
offline
Re: Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljiv
Što li je slijedeći marketinški izum (na redu je Jabuka)? Dvostruki fold? Trostruki?! Mnogostruki... do 21:9 formata?!?
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljivi Ga

Što se mene tiče, dvostruki fold koji neće imati ove dečije bolesti i neće biti debeo 2cm kad se sklopi: 5.2" 16:9 sklopljeni ekran, približno 16:9.5 i 9" rasklopljen.  Ako to mogu da izvedu, imali bi idealan uređaj.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Novi Samsungov skandal s mobitelima: savitljivi Ga

Ovo je prvi uređaj takve vrste namijenjen široj potrošnji te nisam ni očekivao da neće biti dječjih bolest, kao niti itko drugi povezan s potrošačkom elektronikom.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice