Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

poruka: 68
|
čitano: 27.956
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,".
14 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
ruzcheHR kaže...

Iako je sistem patentiran, nema nikakve nezavisne potvrde, posebno testova na dulji rok, niti relevantnih podataka kakav utjecaj ima na stvarnu zagađenost ispušnih plinova, a niti na rad motora.

Gdje su brojke, tablice, grafovi? U čemu je problem testirati 5000 automobila i napraviti mjerenja ispušnih plinova za svaki mjesec godinu dana? Zamislite smanjenje ispušnih plinova na svijetskoj razini samo da se ovo uvede pod obvezan tehnički. Pa Tesla bi još večeras bankrotirala sa svojim igračkama na struju.

 Imaju slike usporednih izlistavanja eko testova ( ak im je vjerovat na sliku ) prije i poslije na njihovom webu ali šta to znači? NIŠTA!!!!

 

To je samo pokazatelj da su neki auti koje su oni našli a koji su imali problem sa naslagama i zbog toga loš eko test nakon čišćenja prošli eko test.

Da li su na tim automobilima nakon čišćenja uklonjeni prvobitni uzroci nastanka naslaga? Ako jesu, taj auto više ne mora na čišćenje valjda sljedečih 10g!!!

Da li se takvim čišćenjem nusprodukti izgaranja benzina i diesela pretvaraju u ekološke plinove? Naravno da ne!

Koja je poanta svega?

U najboljem slučaju vratiti stanje čistoće stijenki cilindara i ventila u prijašnje stanje! Da li su prije "zaprljanja motora" ispušni plinovi mirisali po tratinčicama i moglo ih se punim plučima udisati? Naravno da ne! Zagađivali su ko i svaki drugi auto kojem motor uredno radi i koji prolazi eko test!

 

Opet, koja je onda poanta Genijatora, na koji način nakon njegove primjene neki auto slijedečih godinu dana može zagađivat 20,30,40,50,60,70,80...% manje nego prije???

Zagađivati će isto!!!

 

Drugo pitanmje: Koja je onda svrha eko testova bez kojeg ne možeš proči tehnički i kojeg naravno plačamo?

Ako prođeš eko-test, auto se smatra urednim za prometovanje i bok!!!  Kakav ti onda mrtvi Genijator treba??? 

 

To je samo još jedan pokušaj legalne pljačke, legalnih kriminalaca ili budala koje nemaju pojma o smanjivanju zagađenja koje proizvode motorna vozila!

Some people are so poor... all they have is money!
16 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Povećanje volumena ulja u motoru dodanom vodom je magično. Prevelika količina ULJA je potencijalno štetna, a kamoli razrijeđenog ulja.

Naši političari zbilja misle da su građani apsolutni tupsoni, valjda temeljem činjenice da ih biraju, jer ovakvo nešto javno ponuditi kao ozbiljno rješenje spada u rubriku iseljavanje iz RH.

 
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Hahaha, bandinjo nam je malo previse belog povukao... :D
O ovome je zalosno uopce trositi rijeci.
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Ahahaha, a kod nas Riječana govori se da je Obi lud i radi nepotrebno, Banditić je još luđi 😛
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Sutra će reći da su mediji sve krivo shvatili i da je to zakašnjela prvo aprilska šala s ciljem podizanja svijesti o zagađenju. Ustvari se samo investira u bolju kontrolu zraka. Bandiću ne daj se! Mi te volimo! Da te nema trebalo bi te izmisliti.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Kako je već netko ranije spomenuo...
Mladi “izumitelj” koji potencijalno, jadan, ne mora ni znati o čemu se radi, niti da je potencijalno imao loše namjere, a zapravo je poslužio kao savršen primjer žrtvenog janjeta, dok se iza kulisa događa, your guess?!?!

Izvlačenje love iz EU fondova!

Netko je nepromišljeno došao s tom idejom, nerazrađenu bez ikakvih dokaza gurnuo gradonačelniku pod nos, ovaj, jasno neupućen u materiju odluči to javno i službeno podržati. A ti, narode, stado - plaćaj!

Samo me živo zanima, kako će to EU blagosloviti te novce iz fondova kad skontaju da je zapravo riječ o prevari?
Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto

-jednako kao u palermu.. građani će vratiti nepovratne fondove.. jer eu ne daje za malverzacije i tad umjesto napretka imaš još veće siromašenje.. osim par kumova.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Z3k0 kaže...

Ekipa, pogledajte tko je na čelu Nastavnog zavoda za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, pa ako vam se odma ne upali lampica malo proguglajte ime i sve će vam biti jasno. Mislim da je ovdje mladi izumitelj i njegov izum najmanje bitan, ali je naravno gurnut u prvi plan ...

 Da, to je to:
http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Ravnatelj-Nastavnog-zavoda-za-javno-zdravstvo-Zvonimir-Sostar-uhicen-zajedno-s-jos-devet-osoba
https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/tko-je-uhiceni-zvonimir-sostar-od-striptizeta-do-ukradenih-slika-uz-mocnog-zagrebackog-politicara-vezuje-se-niz-afera/3711282/

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Ova ludorija ni pod razno ne bi smjela postati "obavezna" za ulazak u centar.

K
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Naš bugovac Drago, opet pogađa u sridu.

 

Naime, ako smo među najboljim glavnim gradovima po čistoći zraka, čemu onda ići u takve projekte u koje nije potrebno. Nema realne potrebe za tim.

Kao da si dobar u matematici iz koje imaš prosjek, 4.8, a šteka ti logika iz koje imaš 2,93...Žišku!

 

Za ove navode kao daje taj stroj toliko efikasan, ne može se ništa posebno reći, osim toga da treba još to dodatno provjeriti, jer ovako ima tvrdnje kao i za čudotvornost zmijskog ulja koje liječi sve bolesti ili pak zmajeve suze koje sve popravljaju...

Dajte nam ljudi prave dokaze za svoje tvdrnje....

Testirajte to na nekom zavodu, npr. strojarskog fakulteta u kontroliranim uvjetima gdje se precizno mogu mjeriti rezultati & performanse...

 

Nažalost, gradonačenik Bandić svojim postupcima do sada ne može baš ulijevati provjernje građanima, jer je u više navrata pokazao da mu je interes samo goli ostanak na vlasti.

Naime, kako Drago piše da bi se trebalo boriti za ekologiju Zagreba grada na način da nam dadnu više zelenila na gradskin površinama, njegovi postupci kao gradonačelnika idu u kontra smjer od toga.

U mom kvartu(Savica) trebalo se posjeći  pola parka i drveća tamo, kako bi se sagradila bogomoljka. Međutim, pravosudna tijela su ipak na inzistiranje građana i u skladu sa zakonom spriječili da se dogodi takav ekocid na razini kvarta i grada.

Pa, je onda na tom mjestu kao osveta građanima koji su se bunili kontra gradnje crkve, išao navrat-nanos gurati nekakav futuristički park sa stazom za trčanje i ini čudima....To je bilo legalno, ali su ljudi sa svojim tijelima stali pred upaljene strojeve da sprijeće devastaciju parka, te su organizirane gradske straže, kako bi ako je potrebno sjurio cijeli kvart u slučaju nasilnog pokretanja mehanizacije sa strane Bandićevih dečkiju sa platnog spiska...

Važno je napisati da se crkva može graditi bilo gdje u kvartu, jer ima još uvijek slobodnog zemljišta, te nitko nije kontra toga. 

Kao i za ovaj futurističk park gdje se išlo graditi staza za trčanje, 200m od savskog nasipa...

Inaće, obližnjoj osnovnoj školi propada krov,....kontejneri smeća se danima ne prazne, otpad se baca na istu hrpu, čak i onaj razvrstan...

...Tako da baš ne vjerujem u ekološku svijesti gradskih očeva i ovom slučaju....

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
PzKpfw kaže...

 

U mom kvartu(Savica) trebalo se posjeći  pola parka i drveća tamo, kako bi se sagradila bogomoljka. Međutim, pravosudna tijela su ipak na inzistiranje građana i u skladu sa zakonom spriječili da se dogodi takav ekocid na razini kvarta i grada.

Inaće, obližnjoj osnovnoj školi propada krov,....kontejneri smeća se danima ne prazne, otpad se baca na istu hrpu, čak i onaj razvrstan...

...Tako da baš ne vjerujem u ekološku svijesti gradskih očeva i ovom slučaju....

"mora" se sagraditi crkva zbog ovakvih stvari.
http://www.index.hr/black/clanak/renovaciju-zagrebackog-samostana-starog-devet-godina-platit-cete-842-tisuce-kuna/1038246.aspx
Treba i njoj čišćenje motora svake godine o trošku grada.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Odlicno, HHO ekipa dobija sluzbenu podrsku. Sljedece, antivaxxeri, pa se u Zgb nece smjeti cijepiti djeca. Nakon toga, na Pleso nece smjeti slijetati nista osim klipnih propelerskih aviona, jer chemtrails.
 
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Zadnji put kad sam imao problema na Eko testu bilo je zbog Lambda sonde, promijenio ju i sve pet.

Glupe dugogodišnje smolaste naslage na ventilima se ne mogu ukloniti bez skidanja ventila i temeljitog ručnog čišćenja.

Inače, ta smolaasta karbonizirana materija se sjedini s materijalom i ovakve neagresivne tehnike su fake na kub. Postoje odavno razni aditivi koji se dodaju gorivu ili ulju za to, ali su isto neučinkoviti kao i ovo njesra ali su bar jeftiniji.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Što sa vozilima koji imaju ugraden DPF filter poput mojeg koji ne ispusta nista van?

Meni niti jedne godine nisu nista ocitali na EKO testu pa su mi vozilo turirali beskonacno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Ne postoje institucije koje rade novisne testove ispušnih plinova u realnim okolnostima. Da postoje, VW prevara bi se puno prije otkrila. 


Takod da skoro nikad nećemo saznati koliko stvarno efekta ima ovo njihovo ćišćenje montora. Možete se prepucavati tu na forumu koliko hoćete istina je daleko od otkrivanja.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

"Na pitanje je li objavljena neka znanstvena studija u nekom svjetskom tehničkom časopisu koja bi potvrdila da uređaj doista funkcionira, Jončić je odgovorio niječno.

''Ne, još ne postoji objavljena studija. Radimo na tome. Tehnologija je tek komercijalizirana i izašla je na tržište prije četiri godine. Prije tri godine je prvi put prepoznata od Grada. Na tome smo dugo radili kako bismo vama ovdje prikazali rezultate'', rekao je."

Sa http://www.index.hr/vijesti/clanak/bandic-zeli-uvesti-novi-harac-vlasnicima-automobila-a-sve-bi-mogla-biti-velika-prevara-o-cemu-se-radi/1039771.aspx

 

U kojem točno svemiru se ikakva tehnologija uvodi tako da se komercijalizira pa tek onda istražuje funkcionira li? Jebote, kakvi znanstvenici tamo...

Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Pošaljite tog "mladog genijalnog izumitelja" nekom stručnjaku za termodinamiku da mu detaljno objasni kako njegov izum funkcionira.

 

Zanimljiv je životni put mladog genijalca, studirao je hotelsko turistićki menađment, filozofiju, ćeški. Sudjelovao je u Durex kampanji, Herbalife-u, položio "tečaj za čitanje tijela", 

a radio je i kao direktor marektinga u firmi za uzgoj puževa. 

https://www.bika.net/62430/petar-joncic

 

Ova HaHaO ideja vjerojatno se izrodila tijekom Durex kampanje. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 9:50 (nkdz).
Moj PC  
12 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Ovaj je radil sve,ali sve je to apsolutno nista.
A kaj se tice vode u karteru,to da velis nekom mehanicaru ili nedaj boze nekakvom inzinjeru prvo bi te siloval sa moment kljucem a onda bi te poslal da skupljas cikove oko firme,ali firme na drugom kraju grada.
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Zasto nebi svi gradovi u RH sudjelovali? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

baš pitam susjeda, mikijeva zemljaka, seljačinu par excellence (bivši skladišni kičmatrans, već godinama "građevinski poduzetnik" i kraljević kiča), i uvjerava me kako zbog krunice na retrovizorima njegovi golfovi i pasati troše i do 30% manje svega (iako se iz auspuha dimi kao da gume spaljuje) a servisa vidio nije nesjećaseotkad. možda je genijator djelotvorniji, ali ni krunicator nije za hitit jer traje i dulje od godine 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Kolacic kaže...

Zasto nebi svi gradovi u RH sudjelovali? 

 -epidemija ludila ili kumova? Tko bi normalan iz čistog mira to napravio, vjerovao.. ili kad se zbroji 2 i 2 i 544 .. :))

-uskokova akcija, durex karijera, znanstveni radovi, banditić-šerif, .. samo kod nas (nema takvih u tamo nekom normalnom gradu ili nekoj normalnoj državi..).

.. a čovac već znači tri godine cucla gradski fond, razvoj.. nema uskoka?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Taj ''Gladijajator'' će samo uspješno očistit novčanike naivnog naroda. Jubito je prepun raznoraznih experta za dekarboniziranje motora (ulijevanje vode ukroz usis) i tvrdnji da auto odmah leti i pršti od snage (i moj rođo kad opere Narodno vozilo đi-ti-aj sa specijalnim šamponom dobije 7-12 konja, a ekipa sa 1.1 Puntom uredno ide 180 u trećoj sa pola gasa).

Btw, jedino što sa vidio da čisti (ako ne lažu brojke na papiru koje mi je čovjek pokazao) je neko kemijsko čišćenje gdje se neki uređaj spaja na motor (nemam pojma kamo, ali idu dvije cijevi) i na njega se zavrču dvije boce nekog plina, tekućine, štajaznamčega. Auto je sa preko 200 ppm-a CO2 pao na ispod 80.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Inovator kaže...

Naši političari zbilja misle da su građani apsolutni tupsoni, valjda temeljem činjenice da ih biraju, jer ovakvo nešto javno ponuditi kao ozbiljno rješenje spada u rubriku iseljavanje iz RH.

 Nažalost dosta njih i je, što i pokazuje ova vijest.

 

Sve je to zbog Istanbulske konvekcije 

 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
crankshaft kaže...

Taj ''Gladijajator'' će samo uspješno očistit novčanike naivnog naroda. Jubito je prepun raznoraznih experta za dekarboniziranje motora (ulijevanje vode ukroz usis) i tvrdnji da auto odmah leti i pršti od snage (i moj rođo kad opere Narodno vozilo đi-ti-aj sa specijalnim šamponom dobije 7-12 konja, a ekipa sa 1.1 Puntom uredno ide 180 u trećoj sa pola gasa).

Btw, jedino što sa vidio da čisti (ako ne lažu brojke na papiru koje mi je čovjek pokazao) je neko kemijsko čišćenje gdje se neki uređaj spaja na motor (nemam pojma kamo, ali idu dvije cijevi) i na njega se zavrču dvije boce nekog plina, tekućine, štajaznamčega. Auto je sa preko 200 ppm-a CO2 pao na ispod 80.

 Ne sramoti se jer uopce ne znas o cemu pricas. To sto ti je taj covjek pokazao je to cemu se ti smijes. Malo se obrazuj prije nego sto tu pocnes pisati.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
neaktivan
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Sljedeći korak nakon genijajatora... Obavezna ugradnja ekološkog auspuha s plavim ili zelenim LED-icama.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Ma to nisu ledice, to je plamen od NOS-a 

Evo nove ideje Bandiću, da svi moraju imati ugrađen NOS jer to također čisti motor i sagorijeva svu čađu!!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
andi.cro kaže...

Ma to nisu ledice, to je plamen od NOS-a 

Evo nove ideje Bandiću, da svi moraju imati ugrađen NOS jer to također čisti motor i sagorijeva svu čađu!!!

Na moju veliku žalost, ovo sam osobno slikao Još uvijek se nadam da je neka zajebancija, a ne da vlasnik stvarno misli da to dobro izgleda

13 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
WTF? Da, prsteni na cilindrima ce sigurno ostati netaknuti... voda/necistoce u karteru... ma genijalno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Fora je u tome da ti "genijator" uništi motor, pa moraš kupiti novi auto, a novi auti, poznato je, troše manje i zagađuju manje.  Troškove cijelog procesa snosi vlasnik auta. Nemojte sad samo misliti na svoje dupe. Mislite malo na "majčicu zemlju", ekologiju i Njemačke radnike koji su proizveli vaš novi automobil, tj. na njihova radna mjesta. Vaša žrtva nije uzalud. :) he he he I? Još ne razmišljate o iseljenju. he he Čekate da sutra izađe neka markička sa idejom pročišćavanja penisa od grijeha? Oćete se onda iselit? he he he

Time waits for no man.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Tko uradi to "čiščenje", treba odmah nakin toga mijenjat ulje i filter tak da je cijena uvečana još i za to!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 17:00 (andi.cro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice