Philips 252B9, štedljivi 25" monitor

poruka: 6
|
čitano: 1.752
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Philips 252B9, štedljivi 25" monitor".
15 godina
offline
Philips 252B9, štedljivi 25" monitor

jedno positifno brojanje za philips. ovo je prvi (i zasad jedini) monitor poslije dellovih (16:10) koji vrijedi razmotriti kao ozbiljnu investiciju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Philips 252B9, štedljivi 25" monitor

Razmotri i to da su mi u životu, os 100 monitora koji su mi prošli kroz ruke, crkla samo dva. Dva od dva Philipsa koje sam imao.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Philips 252B9, štedljivi 25" monitor
BlueMax kaže...

Razmotri i to da su mi u životu, os 100 monitora koji su mi prošli kroz ruke, crkla samo dva. Dva od dva Philipsa koje sam imao.

 pretpostavljam, poslije isteka jamstvenog roka? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: Philips 252B9, štedljivi 25" monitor
Ajar kaže...
BlueMax kaže...

Razmotri i to da su mi u životu, os 100 monitora koji su mi prošli kroz ruke, crkla samo dva. Dva od dva Philipsa koje sam imao.

 pretpostavljam, poslije isteka jamstvenog roka? 

 Jedan da, drugi nakon 3 mjeseca.

15 godina
offline
Re: Philips 252B9, štedljivi 25" monitor
BlueMax kaže...

 Jedan da, drugi nakon 3 mjeseca.

 đizus ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Philips 252B9, štedljivi 25" monitor

zašto mora biti usb hub na ekranu tj na poleđini ??? Na grdo mjesto su stavili iz više razloga

Jer neznate gdje se nalazi utor da bi ga upiknuli, ili ga morate pogledati ili sa prstima dodirivati da bi pogodili gdje je i ujedno imate otiske prstiju po ekranu. A logičnije bi bilo da su usb hub stavili na stalku ispod ekrana, vidi se i bolje je zastićeno od loma usb-a .

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice