Photoshop dogodine stiže na iPad

poruka: 4
|
čitano: 2.461
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Photoshop dogodine stiže na iPad".
8 godina
offline
Photoshop dogodine stiže na iPad

1. "Vijest" je stara gotovo mjesec dana (ad acta što Bloomberg tek sad postavlja naručeni članak od Applea).

Adobe je to pustio u javnost 19.6.2018., netom uoči VidCona (20.-23.6.).

https://www.techrepublic.com/article/adobe-project-rush-create-awesome-content-with-your-mobile-device/


2. Priča se zove "Project Rush" (što u ovom članku nije ni spomenuto )

 

3. Najavljeni su "Android i iOS uređaji", s naglaskom na Android odn. ChromeOS:

Steve Forde (General Manager - Emerging Products, Digital Video and Audio at Adobe) u razgovoru sa Ant Pruittom (Tech Republic):

Adobe assured me that the flagship devices will not have an issue running Project Rush. This includes the likes of your Google Pixel and Samsung Galaxy phones. Forde said that Google and Adobe have worked so closely together on this project, Google now has measures in place that will change how GPU performance will be on Android (for the better) to allow content creation and consumption to be an amazing experience. So amazing, even Chromebooks capable of running Android apps will be able to easily utilize Project Rush."

(transkript videa sa gornjeg linka, članak sa AndroidCentral)

 

4. Već neko vrijeme se svatko može (probati) uključiti u "Project Rushbeta program:

Sign-up below for a chance to join the beta and let's build Project Rush together.
Rush is currently available on Mac, Windows, and iOS. Android coming soon.

https://projectrush.adobelanding.com/apply/?promoid=RBS7NPMZ&mv=other

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 21:37 (Zechina).
 
2 0 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
Re: Photoshop dogodine stiže na iPad
Možda i stigne na Android, ali nisam siguran da li to ima smisla jer ne znam ni jednog jedinog grafičara koji koristi Android tablet ili ChromeOS uređaj. S druge strane, znam dosta ljudi koji bi već davno “bacili” laptop i koristili isključivo iPad Pro da su imali ovakvu opciju
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Photoshop dogodine stiže na iPad
Takvo rješenje već postoji, kao alternativa u vidu Affinity Photo za iPad, a unazad tjedan dana izašla je i Affinity Designer (pandan Ilustratoru) verzija za iPad. Adobe poprilično kasni za puno manjom i agilnijom tvrtkom koja mu i na desktop računalima nudi izvrsnu i puno pristupačniju alternativu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Photoshop dogodine stiže na iPad
southy kaže...
Možda i stigne na Android, ali nisam siguran da li to ima smisla jer ne znam ni jednog jedinog grafičara koji koristi Android tablet ili ChromeOS uređaj. S druge strane, znam dosta ljudi koji bi već davno “bacili” laptop i koristili isključivo iPad Pro da su imali ovakvu opciju

 

Riječ je o projektu za 2019. - nadalje. To podrazumijeva nove uređaje, a čini mi se da je fokus Googlea i partnera (ne samo proizvođača uređaja, već i "infrastrukture" - Qualcomm, Adobe) na tabletnim i konvertibilnim uređajima. iPad je tu i već postoji, to je standard za tabletne uređaje i tako će i ostati - Surface i nadolazeći ChromeOS tableti to neće promijeniti. Opet, stvari se mijenjaju.

S ovim je započelo:

Acer Chromebook Tab 10 (world’s first Chrome OS-powered tablet)

https://chromeunboxed.com/news/acer-chromebook-tab-10-review/

If it is consumption only, it is hard to recommend this over the similarly priced iPad. They are both $329, but the iPad has many more iPad-targeted apps and a more-polished UI in general. If you are watching movies and playing games, I have to say the iPad wins.

However, if the pen input is important or you want to be able to tackle a few web-related tasks, I’d say the Acer wins out. With an included, stowable pen, Acer has made a great package for artists or those wanting to be able to jot notes on the go without any additional purchases.

(Apple Pencil, kao i Surface Pen, kupuju se odvojeno i cijena im je dodatnih 100$) 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 16:32 (Zechina).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice