Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 - jes

poruka: 48
|
čitano: 12.681
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 - jes".
9 godina
offline
Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 - jes

Evo, ja bih molio ako netko može prepustiti meni jednu ulaznicu ako je nije u mogućnosti iskoristiti. Onaj prijavni kod imam i ja ali sistem javlja da nema slobodnih ulaznica, još od petka.

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 22:23 (Thinker).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -
Thinker kaže...

Evo, ja bih molio ako netko može prepustiti meni jednu ulaznicu ako je nije u mogućnosti iskoristiti. Onaj prijavni kod imam i ja ali sistem javlja da nema slobodnih ulaznica, još od petka.

Hvala.

 

  • Molimo prijavite se najkasnije do petka 26. siječnja 2018.
  • Nakon klika na gumb "PRIJAVITE SE", odaberite "Želim iskoristiti promotivni kod" (nemojte da vas zbuni poruka kako nema dostupnih ulaznica jer ulaznice su dostupne isključivo uz kôd koji vam šaljemo)
  • Nakon upisa koda i otključavanja kategorije, odaberite željeni broj ulaznica (u ovom slučaju "1") i kliknite na NASTAVI

 

Jesi upisao kod pa kliknuo nastavi, ili te je zbunila ova poruka na koju nas upozoravaju u mailu sa kodovima?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -
miki1981 kaže...
Thinker kaže...

Evo, ja bih molio ako netko može prepustiti meni jednu ulaznicu ako je nije u mogućnosti iskoristiti. Onaj prijavni kod imam i ja ali sistem javlja da nema slobodnih ulaznica, još od petka.

Hvala.

 

  • Molimo prijavite se najkasnije do petka 26. siječnja 2018.
  • Nakon klika na gumb "PRIJAVITE SE", odaberite "Želim iskoristiti promotivni kod" (nemojte da vas zbuni poruka kako nema dostupnih ulaznica jer ulaznice su dostupne isključivo uz kôd koji vam šaljemo)
  • Nakon upisa koda i otključavanja kategorije, odaberite željeni broj ulaznica (u ovom slučaju "1") i kliknite na NASTAVI

 

Jesi upisao kod pa kliknuo nastavi, ili te je zbunila ova poruka na koju nas upozoravaju u mailu sa kodovima?

 To je bio sistem eliminacije, da ne dođe baš svatko. Sada si ga pokvario. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -
Visak kaže...

 To je bio sistem eliminacije, da ne dođe baš svatko. Sada si ga pokvario. 

Ti očekuješ nešto od ljudi koji zgubidane na forumu?!

9 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -
miki1981 kaže...
Thinker kaže...

Evo, ja bih molio ako netko može prepustiti meni jednu ulaznicu ako je nije u mogućnosti iskoristiti. Onaj prijavni kod imam i ja ali sistem javlja da nema slobodnih ulaznica, još od petka.

Hvala.

 

  • Molimo prijavite se najkasnije do petka 26. siječnja 2018.
  • Nakon klika na gumb "PRIJAVITE SE", odaberite "Želim iskoristiti promotivni kod" (nemojte da vas zbuni poruka kako nema dostupnih ulaznica jer ulaznice su dostupne isključivo uz kôd koji vam šaljemo)
  • Nakon upisa koda i otključavanja kategorije, odaberite željeni broj ulaznica (u ovom slučaju "1") i kliknite na NASTAVI

 

Jesi upisao kod pa kliknuo nastavi, ili te je zbunila ova poruka na koju nas upozoravaju u mailu sa kodovima?

Sve provrtio ali je već tada pisalo da nema slobodnih ulaznica za BFS. Zato i pitam ima li netko ulaznicu a da ju nije u mogućnosti iskoristiti pa da mi prepusti svoju ulaznicu.

Hvala svim kolegama koji su uskočili sa svojim promotivnim kodovima.

13 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -
Ne razumijem kako vam piše da nema više ulaznica. Sad sam testirao i drugim kodom pa kupio još jednu bez beda.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -

@dax-lax

 

Ma, ekipa ne čita upute. Tko je od BUG dobio pozivinicu e-mailom, nema kaj biti zbuljen. Nek' samo lijepo pročita upute.

 

Inače, super je ovo kaj ide ovaj centralni ICT događaj godine na pozivnicu. Znači da ne može svatko doći na njega. Nego, samo odabrani.

 

Well, ljudi vidimo se. Još samo 8 dana, 14 sati i 24 minute u trenutku pisanja.

 

Da, nije mi "poništena ulaznica"....

 

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
6 godina
protjeran
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -
PzKpfw kaže...

 

 

Well, ljudi vidimo se. Još samo 8 dana, 14 sati i 24 minute u trenutku pisanja.

 

Da, nije mi "poništena ulaznica"....

 

BUG, rula nadmoćno!

Čim stigneš u dvoranu, vikni "BUG rula nadmoćno" da te konačno upoznamo uživo. 

14 godina
moderator
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -
Thinker kaže...

Ja sam dobio kod za prijavu ali od primitka (u petak u 9:04 h) mi javlja da nema slobodnih ulaznica. Jesam li nešto propustio?

 Piše da "nema ulaznica u prodaji", a ne da nema slobodnih ulaznica. Ulaznica zbilja nema u prodaji jer se niti ne prodaju. Imate kućicu za upisati kod. Kad upišete kod, pojavit će se vrsta ulazncie i odaberite količinu "1"

Vinko Krištić | BUG Marketing
9 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -
vincimus kaže...
Thinker kaže...

Ja sam dobio kod za prijavu ali od primitka (u petak u 9:04 h) mi javlja da nema slobodnih ulaznica. Jesam li nešto propustio?

 Piše da "nema ulaznica u prodaji", a ne da nema slobodnih ulaznica. Ulaznica zbilja nema u prodaji jer se niti ne prodaju. Imate kućicu za upisati kod. Kad upišete kod, pojavit će se vrsta ulazncie i odaberite količinu "1"

Nakon 300 uzaludnih pokušaja otkrio sam da Internet Explorer ne radi dobro s Entrio sučeljem, na Firefoxu radi OK i nudi popunjavanje dodatnih podataka i ispis ulaznice, konačmo sam se dokopao jedne.

14 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -
Thinker kaže...

Nakon 300 uzaludnih pokušaja otkrio sam da Internet Explorer ne radi dobro s Entrio sučeljem, na Firefoxu radi OK i nudi popunjavanje dodatnih podataka i ispis ulaznice, konačmo sam se dokopao jedne.

Nick ti baš paše uz označeni dio teksta.....

9 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -
phoenix2003 kaže...
Thinker kaže...

Nakon 300 uzaludnih pokušaja otkrio sam da Internet Explorer ne radi dobro s Entrio sučeljem, na Firefoxu radi OK i nudi popunjavanje dodatnih podataka i ispis ulaznice, konačmo sam se dokopao jedne.

Nick ti baš paše uz označeni dio teksta.....

 Bez brige, niti Chrome mi nije provrtio stranicu kako treba, tek je Firefox to odradio.

14 godina
offline
Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 - jes

Uh! Već mi je lakše!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 - jes

Poklanjam dvije pozivnice jer ne mogu prisustovati showu radi posla, pošaljite PM (tko prvi, njegovo je ).

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 - jes

Hoće biti kakvo okupljanje forumaša prije početka da se nađemo? :)

 

BTW imam jednu ulaznicu viška pa ako nekome treba nek se javi na PM!!!! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -
Same here. Imam 2 koda viška ako nekome treba
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 - jes

Također, ako je nekome potrebna pozivnica neka se slobodno javi.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Poslane su pozivnice za Bug Future Show 2018 -

Pozdrav :) Jel još uvijek netko ima dva koda viška? :) Ako da, nama su potrebna. Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 16:39 (lucija137).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice